Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2009 o 11:32, rob006 napisał:

Takich osobników najlepiej ignorować, w końcu się znudzą i sobie pójdą.

Tylko to jest takie proste wyłącznie w teorii. ;-P Bo Dominik(a) miał(a) już na gramie co najmniej 3 konta i jak widać wciąż szaleje. ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 11:36, zyje_z_zasilku napisał:

Chyba sam nie wierzysz w to co mówisz.

Napiszą dwa posty pod sobą, na które nikt im nie odpowie i pójdą. Ileż można pisać do samego siebie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli sobie nie pójdzie, to na pewno nie będzie taki "aktywny", bo wszelka krytyka tylko go zachęca do dalszego działania, a każdy ban sprowokowany przez niego działa jak kop motywacji. Zamiast pienić się na forum i GSach męczcie modów przez formularz, może w końcu ustąpią dla świętego spokoju ;P, bo na razie to wygląda tak, jakbyście chcieli gasić pożar benzyną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 11:41, Kryhuu napisał:

> Chyba sam nie wierzysz w to co mówisz.
Napiszą dwa posty pod sobą, na które nikt im nie odpowie i pójdą. Ileż można pisać do
samego siebie? :)

Może, to by się sprawdziło przy pierwszym lepszym trollu, ale dominik to jakiś ewenement. Poza tym ciężko jest ogarnąć całą społeczność gramu, tak żeby nikt mu nie odpisywał. Zawsze znajdzie się ktoś, kto nie spotkał się wcześniej z jego historyjkami i zacznie z nim gadać. Wystarczy spojrzeć na nowe tematy zakładane przez trolli. Zobacz ile osób się tam dopisuje, najczęściej są to posty w stylu "Nie odpisywać mu, to troll!". Oczywiście ta akcja może przynieść skutek odwrotny do zamierzonego, ale po i zmianie płci nie mamy już nic do stracenia ; D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 11:47, zyje_z_zasilku napisał:

Poza tym ciężko jest ogarnąć całą społeczność gramu, tak żeby nikt mu nie odpisywał.
Zawsze znajdzie się ktoś, kto nie spotkał się wcześniej z jego historyjkami i zacznie
z nim gadać.


Nie sądzisz że sam w tej chwili nie robisz nic aby to zmienić? Takie typowe podejście: "wszyscy kradną, to i ja będę kradł", a później narzekanie na złodziejstwo. ;] Może od czegoś trzeba zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 11:45, rob006 napisał:

Nawet jeśli sobie nie pójdzie, to na pewno nie będzie taki "aktywny", bo wszelka krytyka
tylko go zachęca do dalszego działania, a każdy ban sprowokowany przez niego działa jak
kop motywacji.

właśnie w ogóle nie rozumiem takich ludzi. Jak ich zwyzywasz to Ci postawią browara. Głupie myślenie i nei potrafię tego pojąć.

Dnia 26.07.2009 o 11:45, rob006 napisał:

Zamiast pienić się na forum i GSach męczcie modów przez formularz, może
w końcu ustąpią dla świętego spokoju ;P, bo na razie to wygląda tak, jakbyście chcieli
gasić pożar benzyną...

E, tam. Zbieramy po prostu popleczników. Raz, że nastawiamy userów przeciw trollom, a dwa - no, nawet jeśli się nie uda, to jest jakaś zabawa i sensacja - ucieczka od normalnego , gramowego życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 11:54, Ancient_Lord napisał:

dwa - no, nawet jeśli się nie uda, to jest jakaś zabawa i sensacja - ucieczka od normalnego
, gramowego życia :P


Tylko czy wtedy różnicie się czymś od tych trolli? Robicie śmietnik z forum aby się rozerwać - tak jak oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o naszego kochanego Dominisia, to nauczyłem się go ignorowac. O ile taki HiSin wyrósł z trolowania i wkurzania innych (miał wtedy jakoś 14-15 lat, więc co się dziwic, okres dojrzewania i takie tam). Ale Dom. jest naprawdę nietypowy. Jestem prawie pewien, że to nie prowokator, tacy nie wstawiają zdjęc jak wal..cują pierzynę? Sposób pisania ma do niepodrobienia, i właśnie po tym można dojśc, że on to naprawdę on. Zamiłowanie do słitaśnch rzeczy jest aż podejrzane. Przez to wszystko wydaje mi się, że Dom. jest nieco (bez urazy) upośledzony, naprawdę odnoszę takie wrażenie. Jednak nie jest on groźny, jest tylko śmieszny i żałosny. Imho może zostac na forum, mi nie przeszkadza, czasami mam dzięki nie mu niezły ubaw, tylko nie wiem jak on znosi nacisk (w zasadzie słuszny) innych. Osobiście wolałbym pozbyc się innych osób z forum, ale jak tam wam zleży na usunięciu Dom... Cóż, nie wiadomo kiedyś znów taka osobowśc się trafi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi wysłałem formularz, tuż po tej burdzie w wątku ze zdjęciami., po tym jak dominik odpowiedział na post Robsona po jego banie. I jestem pewien, że nie tylko ja to zrobiłem. I co? Robson dostał bana, Stim dostał bana, Kamexo dostał bana, kupa użytkowników oberwała po warnie(co do tych warnów, to wydaję mi się, że Wojman wbił i dał każdemu warna, kto nie bluzgał, a dopisał się na ostatnich 2 stronach, nawet nie patrząc co piszą vide Tyler), a główny zainteresowany nadal hasa po forum ze statusem obniżonym o 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że on na serio w szkole, życiu prywatny taki jest? To jest niespokrewniony bliźniak Hisina i Dody. Normalnie są w miarę normalni, ale jak się dorwą do mediów jakiejkolwiek maści, to nie ma końca. Te błędy, zamiłowanie do rzeczy słitaśnych + lubienie różu, to jest wszystko na pokaz. Mu to nie przeszkadza, że wszyscy go mają za idiote, on chce być przez to ,,fajny". Dlatego też robimy ten bunt, by takich ludzi jak on przepędzić/odizolowć.

Dominik: I co, myślisz że się nabierzemy jak zmieniłeś znaczek płci? ŻENUJĄCE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 12:09, zyje_z_zasilku napisał:

Uwierz mi wysłałem formularz, /.../


Ale jeden? Miałem na myśli wysyłanie ich do skutku i przy każdej okazji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Dlatego też robimy ten bunt, by takich ludzi jak on przepędzić/odizolowć.
Pomijając resztę twojego posta ... naprawdę, uważasz że cokolwiek uda się wam zdziałać? Że Dominik(a) sobie pójdzie z gramu sam(a) ? Że ktoś się "ulituje" i ją zbanuje? Pomijając słuszność całej tej akcji [ teraz jest mi ona w sumie neutralna ] wierzycie w to że coś, cokolwiek osiągniecie poza sztucznym poruszeniem wokół waszych gsów i osoby samego zainteresowanego? ;>

zyje_z_zasilku => miło, że ktoś mnie zauważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, cofam to co napisałem, tzn. że może zostac. Właśnie wszedłem sobie na jego GSa (dawno nie byłem...) i było tylko z mojej strony WTFF!! OMG, ten człowiek jest chory, co to jest, zmiana płci!? Ja się zaczynam go już bac, bo to przekracza wszelkie normy! Zaprawdę wam mówię, banujcie go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2009 o 12:24, rob006 napisał:

Ale jeden? Miałem na myśli wysyłanie ich do skutku i przy każdej okazji :D

Myślałem, że to ty jesteś Arcymistrzem Spamu ; D Tego też można spróbować, ale tak jak Vagina mówi (o.O) chyba trzeba będzie poczekać na normalnego modka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uda się, zresztą po części już się udało. Spora większość forum i użytkowników gs dowiedziało się całej prawdy o Dominiku, każdy chce jego banowania, lub przynajmniej zamknięcia gs. Jednymi słowy - każdy chce się go pozbyć. Akcja ta nie ma na celu usunięcia Dominika, bo tak zrobić się nie da, tylko do poruszenia ludzi, żeby dało się to w końcu zrobić :).

MaccCry: No właśnie :).

Mskarpeta: Ta akcja była po zmianie płci.

Zyje_z_zasilku: S1G może dałby rade :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, chyba dołączę się do tematu o DOMINIKU. O co chodzi z tą jego zmiana płci : OOOOOOO .On jest w końcu facetem czy dziewczyna .W 1 temacie pisze ,że dziewczyny na niego lecą i jak się ich pozbyć ,na gs pisze jak poderwać dziewczynę, a teraz napisał tekst ,że jest dziewczyna, WTF ?Może mi to ktoś wytłumaczyć.Czytałem temat o zdjęciach ale mało skumałem (wstawił zdjęcie chłopaka ,to w końcu nim jest czy nie)
Sory ,że tak jakoś ten tekst bez składu i ładu ale nie wiem jak to inaczej ująć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 12:25, Tyler_D napisał:

>Dlatego też robimy ten bunt, by takich ludzi jak on przepędzić/odizolowć.
Pomijając resztę twojego posta ... naprawdę, uważasz że cokolwiek uda się wam zdziałać?
Że Dominik(a) sobie pójdzie z gramu sam(a) ? Że ktoś się "ulituje" i ją zbanuje? Pomijając
słuszność całej tej akcji [ teraz jest mi ona w sumie neutralna ] wierzycie w to że coś,
cokolwiek osiągniecie poza sztucznym poruszeniem wokół waszych gsów i osoby samego
zainteresowanego? ;>

Dzięki tej akcji dominik owszem nie wyniesie się z forum, ale lepsze to niż pozwalanie mu na wszystko. Odnoszę wrażenie, że on na tym forum jest nietykalny, nie licząc pozmiziania degradami, czy warnami. Poza tym może to być wstęp do czegoś większego np. zdecydowanej reakcji modów, bo nie sadzę, żeby pozostali teraz obojętni.

Dnia 26.07.2009 o 12:25, Tyler_D napisał:


zyje_z_zasilku => miło, że ktoś mnie zauważył.

Do usług ; P

oskiiq i mskarpeta: dla mnie to wyglądało jak żałosna próba odratowania się z tego całego bajzlu w jaki się tutaj wpakował. Myślał, że będziemy mieli wytłumaczenie dla jego pedalstwa, różowe kolory na gsie etc. IMO ni za bardzo mu wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować