Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2007 o 23:35, reykan napisał:

Wiesz, tak patrzę, że fajnie byłoby dowiedzieć się od źródła coś o prowokatorach i ich motywach
działania. Jasiu ciast może i takim jest (sam się za niego podaje), ale jakoś nie wyjaśnij
nam tego kompletnie. Kto wie, może jakiś inny zaszczyci ten temat? Oczywiście nie chodzi mi
o takiego, co zacznie tu bluzgać, ale takiego normalnego.

tk byloby najlepiej. jednak zazwyczaj jest tak ze normalny prowokator prowokuje gdzie popadnie wiec chyba srednio by wypadl ten pomysl...
@jasiu ciast a nie pomyslales iz moze to budzic gniew czy frustracje innych uzytkownikow? czasem wypada pomyslec o innych... forum nie sluzy do wyladowywania sie na innych userach...
@Nertis wiesz co wszedles chyba na ten temat gdzie przed chwila dodalem posta i to zobaczyles co?;p hehe
edit:wlasnie zauwazylem ze jednak w innym temacie nah rowniez dobrze sie bawil:) ja myslalem o innym watku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kiedy sam jestem zdenerwowany to g...... mnie obchodzi co czują inni, postaw siebie w sytuacji kiedy wściekłość sięga zenitu a ty butujesz starą babcie bo krzywo na ciebie spojżała
przykład prosto z gry postal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:39, Samildanach napisał:

tk byloby najlepiej. jednak zazwyczaj jest tak ze normalny prowokator prowokuje gdzie popadnie
wiec chyba srednio by wypadl ten pomysl...


Ja tu takiego prowokatora nie chce xD...jeszcze degrady się posypią...

Dnia 02.11.2007 o 23:39, Samildanach napisał:

@jasiu ciast a nie pomyslales iz moze to budzic gniew czy frustracje innych uzytkownikow? czasem wypada
pomyslec o innych... forum nie sluzy do wyladowywania sie na innych userach...


Trzeba myśleć o innych userach i o ich uczuciach...bo możemy przez przypadek złamać ich uczucia...i co wtedy??

Dnia 02.11.2007 o 23:39, Samildanach napisał:

@Nertis wiesz co wszedles chyba na ten temat gdzie przed chwila dodalem posta i to zobaczyles
co?;p hehe


Powtórz ,bo nie zrozumiałem...

@jasiu ciast

Dam ci radę...tylko się nie obraź...naucz się panować nad swoimi nerwami.Czasami trzeba się wyładować ,ale można to zrobić w różne sposoby ,np.uderzać o ścianę lub wykrzykiwać od ***** w swoim pokoju :P.I nikt nie zostanie obrażony :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:45, Nertis napisał:

> > Powtórz ,bo nie zrozumiałem...

ok napisales ze Nah robi zamieszanie na innym watku i podales do niego lin. ja przed chwila widzialem inny temat gdzie robil to samo i myslalem ze o ten ci chodzi. jak wszedlem to zobaczylem iz mowiles o innym watku jednak tym samym userze:) rozumiesz?;p
@jasiu ciast-wybacz ale nie skomentuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:52, Samildanach napisał:

ok napisales ze Nah robi zamieszanie na innym watku i podales do niego lin. ja przed chwila
widzialem inny temat gdzie robil to samo i myslalem ze o ten ci chodzi. jak wszedlem to zobaczylem
iz mowiles o innym watku jednak tym samym userze:) rozumiesz?;p


No teraz mi to wytłumaczyłeś ;)...a mógłbyś podać link to tego tematu...chętnie bym przeczytał jakie głupoty wypisuje na forum...

Dnia 02.11.2007 o 23:52, Samildanach napisał:

@jasiu ciast-wybacz ale nie skomentuje...


Ja już to zrobiłem xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2007 o 23:54, Nertis napisał:

No teraz mi to wytłumaczyłeś ;)...a mógłbyś podać link to tego tematu...chętnie bym przeczytał
jakie głupoty wypisuje na forum...

chodzilo tu o watek:
Gram.pl - witajcie na nowym forum (tutaj zgłaszamy propozycje)
powinien byc jeszcze na twojej liscie tematow (ostatni post o godz 23:38);p;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:55, jasiu ciast napisał:

moze gram za dużo w destrukcyjne gry, może zamiast w dooma zaram dzisiaj w królika bystrzaka

tez gram w krwawe gry i co? i ogladam takie same filmy i akos nie nastawiam sie na to ze jestem pepek swiata i mam prawo miec wszystkich w dup** yyy w nosie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 23:55, jasiu ciast napisał:

moze gram za dużo w destrukcyjne gry, może zamiast w dooma zaram dzisiaj w królika bystrzaka


To jest pierwszy krok do poprawy...ale ponoć naukowcy wykazali ,że gry nie wpływają na nerwowość młodzieży...z tego wynika ,że twoja nerwowość wynika z przyczyn zewnętrznych...a może masz to wrodzone... :P.

W godzinę napisaliśmy 90 postów (wszyscy)...to była naprawdę gorąca dyskusja xD...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2007 o 00:00, Nertis napisał:

W godzinę napisaliśmy 90 postów (wszyscy)...to była naprawdę gorąca dyskusja xD...

Reykan ma wyczucie kiedy i co stworzyc hehe:) ja stworzlem jedyny watek-quiz i coz srednio mi poszlo z trafieniem;/ wlasnie widze ze bezsensu stworzony zostal;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie mam wszyskiego w oku(czy gdzieś tam) ja poprostu lubie denerwować ludzi bo to mnie relaksuje/zapewne mama mnie nie kochała czy coś tam i dlatego taki jestem/ale jestem i to najważniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:04, jasiu ciast napisał:

ale ja nie mam wszyskiego w oku(czy gdzieś tam) ja poprostu lubie denerwować ludzi bo to mnie
relaksuje/zapewne mama mnie nie kochała czy coś tam i dlatego taki jestem/ale jestem i to najważniejsze

wybacz ale naprawde prowokujesz ponownie;/ nie ma sensu prowadz dalej tej bezsensownej dyskusji. wiec sorry ale ja juz cie zegnam bo jak dla mnie to pleciesz juz gluoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:05, Samildanach napisał:

> ale ja nie mam wszyskiego w oku(czy gdzieś tam) ja poprostu lubie denerwować ludzi bo
to mnie
> relaksuje/zapewne mama mnie nie kochała czy coś tam i dlatego taki jestem/ale jestem i
to najważniejsze
wybacz ale naprawde prowokujesz ponownie;/ nie ma sensu prowadz dalej tej bezsensownej dyskusji.
wiec sorry ale ja juz cie zegnam bo jak dla mnie to pleciesz juz gluoty...

o boże i co ja znowu takiego powiedziałem??
to że mama mnie nie kocha to nie znaczy że jestem gupi, to sie mogło przydażyć każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:07, jasiu ciast napisał:

> >

piszesz glupoty i tyle...
i naprawde jesli napiszesz znow cos w tym stylu to nie pofatyguje sie by odpisac w ogole... bo to nie ma sensu
3 posty pod rzad tego typu to juz spam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:03, Samildanach napisał:

> W godzinę napisaliśmy 90 postów (wszyscy)...to była naprawdę gorąca dyskusja xD...
Reykan ma wyczucie kiedy i co stworzyc hehe:) ja stworzlem jedyny watek-quiz i coz srednio
mi poszlo z trafieniem;/ wlasnie widze ze bezsensu stworzony zostal;/


On bardzo dobre wyczucie ;)...moje tematy też nigdy nie przemawiały do gramowiczów...więc przestałem tworzyć :P.

@jasiu ciast

Dnia 03.11.2007 o 00:03, Samildanach napisał:

ale ja nie mam wszyskiego w oku(czy gdzieś tam) ja poprostu lubie denerwować ludzi bo to mnie
relaksuje/zapewne mama mnie nie kochała czy coś tam i dlatego taki jestem/ale jestem i to najważniejsze


Tym razem pozostawię to bez komentarze :P.

Dnia 03.11.2007 o 00:03, Samildanach napisał:

o boże i co ja znowu takiego powiedziałem??


Czy to nie oczywiste??

Kurcze...zaraz chyba braciak mnie sprowokuje aby mu odłączyć kabel od neta...tak mocno ściąga coś z neta ,że ja prawie nie mogę korzystać z neta...

PS.Wow...trzy posty pod rząd...to jest porządny SPAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:11, Samildanach napisał:

> > >
piszesz glupoty i tyle...
i naprawde jesli napiszesz znow cos w tym stylu to nie pofatyguje sie by odpisac w ogole...
bo to nie ma sensu
3 posty pod rzad tego typu to juz spam:)

Psheprasham i obiecuje poprawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 00:12, Nertis napisał:

> > >
On bardzo dobre wyczucie ;)...moje tematy też nigdy nie przemawiały do gramowiczów...więc przestałem
tworzyć :P.

ale ja stworzylem quiz oparty na dwoch popularnych w miare autorach ksiazek;/

Dnia 03.11.2007 o 00:12, Nertis napisał:

Kurcze...zaraz chyba braciak mnie sprowokuje aby mu odłączyć kabel od neta...tak mocno ściąga
coś z neta ,że ja prawie nie mogę korzystać z neta...

hehe tez mam jakies klopoty z netem wlasnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować