Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2007 o 14:27, RaLu napisał:

nawiązując do informacji przekazanej przez Michała Kicińskiego, dotyczącej rekompensaty dla
osób zamawiających przed premierą Edycję Kolekcjonerską gry Wiedźmin, informujemy, że w dniach
od 19 do 23 listopada 2007 będziemy realizować wysyłkę pocztą polską listu z kodem aktywacyjnym
bonu (w kwocie 100 PLN brutto) do wykorzystania w sklepie gram.pl.


Kiedy będą wysyłane te stówki? Wyrobimy sie na mikołaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pierwsze zostały wysłane 19 i nikt jeszcze nie dostał to niestety to kłamstwo bo nie wierzę że list idzie 8 dni ;) ciągle wysyłam listy do urzędów jak zus itp. I gdyby tak długo polecone czy jakieś inne zbajerowane (ale nie zwykłe) leciały tyle to bym zbankrutował na karach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 10:09, karolj napisał:


Jeśli firma obiecała to chyba dotrzyma danej umowy. Ja mam takie nietypowe pytanie, czy będą kartki świąteczne takie jak były rok temu ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad przyczyną... Może gdyby listonosz nie był pijany, bon 30kg z ołowiu, gdyby rower miał koła a droga asfalt, to może by przyszło na czas...

A tak poza tym: Czy tak jak przy EK dostaniemy liścik o tym jakie to "wielkie wydarzenie i odpowiedzialność dla CDP"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2007 o 15:16, Akashi napisał:

Na dzień dzisiejszy mamy opowiedziane wszystkie e-maile (pomijając nowe z dnia dzisiejszego)

Na dzień dzisiejszy też macie?? Bo ja wysłałem 2 meile i jeszcze odp. nie dostałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 10:23, Lak5 napisał:

>
Jeśli firma obiecała to chyba dotrzyma danej umowy.


dobrze napisane, "chyba"....
.....albo chyba nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 13:25, mesiu59 napisał:

> Na dzień dzisiejszy mamy opowiedziane wszystkie e-maile (pomijając nowe z dnia dzisiejszego)

Na dzień dzisiejszy też macie?? Bo ja wysłałem 2 meile i jeszcze odp. nie dostałem :(

Ale pisałeś do DOKu czy do pomocy technicznej? Bo to dwa różne działy.Akashi o tym drugim mówił.

Notabene odpowiedzi na formularz do DOKu to i ja nie dostałem do tej pory żadnej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 13:59, SLAY3R napisał:

Ale pisałeś do DOKu czy do pomocy technicznej? Bo to dwa różne działy.Akashi o tym drugim mówił.

Notabene odpowiedzi na formularz do DOKu to i ja nie dostałem do tej pory żadnej...

Mowe o tym formularzu, który wysyła się z gram.pl ;). Oświeć mnie czy to DOK, czy pomoc techniczna ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie be-yacz wybaczy Pan ale się powtórzę jak we wcześniejszym poście z pana adresu e-mail założonego na tym koncie poszedł tylko i wyłącznie jeden e-mail do sklepu gram.pl.

Z informacji jakie posiadam to z pozostałych Pana 5 kont ( pomijam zbanowane) nie zostało wysłane zgłoszenie do Działu Pomocy Technicznej firmy CD Projekt.

Dalsza dyskusja w tej kwestii nie ma sensu ponieważ nie jest to temat pomocy technicznej jak pisałem wcześniej. Następny post nie związany z tematem będzie usunięty i może wiązać się z pierwszym degradem.

pozdrawiam

PS a odnośnie kontaktu z działem DOK gram.pl pisałem wcześniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat jest o obietnicy rozsyłania bonów. Otóż wszystkie meila do sklepu gram.pl wysyłam z konta Be-Yacz, z konta z którego zawsze zamawiam gry i w którym rejestruje moje gry.

Otóż wysłałem wczoraj meila do was, w piątek, a na dodatek tydzień temu, odpisałem na meila którego od was otrzymałem. Wszystkie meile dotyczyły bonów, a więc też tego tematu. Na żaden meil nie dostałem odpowiedzi. Czyżby znowu miały iść wykręty, że macie problem z odbieraniem meili? Nie sądze. Mówiąc, że nie wysłałem meili tylko powatarza pani praktyke CDP z ostatnich tygodni, czyli oszukuje pani klijentów.

Bonów do dziś nie mam jak wszyscy. Żadnego meila również, a miał być rozsyłany ponad tydzień temu. Najlepiej to zamknijcie forum i będzie po problemie, zamist straszyć degradem i usunięciem wypowiedzi.

Zajmuje się pani odpowiadaniem na meile, a nie może pani odpowiedzieć ludziom na forum co jest grane. Każdy musi dzwonić, bo na meile nie dostaje odpowiedzi. Czy tak być powinno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę czytaj uważnie Gram.pl i DOK a Pomoc Techniczna i CDP to zupełnie 2 inne firmy... piszesz non stop ze wysyłałeś do Pomocy Technicznej wiec dlatego odpowiedział Ci pracownik Pomocy technicznej w mojej osobie (ps nie jestem kobieta) Kontaktowałeś się ze sklepem Gram.pl czy ich działem DOK to z nimi powinieneś się kontaktować a nie z Pomocą Techniczną

Reasumując w punktach:

1. jestem pracownikiem Pomocy technicznej CDP i tym się zajmuje - i wypowiadam się tylko w kwestii Działu Pomocy technicznej - jak pisałem wcześniej to dwie różne firmy!
2. nie jestem kobieta
3. jako że nie pracuje w sklepie.gram.pl czy DOK gram.pl nie mogę wypowiadać się w zakresie ich pracy czy w kwestii waszych zamówień - bo po prostu nie wiem (patrz punkt 1).
4. Odnośnie problemów z kontaktem z DOK pisałem wcześniej
5.Obslugą sklepu gram.pl zajmuje się DOK gram.pl a nie pracownicy CDP

chyba już bardziej łopatologicznie wyjaśnić nie mogę...

W skrócie mówiąc powinieneś kontaktować się z jedną z dziewczyn z Gram.pl jeżeli nie dostałeś odpowiedzi.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponieważ po pobieżnym przeszukaniu forum nie znalazłem żadnej nowej informacji odnośnie kuponu na 100zł dla zamawiających EK, a zapowiedzianego przez Kicińskiego. Miał być wysyłany 19 lipca, mamy 27 a w skrzynce pusto.
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YarpenZirgin - Bony nie zostały wysłane wtedy kiedy miały być wysłane bo "coś-nie-tak-się-stało-nie-z-winy-czedepe" :). Nikt jeszcze bonów nie dostał, więc bony pewnie jeszcze nie zostały wysłane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kody z powodów problemów produkcyjnych (który to już raz) mają zostać wysyłane w tym tygodniu. Jak komuś do końca tygodnia nie dojdzie to ma się w DOKiem kontaktować, który zapewne na maile nie odpowie, bo na moje dwa sprzed tygodnie i sprzed pół tygodnia nie odpowiedział. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bon jak bon, ale i na wiedźmina ile można czekać... miesiąc od premiery mija, do gwiazdki mniej niż 30 dni... zaraz zacznie się okres świąt i nawet jak ten bon dojdzie to i tak na święta nie przyjdą paczki w takim tempie. bo nagle pracownicy zachorują, opakowań zabraknie, dostawy nie będzie... i oczywiście będą nam mydlić oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 14:27, Mistic napisał:

Kody z powodów problemów produkcyjnych (który to już raz) mają zostać wysyłane w tym tygodniu.
Jak komuś do końca tygodnia nie dojdzie to ma się w DOKiem kontaktować, który zapewne na maile
nie odpowie, bo na moje dwa sprzed tygodnie i sprzed pół tygodnia nie odpowiedział. ;-)



ja się wysłaniem maila zadowolić nie zamierzam. Cóż, do końca tygodnia chcę mieć bon a jak nie to dzwonię. Bo w tej chwili z przeprosin robi się kolejna kpina, wpadka i lekceważenie klientów - jak zwał, tak zwał, ale nie podoba mi się to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować