Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony cieszy się ze sprzedaży PS3 i popularności Wii

33 postów w tym temacie

rotfl, wynika z tego, że PS3 schodzi tylko dlatego że zawiedzeni brakiem Wii klienci biorą pod pachę PS3, bo (w przypadku Japonii) X360 nikt nie chce.

Faktycznie, jest się z czego cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, czyli oni sami się przyznają, że Wii lepsze, bo oni sprzedają się tylko dlatego, że Wii nie ma, rotfl x2 ;D
Nie no, gratulacje, więcej takich wspaniałych nowin i powodów do radości, szczególnie w okresie świątecznym
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to było oficjalne stanowisko Sony czy tylko tego kolesia, ale jak dla mnie to jest porażka, może nie finansowa, ale porażka. W sumie otwarcie przyznaje, że Wii jest lepsze, tylko chyba sam o tym nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev to jest Dark Raziel, tak? To już pojmuję stronniczość ;P
Ale coś w tym jest... Ale myślę, że Ninny wyrobi się z produkcją konsolki :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 14:31, greg_f napisał:

Zaitsev to jest Dark Raziel, tak? To już pojmuję stronniczość ;P
Ale coś w tym jest... Ale myślę, że Ninny wyrobi się z produkcją konsolki :]

Stronniczość, stronniczość. Popatrz na moje newsy o Xboksie. Miłej lektury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony kombinuje jak może. Choć PS3 się tak bardzo dobrze nie sprzedaje to przecież dalej mają zyski z 7-letniej już PS2. Zobaczymy co będzie w czasie świąt - może wtedy trochę więcej sztuk PS3 zejdzie z półek, a ja mam nadzieję, że jeszcze gdzieś Wii dostane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie rozumiem jak można kupować wii to strata kasy staroć na miare końca ps2 a początku ps3 i xboxa 360

to konsola typowo imprezowa a ps3 to machina przyszłości zwłascza dzięki blu-ray tak jak to niegdyś było z dvd

xbox natomiast wypełnił czas miedzy tym kiedy nie było ps3 i kiedy nie było na niego gier jak dla mnie ps3

ukaże swój pełen potencjał dopiero za rok czyli na przyszłe święta wtedy zdeklasuje reszte XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Wii nie ma konkretnych gier takie mario i zelda w nowych wydaniach może się znudzić. Nie mówiac że nie mam pojęcia z czego tak słynie maszynka Nintendo bo z tego co czytałem nadaje sie do gry z kimś bo pojedynczy gracz umiera z nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A według mnie ta "wojna konsol" wygląda na razie mało klarownie. Jeszcze trochę trzeba poczekać i dopiero zacząć analizować rynek. Jak na razie odskoczyło Wii, ale PS3 jest sprzętem o zupełnie inne specyfice, do innych celów, w ogóle innym ;] X? Może walczyć z PS3, ale jeszcze bym z tą oceną poczekał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rotfl :D No gratulujemy Sony :D Nie ma to jak pozytywne nastawienie do świata i radość z sukcesu innych ;) Trzeba przyznać że to bardzo sportowe zachowanie :D

TidusFFX - nie rozumiem jak można pisać z pogwałceniem wszelkich zasad, ale jednak Ty to uskuteczniasz ;)
PS3 machiną przyszłości? Za rok Blu-Ray będzie na PC prawie że standardem, a grafiką wyprzedzi "plejstejszyn" o lata świetlne ;) Więc po co pakować w grafikę skoro można wybrać świetną zabawę? :D Zanim PS3 osiągnie popularność stanie się "przeciętniakiem", zarówno jeśli chodzi o grafikę, jak i tzw. miodność.

Renchar - dla Wii każda gra to swoisty exclusive ;) Z jednego prostego powodu - sterowanie :] W PS3 i Xboxie wygląda to przecież identycznie (mówię o kontrolerkach). Najgorsze jest to że wypowiadasz się nie mając o czymś pojęcia (bo "z tego co czytałem" nie można tak nazwać). Osobiście od września mam Wii i muszę powiedzieć że dawno się nie ubawiłem tak jak przy Dragon Ball Z: Budokai Tenkaichi 2. Teraz czekam na Medal Of Honor: Heroes 2, który umożliwiać będzie granie przez internet do 32 osób naraz! :D Już widzę te stracone godziny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 16:40, SlayerLP napisał:

PS3 machiną przyszłości? Za rok Blu-Ray będzie na PC prawie że standardem, a grafiką wyprzedzi
"plejstejszyn" o lata świetlne ;)


Chyba nie wiesz, o czym piszesz. DVD w PS2 było standardowym nośnikiem gier od 2000 roku, kiedy konsola zadebiutowała. Wyobrażasz sobie w 2001, czyli rok później, DVD jako nośnik na PC? Bzdura. Jeszcze nie dalej jak 2 lata temu co ujawniano jakąś grę na PC i jej wymagania, przez forum przelatywało głośne uuuuu, dlaczego nie na CD. Zresztą, co ja mówię. Zobaczysz za rok, że się myliłeś. BDROM nie będzie standardem jeszcze przez dłuuuugi czas, choćby dla tego, że ma konkurenta. Którego przykładowo ja bym wybrał zamiast BD na dzień dzisiejszy.

Dnia 16.11.2007 o 16:40, SlayerLP napisał:

Renchar - dla Wii każda gra to swoisty exclusive ;) Z jednego prostego powodu - sterowanie
:]


Nie gloryfikuj konsoli, na którą są dwie dobre, ekskluzywe gry (MP3 i SM Galaxy). Reszta? Przeciętniaki, jakie w zalewie hitów na innych konsolach giną w pomroce dziejów.

Dnia 16.11.2007 o 16:40, SlayerLP napisał:

Osobiście od września mam Wii i muszę powiedzieć że dawno się nie ubawiłem tak jak przy Dragon
Ball Z: Budokai Tenkaichi 2. Teraz czekam na Medal Of Honor: Heroes 2, który umożliwiać będzie
granie przez internet do 32 osób naraz! :D Już widzę te stracone godziny ^^


Wszyscy grający w Halo 3, Crysisa, Resistance, Call Of Duty 4 i Team Fortress 2 z całą pewnością ci zazdroszczą. A nie, czekaj, pewnie nie, bo MOH to mocno przeciętna seria, na Wii do tego ograniczona potwornie niewielimi możliwościami sprzętowymi.

Jak to ktoś kiedyś powiedział - Sony i Microsoft zrobiły konsole, a Nintendo zabawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SlayerLP ja nie twierdze że ta przyszłość to jest pół wieku ja tylko mówie jak konsola jest zrobiona bo jest dostosowana do najnowszego nośnika danych a to że ty twirdzisz że za rok większość będzie miała blue-ray na kompie zamiast DVD graniczy z absurdem niby jak jak cena teraz wyni za nośnik rom 800zł a nagrywarke 2000zł ke?za dwa lata i owszem może a co do grafiki to pecety " rzekomo"(ja tam nie wiem konsole nie obsługują dx 10
ale na przykładzie crisisa mamy że wielkiej różnicy to nie robi powiedziałbym ę to propaganda visty )wyprzedziły konsole graficznie i twoją też (zresztą twoją to wyprzedziły zanim wyszła na rynek) a to że na wii jest tylko kilka dobrych tytułów to tylko wina tego że konsola nie jest next-genowa choć nintedo twierdzi że jest wprost przeciwnie .
Gry z wii przynajmnie jak powiedziałem przedtem "dla mnie" są imprezowe a nawet jeśli nie to machanie przed ekranem tv wydaje mi się męczące głupie bla bla bla
Jeśli chodzi o miodność to każdy ma własne podejście do gier gry raczej nie tracą na miodności tylko dlatego że grafa słaba przykład GOD of War 2 jescze teraz wychodzą tytuły na ps2 i wychodzi ich więcej niż na ps3 ps3 po prostu się rozkręca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować