Zaloguj się, aby obserwować  
Jerodzik

System of a Down - Temat Ogólny [M]

517 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2007 o 23:09, Latniak napisał:

> To co tam słychać,jak nie rock?Techno? :P

Dla mnie określenie "rock" znaczy bardziej "classic rock" niż progressive/alternative tudzież
inny indie, a to co oni grali ani trochę klasyczne nie było :)


Classic hard rock był na Mezmerize/Hypnotize :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 06:46, Skywalker560 napisał:


Classic hard rock był na Mezmerize/Hypnotize :D.


Czego jak czego ale Beatelsów/The Who/Hendrixa/Queen''ów/Zeppelinów to nie przypominało, ale skończmy z tym. Mówiąc o tym co nie rockowe miałem na myśli pierwsze płytki.
SoaD lubię i to chyba jest najważniejsze, nieważne co grają. A najbardziej podoba mi się Steal this Album :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 22:09, Net.com napisał:

ja jak słucham systemu of a down to zaczynam machać głową i wogule mam ochote zrobić coś szalonego
:)

to nie jesteś jedyny chlopie ja tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 12:33, Latniak napisał:

>
> Classic hard rock był na Mezmerize/Hypnotize :D.

Czego jak czego ale Beatelsów/The Who/Hendrixa/Queen''ów/Zeppelinów to nie przypominało, ale
skończmy z tym. Mówiąc o tym co nie rockowe miałem na myśli pierwsze płytki.
SoaD lubię i to chyba jest najważniejsze, nieważne co grają. A najbardziej podoba mi się Steal
this Album :)

podobnie jak moj tez uwielbiam Steal This Album

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:54, Xanten napisał:

czy bedzie sie jeszcze wypowiadal tu ktos kto lubi SOAD bo chcialbym pogadac


Ja bardzo lubie System-of-a-Down, z jednym ale - dwie ostatnie płyty, które z komercji jedynie zostąły rozdzielone na dwa albumy posiadają może 4 utwory tego czym nas karmił System i za co go podziwiali ludzie podczas wielkiego bum na Soad. Pierwszy album, to dość undergroundowe i dość niepozorny krążek, który miał przygotować na rozgniatający i pełen soczystości Toxicity, który był tak dobry, że resztki niezaakceptowane na album krążyły przez długi czas po necie, pod postacią Toxicity 2, aż Ser postanowił wydać to na kolejny album. Który jak sami mówicie podoba wam się! Takiej akcji niestety nie jesteśmy wstanie podjąć przy Mezm/Hypno, mam jedną teorie na ten temat i to dość krótką: Malakin. BYOB z jego towarzystwem jest tak męczący dla uszu... czy jego balladka wciśnięta ni z gruchy ni z pietruchy na album SOADa to są jakieś pomyłki, co cieszy mnie zostało zauważone. Zauważone przez samego lidera zespołu, który - Bogu dzięki - porzucił projekt SerArt i zaczął powracać do korzeni SOADa. Co z tego co słyszę jest strzałem w dziesiątke.

Kto ma wątpliwości niech porówna utwór z jego singla The Unthinking Majority ( http://youtube.com/watch?v=SEV_1xD8msk) i sugara ( http://youtube.com/watch?v=lRpTfjKFzJ8).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co wszyscy zapomnieli o tym temacie system jeszcze zyje w naszych sercach nie znajdzie sie nikt kto powspomina stare czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio słyszałem parę koncertówek i jestem zawiedziony :/.Poza paroma fajnymi wrzaskami to Serj w sumie kaleczy swoje kawałki zmianami sposobu śpiewania i zmianami tekstu,wrzucaniem na siłę przekleństw,a poza tym nie ma to jakiejś wielkiej energii.A szkoda,bo choć Serj to wokalista-geniusz (razem z Mikiem Pattonem),to chyba nie zdaje sobie z tego sprawy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Serj śpiewa znakomicie ale coraz gorzej wychodzi mu śpiewanie różnych tonów naraz, a szkoda, bo w piosence "Suggestions" śpiewał zaje... fajnie. Ale wtedy to początki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie nie wszyscy dobrze prezentują się na żywo. Przyczyny mogą być różne, ale takiemu zespołowi wiele można wybaczyć;) Poza tym biorąc pod uwagę kiepskie szanse na ich przyjazd do Polski zawsze można pozostać przy nagraniach studyjnych:) I chyba sobie zaraz coś systemowego zapuszczę... przyznam, że ostatnio trochę ich zaniedbałem...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ich najlepsze nagrania były do czasu wyjścia Mezmerize. Potem ich styl po prostu zbrzydł mi. Lubię tylko ich starsze nagrania, a wręcz uwielbiam. Gdzie jest ten stary dobry System ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 20:39, Net.com napisał:

hehe te stare koncerty SOAD to było cos a teraz ? :(


No dokładnie, dawali z siebie wszystko, Head - Bangowali ... a teraz ... nie wiem, ale pociesza mnie jeden cytat Darona "System wróci silniejszy niż kiedykolwiek". Bo jak wiemy, jak na razie członkowie zespołu tworzą sami, mają przerwę. Oby słowa Malakiana się spełniły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty, a kto mi pomoże sklasyfikować, jaki typ muzyki grają? Bo czasami nazywają to orientalnym metalem, ale to badziewne określenie. Oni mają tak wyrobiony styl, że nie wiadomo, co to jest, a przynajmniej ja nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 16:27, arekskate napisał:

Ty, a kto mi pomoże sklasyfikować, jaki typ muzyki grają? Bo czasami nazywają to orientalnym
metalem, ale to badziewne określenie. Oni mają tak wyrobiony styl, że nie wiadomo, co to jest,
a przynajmniej ja nie wiem.


no racja! naprawde trudno zaliczyć SOAD do jakiegoś konkretnego gatunku. Dla mnie poprostu metal na co wskazują pierwsze płyty zespołu bo te ostatnie Hipnotize i Mezmerize zdecydowanie takie jakieś spokojniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować