Zaloguj się, aby obserwować  
reykan

Prowokacje na forach i ich twórcy

1623 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2009 o 14:19, Ancient_Lord napisał:

Kiedy to było? Ja chyba wtedy jeszcze nie byłem aktywnym userem gram.pl.

Nie pamiętam. Ja strzelam, że ok. rok temu, jak HiSin był aktywny na swoim starym koncie. Zresztą mało kto to niestety zobaczył, bo fotki były bardzo krótko. A szkoda... Do tego nie było mnie wtedy w domu (tzn. wyjezdzalem nastepnego dnia) i nie napisałem formularza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 14:19, Ancient_Lord napisał:

Kiedy to było? Ja chyba wtedy jeszcze nie byłem aktywnym userem gram.pl.

Bodajże z jakieś półtora roku temu. Albo rok, już nie pamiętam, ważne, że zmądrzał.
EDIT: Sorry, nie odświeżyłem strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 14:23, MCVagina napisał:

Bodajże z jakieś półtora roku temu. Albo rok, już nie pamiętam, ważne, że zmądrzał.

A to już jako tako pisałem. Pewnienie orientowałem się jeszcze na forum. Miałem w końcu 13lat :S

Niby zmądrzał, ale mam odruch wymiotny jak widze faceta w rurkach i ciasnej bluzie z kapturem ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 14:26, Ancient_Lord napisał:

Niby zmądrzał, ale mam odruch wymiotny jak widze faceta w rurkach i ciasnej bluzie z
kapturem ;o


Ależ trzeba być tolerancyjnym, odwrócić łeb w drugą stronę, schować nóź, odłożyć benzynę i drewno na stos ;>
To Polska a nie elegancja Francja ;]
Ciekaw jestem czy xD_ominik będzie ryzykował czy da sobie spokój po akcji Olamagato. Oj jestem niezmiernie ciekaw ;>
Ostatnio coś taki jakiś wysyp trolli czy mnie się tylko wydaję? Doktorwatson, wzmożona aktywność xD_ominika o reszcie nie wspominając ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 14:38, NikiNicoo napisał:

Ostatnio coś taki jakiś wysyp trolli czy mnie się tylko wydaję? Doktorwatson, wzmożona
aktywność xD_ominika o reszcie nie wspominając ;]


Kryzys jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 14:41, Ancient_Lord napisał:

Kryzys jest.


Kryzys gospodarczy powoli się kończy.
Kryzys gramu? bo CDP na pewno ;] (vide wplnomania, zobaczymy co pokarzą jutro ;])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 14:50, NikiNicoo napisał:

Kryzys gospodarczy powoli się kończy.

Całe szczęście, bo pdo koneic roku kompa chce kupić, i niech ceny znowu spadną.

Dnia 26.07.2009 o 14:50, NikiNicoo napisał:

Kryzys gramu? bo CDP na pewno ;] (vide wplnomania, zobaczymy co pokarzą jutro ;])


No może i tak. ja teraz i tak ciułam kasę.

BTW: idę jeść obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jednym słowem zrzucacie odpowiedzialność z siebie na nas. To nie my tu pilnujemy porządku, tylko Wy, a że jest Was dwójka, to już inna sprawa. Nie mów, że to zalezy tylko od nas, bo to nieprawda, bo obie strony powinny mieć swój udział w trzymaniu porządku na forum, zarówno czynny (np. zgłaszanie trolli, degradowanie)), jak i bierny (nieodpisywanie na prowokacje, uspokajanie sytuacji zanim się rozwiną).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem sobie wiele postów na mój temat z ostatnich stron. Wszystkich już mi się nie chce czytać, może kiedy indziej. Po pierwsze, danie zdjęcia to nie żadna prowokacja!(to jest największa przesada) Po drugie to że jestem kobietą to żart i nie powinienem dostać za to degrada. Dając różowy kolor na gramsjatach to też nie jest prowokacją, ja lubię ten kolor. Ostatnio na przykład kupiłem sobie różową smycz, mam też kilka różowych rzeczy.

Prowokacją są między innymi komentarze "Po stylu pisania sugeruję, że jesteś głupawą blondynką.
BTW. Wiem, że jesteś facetem. Łups, debilem. Jesteś głupszy od dresa moim zdaniem."Lub pisząc że wstawiam homoseksualne zdjęcie .Mógłbym wymieniać dalej, jednak nie chce już mi się szperać po forum.

Ja nikogo nie prowokuję! I teraz też, chcę po prostu wyjaśnić kilka kwestii a to jest odpowiedni temat, aby nie robić off topa.


Aha i jeszcze jedno, co do odpisania na posta Robsona:
Nie wiedziałem że dostał ona bana jak mu odpisywałem,tak samo nie wiedziałem też że jestem już delegatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Po pierwsze, danie zdjęcia to nie żadna prowokacja!(to

Dnia 26.07.2009 o 16:15, xD_ominik napisał:

jest największa przesada)

Wrzucenie na forum zdjęcia ok - ale nie powiesz mi, że takie zdjęcia jak twoje są hm ... zupełnie zwyczajne. ;-D A skoro są nietypowe to wzbudzają kontrowersje i po części prowokują, proste i logiczne.
>Po drugie to że jestem kobietą to żart i nie powinienem dostać

Dnia 26.07.2009 o 16:15, xD_ominik napisał:

za to degrada.

Za TO dostałeś degrada? Gdzie? Od kogo? Link poproszę bo w statsach jakoś znaleźć tego nie mogę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zdjęcia nie są normalne. I taki mam zamiar, nie chcę być zwykły. A ta osoba która chce mnie obrazić za takie zdjęcia niech się opanuje i uspokoi, bo zwiększenie jaskrawości i zrobienie siebie na czarno biało nie jest przecież prowokujące. Aaa no i jeszcze ten podpis jest. A co? Mam swój pseudonim jak inni. To takie denerwujące?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 16:35, Budo napisał:

/.../

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=50115&u=1

O, widzisz o czym mówię. To my możemy się nie dopisywac, ale to Ty musisz przyjść, zamknąć
wątek i zbanować trolla.


TO jest dopiero prowokacja ;]
Jak można być takim ograniczonym kabanem to nie pojmuje tego mój ciasny umysł. Jeeez, to już jest przegięcie. Teraz bądźcie konsekwentni i zdziałajcie stosik tym kabanom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Heh, chyba dość mało widziałeś, bo tu już się takie rzeczy działy, że masakra. Osobiście uczestniczyłem w walce z Widkiem i jego trzydziestoma kontami xD
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=16403
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15903
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15165

Widek wracał w wielu wcieleniach i żeśmy się z nim chrzanili przez miesiące zanim mu się znudziło. Sporo osób też przez niego oberwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 16:44, Budo napisał:

/.../

Widek to przynajmniej starał się by jego posty były śmieszne (niezbyt mu to wychodziło) a poza forum otwarcie się przyznawał że to tylko żarty mające zwrócić uwagę na właśnie takie debilne tematy. Sam zaczął je zakładać dopiero wtedy gdy oberwał właśnie w takim temacie (jego założycielowi oczywiście nic się nie stało).

A dominik ? Robi z siebie kompletnego idiotę, po czym się do niczego nie przyznaje, i wymiguje. Nie wiem czemu mody to tolerują (pewnie polityka "firmy" zakłada by banować tylko piratów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszy mnie ta Wasza kampania przeciw Dominikowi. Przecież nie dostanie bana z Waszej woli tylko z woli moderatora. A ten najwyraźniej powodu nie ma ,bo jak sądzę samo wrzucanie zdjęć gdzie widać parę centymetrów gołej klatki piersiowej to nie wystarczający powód. Nie śledzę Waszych rozmów tak dokładnie ,więc może się nie znam. Ja po prostu oglądam i się śmieje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 12:39, Rumcajsev napisał:

To jest tylko internet ludziowie :o
Rozumiem jak byście mieli się spotykać z kimś takim codziennie, czy pracować. A tutaj
wystarczy nie odpowiadać na jego posty, i nie komentować gs''a. I tyle.
Prosta recepta od wujka Rumcajsa :C


Viva la słuszne gadanie!
Nie podoba się to ominąć i problem, na litość boską, z głowy.
Słuchajcie Rumcajsa, bo wie co mówi.
Już bardziej ktoś powinien się zająć tą chorą akcją anty-dominikową(cytat z gieesa):
"Koniec tego. Takich ludzi trzeba tępić, zabijać, niszczyć, gnębić, lub przynajmniej pozbywać się z portali społecznościowych. O kim mowa? O naszym dwu płciowym Dominiku."
Jak dla mnie to wali jawnie w regulamin i nie powinno takich właśnie rzeczy być, tym bardziej, żę jest mnóstwo dużo wulgarniejszych tekstów niż ten.
Prędzej za takie teksty posypią się degrady niż za robie z siebie błazna, kobiety czy czegokolwiek innego.

PS. Wiele ludzi się w dzisiejszych czasach na różne sposoby próbuje reklamować i ludzie to olewają czemu tu ma być inaczej?
A tacy jak xD_ominik istnieją, ze mna, np. do klasy chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować