Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

w00t!
Moje gratulacje - tego się nie spodziewałem, w ciągu 30 sekund znużenie po ujrzeniu kolejnego nagłówka o Wiedźminie, myśl o amatorskim potraktowaniu klientów przez CDP i złość na to, że do tej pory w dziale zamówień, przy przesyłce z dodatkami z EK widnieje napis "wysyłka Twojego zamówienia została wstrzymana" prysnęły i przerodziły się w wielki uśmiech na myśl o tym, że na dobrą sprawę za dodatki z EK zapłaciliśmy 20zł ^^''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP i wszystko jasne :D Żadna inna firma nie szanuje tak klientów jak CD-Projekt, 300 tys na "prezenty" wielki respekt i kredyt zaufania dla was za ten krok. Panie Michale brak mi słów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2007 o 13:45, Boskii napisał:

Chyba nikt się tego nie spodziewał :]


NO dokładnie :) Teraz tylko się modlić, aby nie było news''a, że CDP zbankrutował ^^
Zresztą, oni zrobili coś takiego, że to coo było ich porażką w oczach graczy przerodziło się w wielki plus na ich konto :) Godne podziwu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 13:27, Solmath napisał:

Nie spodziewałem się takiego gestu ze strony CDP. Nieźle ich to będzie kosztować (100zł x ok.
3000 EK + koszty dosłania dodatków). Najważniejsze jest jednak to, że potrafią się przyznać
do winy i nie zrzucają jej na innych.


Właśnie, najważniejsze że dostrzegają błąd, a najważniejsze aby wyciągnąć wnioski.
Co do kosztów, to fakt, ale to się zwróci. Część obrażonych na sklep gram.pl, da się przeprosić i nadal będzie klientami sklepu.

Ja chyba sobie "wezmę w przeprosiny" FIFA Manager 08 i dopłacę coś od siebie i kupię jakąś gierkę synkowi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy czy to będą wirtualne czy realne pieniądze w formie kuponu??? BO jak realne to chyba sobie walne za ten kupon Gears of Wars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny wywiad - miło że przygody/zadania dodatkowe będą za free i ten toolset :) - ale pewnie dodatek już nie ale i tak będzie wart wydajnej kasy (tak jak gra)
czuję się udobruchany (wywiadem i zapewnieniami o paczach) za problemy z vistą :P no i szacunek za samokrytyke
a tak pozatym - gra świetna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 13:47, Mr.M napisał:

NO dokładnie :) Teraz tylko się modlić, aby nie było news''a, że CDP zbankrutował ^^
Zresztą, oni zrobili coś takiego, że to coo było ich porażką w oczach graczy przerodziło się
w wielki plus na ich konto :) Godne podziwu ;)


No i chwała im za to. To będzie chyba moja najbardziej pamiętna (pozytywnie i negatywnie) EK. Przyjemnie będzie ją wyciągnąć za kilka lat i sobie o tych wszystkich wydarzeniach przypomnieć. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 13:25, plmko napisał:

i w ten sposób dałem za ek praktycznie 100 zł :D, jak wszyscy którzy wydają pieniądze na gry
:p


Chyba popełniasz błąd matematyczny - Zamawiając w pre-orderze EK "Wiedźmina" i po odjęciu sprezentowanych teraz przez CDP {dziękuję:)} 100 PLZ wychodzi na to, że za EK "Wiedźmina" zapłaciłem w „gram.pl”... 79,80 PLZ!

Ironia losu jest to, że byłem osobą która narzekała nieco na zbyt drogą EK "Wiedźmina" w czerwcu br. Twierdziłem, że cena wyjściowa nie powinna być 199,80 PLZ ale np. 150 PLZ. No i stało się w ostatecznym podsumowaniu zapłaciłem nawet mniej niż postulowałem:)

Byłem także (mając zapewniony już własny egz. EK "Wiedźminem") w czerwcu br. rzecznikiem dla tych co prosili wówczas o dodruk dla tych co zabrakło EK „Wiedźmina” - i to też zostało to zrealizowane:)
Chyba jestem... szefem p. Kicińskiego?:) Co wymyślę CDP robi:)

PS
Szanowni Państwo z CDP Wy nie stracicie na mojej osobie dodatkowymi kosztam w zw. z EK "Wiedźmina" - wystarczy spojrzeć na listę tego co u Państwa zamawiałem i co już czeka zamówione na wysyłkę - ach, biedny mój portfel:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, a ja nie wiem co wybrać, za ten bon. Tyle gier xD.
Football Manager 2008
Fifa Manager 2008
Pro Evolution Soccer 2008
Gears of War
Crysis
Dodatek do Heroesa V
Dodatek do FEAR

I jak tu się nie pogubić :) ??


"Marko Pele - CDP i wszystko jasne :D Żadna inna firma nie szanuje tak klientów jak CD-Projekt, 300 tys na "prezenty" wielki respekt i kredyt zaufania dla was za ten krok. Panie Michale brak mi słów :)"

Ładnie to ujołeś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 13:44, Probos napisał:

KURDE ! Dlaczego nie kupiłem Wiedźmina, miałbym jeszcze 100 na CoD4... Oj Mariuszku, głupiś
:P

Do momentu ogłoszenia informacji o tej gratyfikacji byłeś całkiem cwanym facetem :).

Jest różnica między C* a CDP. To duży gest.

Martwi mnie tylko jedno: jak ten gest wpłynie na ewentualne akcje promocyjne w przyszłości? Święta idą, a tu CDP się z kasy wypstryka... Idą cienkie czasy chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 13:56, Boskii napisał:

> i to nie ze względu na tą stówę

Wszyscy tak mówią ;P

Ja tak nie mówie. Gdyby nie ta stówka, to nadal bym miał anulowane Pre-Ordery na gram.pl i nigdy bym już u nich nie kupił. Stówka zmieniła podejście do sprawy, bo pokazała, że my, gracze, jesteśmy ważni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mogę powiedzieć, że rekompensata (jeśli dojdzie ;)) będzie aż za duża :) Trochę nerwów było. Jednak to jest dla mnie + dla sklepu i CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 13:53, JaN-J napisał:

Kupić dodatek do CoH czy do H5


City of Villains / City of Heroes - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2638#u_30
Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431#u_33503
Jaką grę radzilibyście kupić - poradnia forumowiczów dla innych forumowiczów :) - http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=6471#u_1846

Zadaj pytanie w którymś z tych tematów, większa szansa, że ktoś odpowie i nie dostaniesz ostrzeżenia za spam :)

Pozdrawiam.
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 13:57, mesiu59 napisał:

Ja tak nie mówie. Gdyby nie ta stówka, to nadal bym miał anulowane Pre-Ordery na gram.pl i
nigdy bym już u nich nie kupił. Stówka zmieniła podejście do sprawy, bo pokazała, że my, gracze,
jesteśmy ważni.


Materialista :P.
Widać, że tak na prawdę nie doceniasz ukłonu jaki w naszą stronę wykonała Ekipa CDP.
Dla nas to tylko stówka a dla nich ogromne pieniądze.
I sam fakt, że nie kryli (przynajmniej teraz) prawdy o tym, że zawiedli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować