Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Przypominam, ze w sobote i niedziele poczta nie pracuje ;)

Poza tym trzeba wziac poprawke na to, ze priorytet potrafi isc tydzien... byle doszlo na tyle wczesnie, zeby zrobic sobie prezent na swieta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 11:56, costi napisał:

Poza tym trzeba wziac poprawke na to, ze priorytet potrafi isc tydzien...


Potrafi, ale prawdopodobieństwo, że wszystkim idzie tydzień jest nikłe;) Szczególnie, że ja do tej pory dostawałam listy priorytetowe już następnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 11:56, costi napisał:

Przypominam, ze w sobote i niedziele poczta nie pracuje ;)

Poza tym trzeba wziac poprawke na to, ze priorytet potrafi isc tydzien... byle doszlo na tyle
wczesnie, zeby zrobic sobie prezent na swieta ;)


prawdopodobieństwo, że 2500 priorytetów będzie szło tydzień jest zdecydowanie niskie... no chyba, że w naszym kraju priorytet idzie tydzień - a normalny list miesiąc, bo takie mam czasem odczucie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 13:39, gnysek napisał:

prawdopodobieństwo, że 2500 priorytetów będzie szło tydzień jest zdecydowanie niskie... no
chyba, że w naszym kraju priorytet idzie tydzień - a normalny list miesiąc, bo takie mam czasem
odczucie :P

Ja bym powiedział, że bardziej prawdopodobne jest to, że wygram w totka. CDP poprostu po raz kolejny nas oszukało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 13:39, gnysek napisał:

> Przypominam, ze w sobote i niedziele poczta nie pracuje ;)
>
> Poza tym trzeba wziac poprawke na to, ze priorytet potrafi isc tydzien... byle doszlo
na tyle
> wczesnie, zeby zrobic sobie prezent na swieta ;)

prawdopodobieństwo, że 2500 priorytetów będzie szło tydzień jest zdecydowanie niskie... no
chyba, że w naszym kraju priorytet idzie tydzień - a normalny list miesiąc, bo takie mam czasem
odczucie :P


Są i takie możliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 13:39, gnysek napisał:

prawdopodobieństwo, że 2500 priorytetów będzie szło tydzień jest zdecydowanie niskie... no
chyba, że w naszym kraju priorytet idzie tydzień - a normalny list miesiąc, bo takie mam czasem
odczucie :P


W moim przypadku, jak wysyłałem gry z Allegro i dostawałem, to zazwyczaj priorytet 1-2 dni dochodziły do odbiorcy lub mnie :) Ale jeżeli zostały wysłane WSZYSTKIE w środę (dość prawdopodobne) to może jutro lub po już je powinniśmy mieć w łapkach i kupować gierki ^^
A w tydzień i miesiąc idą paczki... :/ Nawet, jak jest dość mała :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że bonu nikt nie dostał? A co z plakatem i naklejką, które miały iść w trzeciej paczce? No chyba, że przyjdą razem z bonem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:54, heyboy napisał:

Rozumiem, że bonu nikt nie dostał? A co z plakatem i naklejką, które miały iść w trzeciej paczce?
No chyba, że przyjdą razem z bonem...



jakiej trzeciej paczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 17:54, heyboy napisał:

Rozumiem, że bonu nikt nie dostał? A co z plakatem i naklejką, które miały iść w trzeciej paczce?
No chyba, że przyjdą razem z bonem...



wierzysz jeszcze, że doślą te plakaty i naklejki? ;)

swoją drogą chyba powinna odbyć się jakaś smutna rocznica tutaj na forum, bo już miesiąc i parę dni minęło jak zaczęliśmy grać w Wiedźmina, a sprawa wersji niby-kolekcjonerskiej nadal się ciągnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące owego bonu na 100 zł. Czy będzie można dopłacić jakąś kwotę, np. 40 zł i kupić grę droższą (np. World in Confict ES) czy tylko gry do 100zł włącznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:46, hippolitos napisał:

Mam pytanie dotyczące owego bonu na 100 zł. Czy będzie można dopłacić jakąś kwotę, np. 40 zł
i kupić grę droższą (np. World in Confict ES) czy tylko gry do 100zł włącznie?


Już wymyślacie też. :-)

Wkładasz do koszyka towar (najlepiej za kwotę >100zł zeby nie bylo problemow), na dole klikasz "Mam kod" czy cuś w tym stylu, kod wpisujesz i załączają się te specjalne warunki czyli wartosc zamowienia maleje o 100zł. Teraz jest tylko problem, że nie można chyba nic do koszyka wlozyc, wyjac, jak nie zamowisz to stracisz kod, bla bla bla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Mam pytanie dotyczące owego bonu na 100 zł. Czy będzie można dopłacić jakąś kwotę, np. 40 zł
> i kupić grę droższą (np. World in Confict ES) czy tylko gry do 100zł włącznie?
A skąd mamy to wiedzieć, skoro jeszcze nikt na oczy nie widział ani bonu ani maila, "który miał informować jak z bonu korzystać". Pozwolę sobie przypomnieć słowa CDP - maila z informacją wyślą w poniedziałek - tylko nikt nie napisał, który

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:58, milekp napisał:

Pozwolę sobie przypomnieć słowa CDP - maila z informacją
wyślą w poniedziałek - tylko nikt nie napisał, który


zapewne chodziło o Wielkanocny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 21:58, milekp napisał:

Pozwolę sobie przypomnieć słowa CDP - maila z informacją
wyślą w poniedziałek - tylko nikt nie napisał, który


Moim zdaniem, skoro wysyłka listów miała być wykonywana 23, to jutro powinniśmy dostać maila na wypadek gdyby ten bon do niektórych trafił. Wydaje mi się to dość logiczne, ale z tego co nauczyły mnie ostatnie tygodnie gram.pl i CDP postępuje ostatnimi czasy niezbyt logicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.... wysłali 23-ego, (raczej nie wysyłają kurierem) więc priorytet będzie szedł tak z tydzień.... super. A meil już ktoś dostał, czy nadal nikt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować