Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Michał Kiciński o blaskach i cieniach premiery Wiedźmina i o bliższych i dalszych planach

1614 postów w tym temacie

Widać u ciebie zzbyt dużo mięsa wpływa na trudności czytania ze zrozumieniem, bo wyjaśniałem co mi się nie podoba w odpowiedzi od CDP, ale złośliwość musiała wziąść u ciebie góre. A co do powrotu do mięsa, to niema takiej możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 20:44, gnysek napisał:

Ale dla czego nadal nie wysyłają EK, i dla czego robią to w dziwnej kolejności? Bo gdyby jeszcze
robili to po kolei, ale jak ludzie za mną też już mają EK, to co najmniej dziwne... oni są
lepsi, czy ja gorszy ? Czy po prostu mój egzemplarz przejechał w magazynie jakiś pan w sztaplarce
i po prostu trzeba było go dodrukować ?


Nie wiem dlaczego to tyle trwa, ja swoją EK dostałem 6 tego miesiąca o ile dobrze pamiętam. Teraz już mija prawie 30 dni od dnia premiery gry i niektórzy dalej nie dostali paczek. Nie wiem, czym to spowodowane - bo teraz już nie da się jednoznacznie określić czy wina leży po stronie CDP, kogoś podlegającego CDP czy może kuriera. Czarna magia, tymbardziej że nikt z niebieskich nie wypowiada się na ten temat.

@Mesiu

Taki żarcik, no wiesz. Myślałem, że załapiesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 00:10, ^RaZZieL^ napisał:

@Mesiu

Taki żarcik, no wiesz. Myślałem, że załapiesz ;)

Szczerze mówiąc, to na tym forum tyle się nasłuchałem najazdów na wegetarianizm i na mnie (bo przecież nie jem mięska!), że każda docinka w tym kierunku lekko mnie irtytuje ;).

Ja się dziwie tylko jednemu. Skoro około 2000 bonów zostało już wysłanych do różnych osób, to czemu nawet jedna osoba o tym nei napisałą na forum?? Oj CDP, co ja się z wami mam ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak schrzanić dziewiczy pomysł tylko profani potrafią, Najpierw film teraz gierka. Pomimo dominującej kiczowatości na rynku być może lepiej byłoby gdyby przekazali-odsprzedali prawa producentowi z dużym zapleczem. Być może zgodnie z regułami komercji przynajmniej byłoby grywalne demo gierki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 11:29, zniesmacz0ny napisał:

Tak schrzanić dziewiczy pomysł tylko profani potrafią, Najpierw film teraz gierka. Pomimo dominującej
kiczowatości na rynku być może lepiej byłoby gdyby przekazali-odsprzedali prawa producentowi
z dużym zapleczem. Być może zgodnie z regułami komercji przynajmniej byłoby grywalne demo
gierki?


Ja przepraszam, ale czemu porównujesz grę do filmu? Wiedźmin - mimo wpadki z EK - jest naprawdę porządną grą, z paroma wadami, jak każda produkcja, ale mimo tego produktem szalenie wciągającym. Demo powstanie, jak to było gdzieś wspomniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 12:26, lordfett napisał:

> Tak schrzanić dziewiczy pomysł tylko profani potrafią, Najpierw film teraz gierka. Pomimo
dominującej
> kiczowatości na rynku być może lepiej byłoby gdyby przekazali-odsprzedali prawa producentowi

> z dużym zapleczem. Być może zgodnie z regułami komercji przynajmniej byłoby grywalne
demo
> gierki?

Ja przepraszam, ale czemu porównujesz grę do filmu? Wiedźmin - mimo wpadki z EK - jest naprawdę
porządną grą, z paroma wadami, jak każda produkcja, ale mimo tego produktem szalenie wciągającym.
Demo powstanie, jak to było gdzieś wspomniane.


tylko, żeby nie powstało dopiero na wersję dla XBOXa :P Bo skoro szukają ludzi co znają architekturę iXa, to albo planują wydanie tam wiedźmina.... albo mają już pomysł na kolejną grę. Hmm... krzyżacy, murzynek bambo czy coś z grocholi ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 23:44, mesiu59 napisał:

Widać u ciebie zzbyt dużo mięsa wpływa na trudności czytania ze zrozumieniem, bo wyjaśniałem
co mi się nie podoba w odpowiedzi od CDP, ale złośliwość musiała wziąść u ciebie góre.


To, że jej nie zrozumiałeś. Wyjaśniłeś. A tobie wszyscy wyjaśnili, że tylko ty nie zrozumiałeś, więc nie pisz "CDP żenada odpowiedź" tylko "żenada, nie rozumiem, co czytam".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 13:28, Blizzard Beast napisał:

> Widać u ciebie zzbyt dużo mięsa wpływa na trudności czytania ze zrozumieniem, bo wyjaśniałem

> co mi się nie podoba w odpowiedzi od CDP, ale złośliwość musiała wziąść u ciebie góre.

To, że jej nie zrozumiałeś. Wyjaśniłeś. A tobie wszyscy wyjaśnili, że tylko ty nie zrozumiałeś,
więc nie pisz "CDP żenada odpowiedź" tylko "żenada, nie rozumiem, co czytam".

W tym problem, ze rozumiem, tylko wyjaśniłem co mi się w odpowiedzi nie podobało. Widać ty tego nie zrozumiałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy ten stu-złotowy bon działa jak prawdziwe pieniądze, czy jak wirtualne? Chodzi o to, czy można kupić za niego całą grę, nie płacąc nic czy zapłacić tylo za część? I czy będzie można wykorzystać bon do połowy czy od razu cały? Czy będzie go można połączyć z wPLN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 12:17, bakubartek napisał:

czy ktos co dostal ek dostal rowniez ''super ekskluzywne etui na pudelko z gra'' czyli to czarne
nakrycie z wilkiem



Chyba nie bo to etui było dołączane tylko do edycji podstawowej zamówionej na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można będzie za niego kupić całą grę (ale za wysyłkę pewnie trzeba już będzie zapłacić). Bon będzie można wykorzystać tylko w całości i pewnie nie będzie go można łączyć z wPLN - tak jak to było przy promocji Heyah, gdzie albo było bodajże 25% zniżki - ale bez wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak za przesyłkę trzeba będzie zapłacić zwykłą forsą ("żywą") to trochę lipnie :/
Ja bona od razu chyba nie wykorzystam :) Sobie jeszcze 60 zł uzbieram (czyt. rodzice mi dadzą) i sobie wtedy coś dużego kupię, aby zapłacić za dostawę wPLN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to szkoda.... dobrze by było, jakby się dało łączyć bon z wPLN, nawet gdyby przesyłka była płatna w "prawdziwych" pieniądzach. Dorwać grę z przesyłką za wPLN i wio :)

tuna: na święta kupuje sobie wiązanką pięciu gier, więc oczekuję na jakąś specjalną zniżkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 17:06, nazgul47 napisał:

tuna: na święta kupuje sobie wiązanką pięciu gier, więc oczekuję na jakąś specjalną
zniżkę :D


A ja 6, więc może coś dodadzą... :) A może jeszcze jakąś zniżkę dadzą?? :> Ale to by było już trochę za dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować