Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Ale szok przeżyłem :).
Przed chwilą dzwoniła do mnie pani z gram.pl, która poinformowała mnie, że do bonu na 100zł będzie można dodać wpln. Całkowite zaskoczenie ;).
Teraz to ja rozumiem ;>. Ogromny plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 10:29, Johnny Bravo napisał:

Jeżeli chodzi o kwestię wysyłki wspomnianych bonów, to zostały one w dniu dzisiejszym przekazane
poczcie polskiej. Osoby, które otrzymały edycję kolekcjonerską w dwóch częściach powinny otrzymać
list do końca przyszłego tygodnia.


No cóż... ja jeszcze nie dostłem drugiej części Ek, a skończyłem Wiedźmina. Nawet gdy jest ten bon, wiem że niepotrzebnie wydałem 200 zł zamiast 79zł. Jak nie gram w grę to po co mi teraz dodatki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te dodatki i z grą w sumie są bezużyteczne.. bo czy masz grę czy nie przejrzysz je, poczytasz i położysz na półkę;)

mesiu59 --> szybko Twoje zaufanie się odbudowuje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 10:37, Kafar napisał:

mesiu59 --> szybko Twoje zaufanie się odbudowuje ;P

To znaczy?
Poprostu jak coś mnie nie zadawala to pisze o tym, i tak samo robie gdy jestem zadowolony. Czemu mam krytykować tylko? :) Bardzo ładnie ze strony CDP, że poprawili sprawe z bonami, i nawet wysilili się na telefon. Nigdy bym się tego nie spodziewał. Dlatego ich chwale ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie
1. A kiedy ten bon dotrze do ludzi bo mial bodajze dotrzec w poprzednim tygodniu
2. Dlaczego jesli zamowilem 2 EK Wiedzmina dostalem tylko jeden kod bonusowy a nie dwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro już jakiś niebieski się udzielił w tym temacie to może otrzymalibyśmy w końcu inną odpowiedź niż "nie wiadomo" na pytanie kiedy zostanie wysłana reszta dodatków do ek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie sprawy. Kiedy w końcu dostanę resztę dodatków z EK? Dwie stówki zainkasowaliście, a dodatków wciąż nie ma... :/ Zrozumiałbym poślizg 1-tygodniowy, może nawet 2-tygodniowy, ale mija już 36. dni od otrzymania 1. części EK. Nie mogę pojąć tego, że wieku graczy otrzymało już drugą paczkę z resztą kolekcjonerki. Albo mamy, na gram.pl równouprawnienie (wszytkie paczki zostają wysłane w tym samym dniu), albo olewamy część "klientów-frajerów" (sorry za określenie, nie chciałem nikogo urazić), którzy zapłacili 200 złociszy za wymarzoną grę. Żeby nie było wątpliwości. Ja nadal będę zamawiał w sklepie gram.pl, bo to w końcu Wasza pierwsza porażka (na tak ogrooomną skalę ;)). Mam nadzieję, że taka "wpadka" już nigdy nie będzie miała miejsca.

Dobra, przestaję już smęcić. :) Teraz krótko, na nieco weselszy temat. ;) Co prawda bony nie zostały jeszcze wysłane (sic!), ale przynajmniej dajecie wykorzystać nam wPLN-y z nimi. To jedyny plus opóźnienia. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 10:55, Solmath napisał:

Skoro już jakiś niebieski się udzielił w tym temacie to może otrzymalibyśmy w końcu inną odpowiedź
niż "nie wiadomo" na pytanie kiedy zostanie wysłana reszta dodatków do ek?


Cały czas wyjaśniamy sprawę z zaginionymi dodatkami. Niestety trwa to dość długo bo w dużej mierze jesteśmy tu zależni od firm zewnętrznych. Nie mam zamiaru się tłumaczyć, ani zrzucać odpowiedzialności na innych. Mam nadzieję, że sprawę uda nam się wyjaśnić do tego piątku, wtedy postaram się do wszystkich zainteresowanych wysłać stosownego maila.

Wiem, że moje tłumaczenia brzmią trochę jak "nie wiadomo", ale uwierz mi robimy wszystko co w naszej mocy by jak najszybciej wyjaśnić tę kwestię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 10:50, Zebek napisał:

Mam pytanie
1. A kiedy ten bon dotrze do ludzi bo mial bodajze dotrzec w poprzednim tygodniu
2. Dlaczego jesli zamowilem 2 EK Wiedzmina dostalem tylko jeden kod bonusowy a nie dwa???


1. Bon powinien dotrzeć do końca przyszłego tygodnia.
2. Bonus kody (zniżka w sklepiku wiedźmińskim) przyznawane są do konta. Jeden bonus kod na każde konto, z którego zostało złożone zamówienie. Bon 100 zł przyznawany jest do każdego egzemplarz kolekcjonerki. Dwa egzemplarze kolekcjonerki = 2x100 bon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam odważnego niebieskiego :)

moje pytanie dotyczy plakatów i naklejek - czy one zostaną wysłane do wszystkich czy tylko do tych co wiecznie się upominają? dostałem wiadomość od doku, że plakat zostanie dosłany już dwa tygodnie temu (albo i wcześniej), ale nic do mnie nie dotarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, że dużo ludzi jest niezadowolonych z zaistniałej sytuacji i nie ma się co dziwić. Ale dla mnie najważniejsze jest to, że gra na którą czekałem od niemal dwóch lat została przysłana na czas. Mam nadzieję, że w Polsce powstanie więcej takich hitów jak Wiedźmin. A to, że z wysyłkami są takie problemy rozumiem i nie narzekam - dodatki nie są najważniejsze, a bon tak czy inaczej kiedyś wykorzystam ^^

Pozdrawiam,
Andrzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się ktoś odezwał......trochę, to żenujące....pierwsza reakcja po półtorej tygodnia.....Wystarczyłoby proste: "Pamietamy o Was i naszych obietnicach, pracujemy nad tym, coś się kiełbasi, damy znać..." a nie cisza....poprostu nie poważne zachowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 10:29, Johnny Bravo napisał:

Witam,

W związku z dużym niezadowoleniem naszych klientów, postanowiliśmy że przy wykorzystaniu bonu
100 będzie można wykorzystać wPLNy.


i bardzo dobrze :]

Cieszę się, że w końcu ktoś się odezwał :) Dzięki CI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie natury technicznej. Czy złożenie zamówienia na 160zł i wpisanie bonu na 100zł pozwala na wykupienie przesyłki za pomocą wpln? Czy cena PO wpisaniu bonu musi być większa niż 150zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2007 o 13:26, Johnny Bravo napisał:

List polecony.


A tylko polecony, czy polecony PRIORYTET??:>
no to dość zasadnicza różnica :) Priorytet może dojśc jutro, a polecony zwylky w następnym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować