Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Od miesiąca nie dostałem żadnego maila od CDP (nie liczę tego po rejestracji Wiedźmina), ani w sprawie kodów zniżkowych, ani "bonu 100"
Może czas już żeby znowu ktoś z CDP zabrał głos na forum, coś wytłumaczył, ....obiecał, tak się nie robi, to nie honorowo !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w piątek wysłałem kolejne pytanie za pomocą formularza gram.pl, co z moją EK?
Teoretycznie może jeszcze dziś otrzymam odpowiedź, ale nie liczę na to, bo przecież wcześniej nijakiej odpowiedzi nie otrzymałem.
Ja wszystko rozumiem... można zadzwonić... to nieduży koszt... Ale po cholerę, w takim razie, umieszczać formularz jako alternatywną formę kontaktu?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - mamy 26-tego listopada, a ja NADAL nie mam dodatków kolekcjonerskiej. Musiałem zadzwonić do obsługi klienta, żeby się dowiedzieć, że jest KOLEJNA obsuwa, spowodowana tym razem błędami w wydrukowywaniu papierowych elementów kolekcji.

Naprawdę, to już jest przesada, to trwa stanowczo za długo !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z CD-Projekt do jasnej ... napisze co jest nie tak z tymi bonami??!!
i może napiszą w mailach o tej instrukcji obsługi bonu wraz z nr. nadawczym :) Ten numer jest dość istotny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem e-maila do CDP w sprawie tych bonów i jest odpowiedź! OTO ONA

Witam,

Rzeczywiście mieliśmy rozsyłać bony w podanym terminie 19 -23.11.07. Natomiast z powodu kłopotów na linii produkcyjnej – zostaną one rozesłane z małym opóźnieniem.
W przypadku, gdyby kod nie dotarł do Pana do końca tygodnia – prosimy o kontakt.
Najmocniej przepraszamy za powstałą sytuację.
pozdrawiam,

Justyna Hryć
Asystent Działu Obsługi Klienta


Czyli jak zwykle jakieś problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:40, tuna napisał:

Ten numer jest
dość istotny :)

ja bym nawet powiedzial ze najwazniejszy :P i tez apeluje zeby uwzglednili ten numer kodu w liscie czy w mailu :] tak zeby pamietali ... bo czasami zapominaja o takich "drobnostkach"xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:54, pitors89 napisał:

Wysłałem e-maila do CDP w sprawie tych bonów i jest odpowiedź! OTO ONA

Witam,

Rzeczywiście mieliśmy rozsyłać bony w podanym terminie 19 -23.11.07. Natomiast z powodu kłopotów
na linii produkcyjnej – zostaną one rozesłane z małym opóźnieniem.
W przypadku, gdyby kod nie dotarł do Pana do końca tygodnia – prosimy o kontakt.
Najmocniej przepraszamy za powstałą sytuację.
pozdrawiam,

Justyna Hryć
Asystent Działu Obsługi Klienta


No to chyba zadzwonię... :)
i poproszę o podanie tego nr. nadawczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 14:54, pitors89 napisał:

Wysłałem e-maila do CDP w sprawie tych bonów i jest odpowiedź! OTO ONA

Witam,

Rzeczywiście mieliśmy rozsyłać bony w podanym terminie 19 -23.11.07. Natomiast z powodu kłopotów
na linii produkcyjnej – zostaną one rozesłane z małym opóźnieniem.
W przypadku, gdyby kod nie dotarł do Pana do końca tygodnia – prosimy o kontakt.
Najmocniej przepraszamy za powstałą sytuację.
pozdrawiam,

Justyna Hryć
Asystent Działu Obsługi Klienta


Dobre, fajnie że raczyli nas o tym poinformować w zeszłym tygodniu :> gdy wszyscy czekali na te bony.
Pewie gdybyś Ty nie podał nam tej odpowiedzi na tego maila to dalej byśmy wszyscy czekali na bony, które miały rzekomo zostać rozesłane w zeszłym tygodniu, bo jakoś wątpie w to aby ktoś z ekipy gram.pl uraczył nas oficjalną informacją na temat opóźnienia wysyłi tych bonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie idiotyczne pytanie, ale zauważyłem ze nikt się nie pytał. Ten bon będzie można wykorzystać tylko na gry, czy tez można sobie wybrać cos ze sprzętu? Bo upatrzyłem sobie Razera Diamonback 3G:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 16:02, domi8 napisał:

Mam takie idiotyczne pytanie, ale zauważyłem ze nikt się nie pytał. Ten bon będzie można wykorzystać
tylko na gry, czy tez można sobie wybrać cos ze sprzętu? Bo upatrzyłem sobie Razera Diamonback
3G:)

Jest napisane, że na wszystko w sklepie gram.pl, ale jak wiadomo CDP lubi lecieć w kule, więc nie przekonasz się jak jest napewno, dopóku nie dostaniesz bonu i nie sprawdzisz tego na własnej skórze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:54, heyboy napisał:

Rozumiem, że bonu nikt nie dostał? A co z plakatem i naklejką, które miały iść w trzeciej paczce?
No chyba, że przyjdą razem z bonem...

Ja naklejkę dostałem z dodatkami do EK. O plakat się upomniałem i doszedł w zeszłym tygodniu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 17:11, ZaYeR napisał:

> Rozumiem, że bonu nikt nie dostał? A co z plakatem i naklejką, które miały iść w trzeciej
paczce?
> No chyba, że przyjdą razem z bonem...
Ja naklejkę dostałem z dodatkami do EK. O plakat się upomniałem i doszedł w zeszłym tygodniu
:]


Ja plakatu nie mam do tej pory ;)
Widzę że ciągle jest ładne zamieszanie ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam całą EK Wiedźmina. Tylko, że bonu jeszcze nie mam. Mam nadzieję, że w tym tygodniu dostanę go. I oby był do wykorzystania na wszystko, łącznie ze sprzętem. Bo ja też jestem zainteresowany myszką razerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

domi8: Dobre pytanie..
Żeby CDP dostało po dupie karniaka, to w ramach bonu zamówmy wszyscy sprzęt produkowany przez zewnętrzne firmy, a nie grę, która wystarczy dotłoczyć/dodrukować kosztem paru złotych..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 19:57, Mafoski napisał:

Żeby CDP dostało po dupie karniaka, to w ramach bonu zamówmy wszyscy sprzęt produkowany przez
zewnętrzne firmy, a nie grę, która wystarczy dotłoczyć/dodrukować kosztem paru złotych..


Chyba nie myślisz, że sklep gram.pl nie czerpie zysków ze sprzedaży sprzętu, co nie?

Btw. Czy ktoś otrzymał tego obiecywanego maila z intrukcja dot. posługiwania sie bonem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować