Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2007 o 11:17, jasiu ciast napisał:

naprawde im nie płacą??/to jest dość duże forum i popularne więc sądziłem że ludzie pracujący
jako moderatorzy dorabiają se do pensji

no coz myliles sie:) sa to ludzie ktorzy w czasie swojego wolnego czasu pilnuja porzadku na forum:)
@axe1971
zgadza sie jednak sa rozne typy prowokacji. czysto zlosliwa, lub taka ktora ma wywolac goraca dyskusje (nierzadko bardzo kontrowersyjna). i ta druga jest potrzebna jednak ta pierwsza... jest calkowicie zbedna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc prowokatorem może być każdy. Np. ja mam inne zdanie od ciebie, więc jestem prowokatorem. Ja to tak zrozumiałem ;|. W polityce to każdy jest prowokatorem ;]. No i zazwyczaj prowokatorowi się upiecze ;). Jak było z tą z PO (jak jej tam było) co wzięła łapówkę ? Powiedziała, że to oficer z CBA ją sprowokował do wzięcia jej. Jeśli to prawda to patrz wyżej. Jemu się upiekło, a jej ?...cóż jak każdemu skorumpowanemu człowiekowi - sąd ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:22, Cesarro napisał:

Więc prowokatorem może być każdy. Np. ja mam inne zdanie od ciebie, więc jestem prowokatorem.
Ja to tak zrozumiałem ;|.

Miałem co innego na myśli :). Nie chodzi mi o różnicę w pogladach na dany temat a na sposób podejścia do tematu i wypowiedzi.
Ale oto proszę przykład z innej beczki - coolboyy16 - w temacie kolektyw gram. Przez wiekszość pewnie potraktowany jako "prowokator", a mnie np. w ogóle nie przeszkadza :) - wprowadza jedynie pewien koloryt na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:29, jasiu ciast napisał:

ciekawe czy potrzebują jakiś moderatorów jeszcze

wakatów narazie nie ma:) aktualna kadra spisuje sie znakomiecie:) a co chcesz sie zglosic?;p to nie wyglada tak iz kazdy sie zglasza a oni biora lub nie. proponuja ten zaszczyt ludziom zasluzonym dla forum a oni albo przyjmuja albo nie:)
w kazdym badz razie jest to praca calkowicie bezinteresowna jak mowilem.
P.S. moze skonczmy offtop bo moderatorzy bede musieli udowodnic ze ciezko pracuja i posypia sie "nagrody";p
jaka wspolprace zaproponowal ci Nah?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:31, axe1971 napisał:

Miałem co innego na myśli :). Nie chodzi mi o różnicę w pogladach na dany temat a na sposób
podejścia do tematu i wypowiedzi.
Ale oto proszę przykład z innej beczki - coolboyy16 - w temacie kolektyw gram. Przez wiekszość
pewnie potraktowany jako "prowokator", a mnie np. w ogóle nie przeszkadza :) - wprowadza jedynie
pewien koloryt na forum :)


Heh...nie każdemu jakiś prowokator musi przeszkadzać :P.Np. były motyw Kocykiem Elmo...jedni go nienawidzili...a drudzy go wielbili ,bo nadawał troszkę życia na forum :P.Każdy ma inny pogląd ta ten temat.Mi np.jasiu ciast nie przeszkadza ,ale Nah''a to już nienawidzę :/.

@jasiu ciast

Jeśli zawrzesz z nim współprace będziesz dla mnie też wrogiem :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2007 o 11:32, Samildanach napisał:

wakatów narazie nie ma:) aktualna kadra spisuje sie znakomiecie:) a co chcesz sie zglosic?;p
to nie wyglada tak iz kazdy sie zglasza a oni biora lub nie. proponuja ten zaszczyt ludziom
zasluzonym dla forum a oni albo przyjmuja albo nie:)
w kazdym badz razie jest to praca calkowicie bezinteresowna jak mowilem.
P.S. moze skonczmy offtop bo moderatorzy bede musieli udowodnic ze ciezko pracuja i posypia
sie "nagrody";p
jaka wspolprace zaproponowal ci Nah?

w sumie to lubie być wynagradzanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:31, jasiu ciast napisał:

kolega nah zostawił mi komenta na moim sajdzie i zaoferował współprace

A może zaproś Nah-a tutaj :)
Twoje "motywy" - Prowokatorze ;) - juz z grubsza znam. Chetnie poznałbym jego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiem ;). Choć czasami przez takich prowokatorów dzień znów staje się kolorowy ;). Niektórzy są zabawni (Kocyk Elmo ;]), a niektórzy aż nazbyt natrętni...Ci drudzy oczywiście są bardziej wkurzający. No, a jeśli jasiu ciast rzeczywiście nie jest prowokatorem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:36, axe1971 napisał:

> kolega nah zostawił mi komenta na moim sajdzie i zaoferował współprace
A może zaproś Nah-a tutaj :)
Twoje "motywy" - Prowokatorze ;) - juz z grubsza znam. Chetnie poznałbym jego :)


Tak...zaproście Nah''a...będę miał po tym spotkaniu więcej zwolenników aby go zbanować :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:34, Nertis napisał:

...ale Nah''a to już nienawidzę :/.

Raczej - jego wizerunku, który na potrzeby forum wykreował...
Ale nienawiść to chyba za mocne słowo? Bo to juz chyba pierwszy krok do... prowokowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 11:54, jasiu ciast napisał:

cóź chyba nah sie nie pojawi/a szkoda ciekawie by było


Ech.. Nie pojawi, gdyż dostał bana ( zasłużonego). Jak dla mnie był jednym z największych prowokatorów na Gram.pl, i zapewne znowu gdzieś jest, jako że mógł założyć sobie inne konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:03, cedricek napisał:

> cóź chyba nah sie nie pojawi/a szkoda ciekawie by było

Ech.. Nie pojawi, gdyż dostał bana ( zasłużonego). Jak dla mnie był jednym z największych prowokatorów
na Gram.pl, i zapewne znowu gdzieś jest, jako że mógł założyć sobie inne konto.

czyli to jeszcze nie koniec w sumie to ban mu nic nie robi to tylko motywuje do dalszego działania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:03, cedricek napisał:

> cóź chyba nah sie nie pojawi/a szkoda ciekawie by było

Ech.. Nie pojawi, gdyż dostał bana ( zasłużonego). Jak dla mnie był jednym z największych prowokatorów
na Gram.pl, i zapewne znowu gdzieś jest, jako że mógł założyć sobie inne konto.


Dostał bana??Jaka to radosna wiadomość dla mnie :D.W końcu nie będę musiał patrzeć na jego obleśny awatar i głupie wypowiedzi w nowych postach ;).Dostał zasłużonego bana ;)...ale to na pewno nie rozwiąże problemu z prowokatorami :P.Oni zawsze gdzieś czychają ,aby wyskoczyć w miejscu publicznym (w tym wypadku forum) i prowokować ludzi :P.

@jasiu ciast

Jeśli dostał bana na ip to dużo zrobi (chyba ,że ma neostrade...zmienne ip :/).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:11, Nertis napisał:

> > cóź chyba nah sie nie pojawi/a szkoda ciekawie by było
>
> Ech.. Nie pojawi, gdyż dostał bana ( zasłużonego). Jak dla mnie był jednym z największych
prowokatorów
> na Gram.pl, i zapewne znowu gdzieś jest, jako że mógł założyć sobie inne konto.

Dostał bana??Jaka to radosna wiadomość dla mnie :D.W końcu nie będę musiał patrzeć na jego
obleśny awatar i głupie wypowiedzi w nowych postach ;).Dostał zasłużonego bana ;)...ale to
na pewno nie rozwiąże problemu z prowokatorami :P.Oni zawsze gdzieś czychają ,aby wyskoczyć
w miejscu publicznym (w tym wypadku forum) i prowokować ludzi :P.

@jasiu ciast

Jeśli dostał bana na ip to dużo zrobi (chyba ,że ma neostrade...zmienne ip :/).

neostrade posiada 50% osób posiadających neta jeżeli on nie ma neostrady to na jego miejsce przyjdzie 10 kolejnych z których połowa bedzie miała neo

a teraz spadam do wanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:13, Budo napisał:


Prowokacje na forum? Z nudów, złośliwości, albo zemsty ;]


Lub chęci zaspokojenia swoim mrocznych żądz. :)
Albo podzieleniem się z innymi swoim ideałem na temat swojej osoby (Nah)... ale to już chyba dyskusja na osobny temat... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 12:13, Budo napisał:


Prowokacje na forum? Z nudów, złośliwości, albo zemsty ;]

dokladnie to samo mowilem:) widzialem tez przejaw dziwnej... hmm obiekcji wobec moderatora bodajze cinusa w wykonaniu Naha. nie zebym krytykowal czy cos ale podziwiam go ze trzyma sie bez bana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować