Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 08.11.2007 o 13:56, Boskii napisał:

> i to nie ze względu na tą stówę

Wszyscy tak mówią ;P

Oby szczerze :) (osobiście wolałbym coś tańszego ale np. z autografem pana Michała)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie spodziewałem się takiego gestu ;)
Owszem, była mowa o rekompensacie w wiedźmińskim sklepiku - i to nawet by wystarczyło

100 zł?!

Khem ;) Po raz kolejny stawiacie mnie przed dylematami :P

Przede wszystkim gratuluję sukcesu, o którym już teraz można mówić (patrząc na recenzje Wiedźmina za granicą)

Dobra - ja uciekam - płyta z Wiedźminem stygnie ;P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O wow nieżle, takiego czegoś to chyba nikt się nie spodziewał, ludzie wiedzą, że zawinili, sporo ich to będzie kosztować ale zrobią to dla swoich klientów gram.pl i co dalej będziecie gadać, że nie dbają o klienta? poprostu musieli to wszystko jakoś ogarnąć, przemyśleć. Ale pokazali, że im zależy na gramowiczach i nie chcą ich stracić :)

PS. Czy to oznacza, że już nie dostaniemy tej żniżki na gadżety w sklepiku wiedźmina? no chyba tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Podjęliśmy też bardzo ważną decyzje odnośnie EK. Po pierwsze wszystkim zamawiającym EK w preorderze, czyli wszystkim których dotknęło rozdzielanie wysyłki na dwie części, zostanie wysłany kupon o wartości 100 złotych do zrealizowania W DOWOLNY sposób w sklepie gram.pl. Wartość tego kuponu odpowiada mniej więcej wartości elementów które wysyłamy z opóźnieniem. Uznaliśmy, że zwykłe przeprosiny to za mało i załączając kupon chcemy dodatkowo podkreślić jak bardzo jest nam przykro, że nie wywiązaliśmy się z zawartej z naszymi klientami umowy."
Mmm... Takie wynagrodzenie to ja rozumiem... ;>
W końcu było warto kupić EK... :D
Najpiękniejszy gest w stronę klientów jaki widziałem, bo było ponad 3000 spóźnionych EK, więc w przeliczeniu wychodzi ile to będzie kasy w tych kuponach.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 14:01, Boskii napisał:

Materialista :P.
Widać, że tak na prawdę nie doceniasz ukłonu jaki w naszą stronę wykonała Ekipa CDP.
Dla nas to tylko stówka a dla nich ogromne pieniądze.
I sam fakt, że nie kryli (przynajmniej teraz) prawdy o tym, że zawiedli.

Ukłon to bym docenił, jakbym 2 tygodnie się nie denerwował. Cierpliwość się skończyła i w chwili obecnej mało interesują mnie ukłony. Mam stówke? Super. Wybaczam CDP. Nie chodzi o to, że 100zł, to jakieś pieniadze, bo to grosze, ale chodzi o to, że poczułem się przez CDP doceniony. W tym sęk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 14:07, Gol Galad napisał:

Najpiękniejszy gest w stronę klientów jaki widziałem, bo było ponad 3000 spóźnionych EK, więc
w przeliczeniu wychodzi ile to będzie kasy w tych kuponach.... :P


No to liczmy te 3000 EK. To wychodzi towaru ze sklepu na łączną wartość 300 tys zł. Poważny wydatek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem stanę po stronie CDP - ci którzy w tym momencie narzekają troszkę przesadzają. Rekompensata jak najbardziej adekwatna do strat. To rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jakieś słowa oficjalne odniesienia dotyczące problemów z Wiedźminem ... Nie liczą gratyfikacje DZIĘKUJEMY ZA ZAINTERESOWANIE I PRZYJMUJĘ PRZEPROSINY ... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szok. Ten Pan ma klasę. Nie słyszałem jeszcze żeby ktoś decydował się na takie zadośćuczynienie za zwłokę w wysyłce elementów jakiegokolwiek zamówionego produktu, które prędzej czy później i tak zostaną do klienta dosłane. Wielu firm nie stać nawet na zwykłe przeprosiny, a tu coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 14:14, Der Meister napisał:

czyli wiedźmin ek kosztował mnie raptem 100pln :D


Nom - zapłaciliśmy za niego prawie tyle, co inni za edycję standardową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 14:16, Boskii napisał:

> czyli wiedźmin ek kosztował mnie raptem 100pln :D

Nom - zapłaciliśmy za niego prawie tyle, co inni za edycję standardową :P


Teoretycznie tak, ale w praktyce niestety nie macie racji. Nikt ci nie daje stu złotych na rękę, tylko bon do wykorzystania na gram.pl. Jak dla mnie mega gratyfikacja. Pan Michał na prezydenta! :D Gry wtedy będą za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 14:19, Marko Pele napisał:

> > czyli wiedźmin ek kosztował mnie raptem 100pln :D
>
> Nom - zapłaciliśmy za niego prawie tyle, co inni za edycję standardową :P

Teoretycznie tak, ale w praktyce niestety nie macie racji. Nikt ci nie daje stu złotych na
rękę, tylko bon do wykorzystania na gram.pl. Jak dla mnie mega gratyfikacja. Pan Michał na
prezydenta! :D Gry wtedy będą za darmo :P


Po morzach i oceanach statki "Michał Kiciński" pływać będą , szkoły jego imieniem nazywać...

(bez ironii-po prostu nastrój mi się poprawił:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to przyjmuję przeprosiny:) Szkoda, że tak późno ale za to przecież z jaką klasą:)
100zł-no no świetnie jednak dla mnie ważniejsze jest to jak to zostało ujęte nie coś w stylu poszkodowani dostaną stówkę tylko pięknymi przeprosiny i nie zwalaniu winy na kogoś innego co przecież w Polsce jest takie popularne.
Wielki szacunek nie tylko odzyskaliście w moich oczach ale wynieśliście go na jeszcze wyższy poziom:)
I jak to powiedział jeden z byłych polityków- To porażka, która jest zwycięstwem:P(Możecie mi odpowiedzieć kto o zapomniałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować