Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Tak jeszcze swoją drogą to cała "akcja" z brakiem możliwości połączenia wpln i bonu nie została specjalnie stworzona, tylko od wprowadzenia kodów promocyjnych nie było takiej możliwości.

Pewnie obawa o dziwne ceny w sklepie jak Spellforce 2 za 10zł czy Wiedźmin Edycja Kolekcjonerska za 130zł. Ale jakby się postarali to by to naprawili. Cóz, szkoda, bo mimo wszystko będę musiał teraz zapłacić dodatkowe 40zł, no ale 200 się zaoszczędzi. Byle tylko mieć to już z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie... Nie...<załamka> to po prostu jest największa klapa w historii.
Będą o was pisać w podręcznikach CDP.
< Wyrywa sobie włosy>
Który dzisiaj jest? 27? Tak.
A gdzie jest mój bon za który zamierzam sobie DM kupić?
,,Nima. "
A kiedy dostane?
,,Niwiadomo. "
Super. Pięknie.
Mam pytanie:
Czy ktoś... ktokolwiek z tu obecnych dostał ten ***** bon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 22:11, cedricek napisał:

Mam pytanie:
Czy ktoś... ktokolwiek z tu obecnych dostał ten ***** bon?

nie...
pytanie nr. 2:
czy wszyscy dostali dodatki do EK?
bo wydaje się że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no właśnie.
tak więc, może cdp jakoś by wpłynęło na swojego przewoźnika/dostawce, bo inaczej to się dla nich może słabo skończyć...
ale z tymi bonami to też jest przegięcie. jeśli wiedzą że ich na czas nie wyślą, to po co info dają, żeby nas drażnić... ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 27.11.2007 o 22:11, cedricek napisał:

Czy ktoś... ktokolwiek z tu obecnych dostał ten ***** bon?


Nikt nie mógł go dostać, bo CDP "zapomniał" go wysłać. Tak samo jak "zapomniał" nas o tym poinformować w tym topicu. Choć nie jeden niebieski się tu wypowiadał. O tym, że firma "zapomniała" jednak nie wspomniał ;)

Reasumując, niektórzy do tej pory kupujący w sklepie gram.pl "zapomną" o jego istnieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 22:26, ^RaZZieL^ napisał:

Reasumując, niektórzy kupujący w sklepie "zapomną" o jego istnieniu.

zapewne tak będzie i nie rozumiem czemu cdp przyjmuje taką taktykę. sami pod sobą dołki kopią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 22:16, hippolitos napisał:

Dość duużo osób nie dostało... :/


No... ja nie dostałem plakatu.
Nie wykłócam się. Plakatów i tak mam za dużo. Potrzebuje bonu.... GRRR..
No, ale... to że wiele osób nie dostało EK to jest już przegięcie. I to niezłe.
Coś takiego to trzeba by było gdzieś zgłosić, albo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a propos EK, dzwońcie do tych skubańców z DPD i żądajcie natychmiastowego przyjazdu i dostarczenia bo jak nie to skargi itp to się łamią. dopóki sami nie zadbacie o to, oni nie przyjadą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorry za dubla. jakby ktoś dał info, na ile kasy ma być bon i czy np. da rade za niego kupić prostreet''a. bo z tych maili i info tutaj nic nie kminie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tym że nie można użyć wPLN to trochę lipa. Spodziewałem się tego, ale myślałem że może będzie innaczej.
Teraz jak ktoś będzie chciał np. zamówić 3 gry przy których mógł użyć po 30wPLN czyli razem 90wPLN
to wyjdzie że dzięki bonowi od całości ma zniżke 10zł! <lol>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 23:14, Ziomal99 napisał:

z tym że nie można użyć wPLN to trochę lipa. Spodziewałem się tego, ale myślałem że może będzie
innaczej.
Teraz jak ktoś będzie chciał np. zamówić 3 gry przy których mógł użyć po 30wPLN czyli razem
90wPLN
to wyjdzie że dzięki bonowi od całości ma zniżke 10zł! <lol>

Co tu dużo mówić. CDP nawet żal kasy na prawdziwą rekompensate, tylko nawet w tym wypadku musi kręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załamka p prostu , ręce mi opadają . Powiedzcie mi trzeba napisać do nich żeby mi prysłali plakat ktorego nie miałem w EK? No i czy ktoś CD PROJET mógłby sie wypowiedieć o bonach bo nie chce znowu czekać . Mam chrapkę na Gears of Wars a zytającwase wypowiedzi mam mniemanie że że przyjdie ale a rok :( . Niech ktoś odpise na mój post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 22:33, pizmak666 napisał:

a propos EK, dzwońcie do tych skubańców z DPD i żądajcie natychmiastowego przyjazdu i dostarczenia
bo jak nie to skargi itp to się łamią. dopóki sami nie zadbacie o to, oni nie przyjadą...


ale jak oni mają ci przywieźć coś, co nie zostało wysłane przez gram.pl. skoro część materiałów poligraficznych (a więc artbook i bestiariusz pewnie) cofnięto do drukarni (może kolory się krzywo nałożyły albo coś), to żadna z paczek czekających w magazynie nie jest teraz pełna - więc nie można jej wysłać. A skoro firma nie dostała zlecenia dowiezienia paczki - to co z tym wspólnego ma kurier ?
Fakt jest taki, że to może faktycznie teraz nie jest już wina gram.pl - ale tego się nie dowiemy, bo przepływ informacji w tej firmie jest zbliżony do tego w PRL-u.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 22:25, Aramil Smocza Krew napisał:

Wiadomo co się dzieje z plakatami ? Ktoś już je dostał ?
O bon to się lepiej nie będę pytał...


Ja plakat dostałem. Nalepkę też. Wcześniej musiałem oczywiście upomnieć się o to w DOKu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

W związku z dużym niezadowoleniem naszych klientów, postanowiliśmy że przy wykorzystaniu bonu 100 będzie można wykorzystać wPLNy.

Jeżeli chodzi o kwestię wysyłki wspomnianych bonów, to zostały one w dniu dzisiejszym przekazane poczcie polskiej. Osoby, które otrzymały edycję kolekcjonerską w dwóch częściach powinny otrzymać list do końca przyszłego tygodnia.

Pozdrawiam,
Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziwne bo w końcu odpisali, ale dalej nic nie wiadomo
Witam,



Część dodatków do Edycji Kolekcjonerskiej została wyprodukowana z błędem. W związku z tym proces produkcji został wznowiony – niemniej spowoduje to dodatkowe opóźnienie. O przebiegu wymiany będzie Pan poinformowana drogą mailową.

Natomiast bony zniżkowe powinny zostać wysłane do końca tygodnia listem poleconym.

Za całą sytuacje najmocniej przepraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze to już jakieś info ale tylko jeszcze jak byś mógł się dowiedzieć co z resztą EK, plakatami i ewentualnie naklejkami. Chociaż info że będą do końca roku to już jakieś konkretne informacje niż nic.

Powiem wam że macie niezły burdel.. odpowiadają że zostały już wysłane w poniedziałek (tamten) teraz że ZOSTANĄ wysłane a Ty mówisz że dziś zostały ;))) i jak tu wam wierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować