Zaloguj się, aby obserwować  
ziomal1234

Zjawiska paranormalne czyli czy wierzycie w duchy, UFO i inne

334 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2007 o 20:20, ziomal1234 napisał:

Ostatnio przeczytałem artykuł że na ukrainie znaleziono piramidy i ruiny zaawansowanej cywilizacji.
Co to może być?

hmm ujme krotko. wierutna bzdura. wymysł ufomaniaka. mylna plotka. wiecej dodawac nie musze chyba. niczego takiego nie ma i nie bylo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2007 o 20:20, ziomal1234 napisał:

Ostatnio przeczytałem artykuł że na ukrainie znaleziono piramidy i ruiny zaawansowanej cywilizacji.
Co to może być?

i dont now. Lae ja ogółem wierzę w duchy, ufo itp.
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 09:00, mateuszbanach0 napisał:

> Ostatnio przeczytałem artykuł że na ukrainie znaleziono piramidy i ruiny zaawansowanej
cywilizacji.
> Co to może być?
i dont now. Lae ja ogółem wierzę w duchy, ufo itp.
pozdro

Aha to jesteś trochę psychiczny?? Ponieważ ja to nie wierze w żadne duchy ani tym bardziej w ufo. Dajcie jakiś powód jeśli uważacie że duchy istnieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 09:02, muniok napisał:

> > Ostatnio przeczytałem artykuł że na ukrainie znaleziono piramidy i ruiny zaawansowanej

> cywilizacji.
> > Co to może być?
> i dont now. Lae ja ogółem wierzę w duchy, ufo itp.
> pozdro
Aha to jesteś trochę psychiczny?? Ponieważ ja to nie wierze w żadne duchy ani tym bardziej
w ufo. Dajcie jakiś powód jeśli uważacie że duchy istnieją.


wiele osób wierzy w te rzeczy i to nie znaczy że są psychiczni. nie obrażaj ufo fanów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 09:02, muniok napisał:

> > Ostatnio przeczytałem artykuł że na ukrainie znaleziono piramidy i ruiny zaawansowanej

> cywilizacji.
> > Co to może być?
> i dont now. Lae ja ogółem wierzę w duchy, ufo itp.
> pozdro
Aha to jesteś trochę psychiczny?? Ponieważ ja to nie wierze w żadne duchy ani tym bardziej
w ufo. Dajcie jakiś powód jeśli uważacie że duchy istnieją.

widze ze koledzy nie wiedza co to jest ufo. jakby przetlumaczyc ten skrot na polski to powstaloby tyle co NOL czyli niezidentyfikowany obiekt latajacy. czyli mozna ta nazwa okreslic kazdy obiekt o ktorym nie mamy danych. zas ludzie bledne mysla iz jest to okreslenie "zielonych ludzikow". a co do wiary to w duchy rowniez nie wierze-nie da sie udowodnic ich istnienia. duchy "powstaly" dawno temu przez brak mozliwosci wyjasnienia jakiegos zjawiska. zas teraz wyjasnic sie dane zjawiska da jednak mit istnieje dalej. zas co do cywilizacji pozaziemskich to jestem swiecie przekonany iz istnieja. nie tylko na ziemii powstaly warunki sprzyjajace zyciu. jestem tego pewien gdyz wszechswiat jest zbyt duzy dla jednej ziemii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 13:31, Samildanach napisał:

widze ze koledzy nie wiedza co to jest ufo. jakby przetlumaczyc ten skrot na polski to powstaloby
tyle co NOL czyli niezidentyfikowany obiekt latajacy. czyli mozna ta nazwa okreslic kazdy obiekt
o ktorym nie mamy danych. zas ludzie bledne mysla iz jest to okreslenie "zielonych ludzikow".
a co do wiary to w duchy rowniez nie wierze-nie da sie udowodnic ich istnienia. duchy "powstaly"
dawno temu przez brak mozliwosci wyjasnienia jakiegos zjawiska. zas teraz wyjasnic sie dane
zjawiska da jednak mit istnieje dalej. zas co do cywilizacji pozaziemskich to jestem swiecie
przekonany iz istnieja. nie tylko na ziemii powstaly warunki sprzyjajace zyciu. jestem tego
pewien gdyz wszechswiat jest zbyt duzy dla jednej ziemii...

Ogólnie w UFO ani w NOL-e nie wieże. Ktoś podrzuci w powietrze gril i zrobi mu zdjęcie. Mamy wtedy ufo jak znalazł.
Nie wierze w ufo ani w kosmitów odwiedzajacych ziemię. Co innego z duchami. zapewne istnieją. Dobre i złe. Ale nie ma co do tego pewności. Zdażaja się przypadki opentania przed duchy czy demony, i to udokumentowane ale co z tego jak nigdy sie z takim nie spotkałem. Wierze w to co widze i czego moge doświadczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2007 o 13:47, kumite napisał:

>
Ogólnie w UFO ani w NOL-e nie wieże. Ktoś podrzuci w powietrze gril i zrobi mu zdjęcie. Mamy
wtedy ufo jak znalazł.
Nie wierze w ufo ani w kosmitów odwiedzajacych ziemię. Co innego z duchami. zapewne istnieją.
Dobre i złe. Ale nie ma co do tego pewności. Zdażaja się przypadki opentania przed duchy czy
demony, i to udokumentowane ale co z tego jak nigdy sie z takim nie spotkałem. Wierze w to
co widze i czego moge doświadczyć.

UFO i NOL to jedno i to samo tylko pierwsze po polsku a drugie po angielsku.
U mnie jest odwrotnie ja jestem sklonny uwierzyc iz sa pozaziemskie cywilizacje zas duchy... nie mow ze cos zostalo udokumentowane bo tak nie jest. duchy to bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 18:17, Biotom25 napisał:

No co tyyy... Jak juz ktos to widzial i nawet moze nagral to ktos albo tam lazil przebrany
albo to byl zwykly niedzwiedz polarny;D

Niekoniecznie bo są rzeczy które sie filozofom nie śńiły xD. A tak to ja wierze w yeti itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2007 o 19:30, ziomal1234 napisał:

Niekoniecznie bo są rzeczy które sie filozofom nie śńiły xD. A tak to ja wierze w yeti itp.

Wiesz... Prędzej uwerze w UFO ale w yetii... xD
Sorka ale niee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I UFO i dcuhy istnieja. Pojawiaja sie teorie dotyczace obcych, ze szykuja sie do najazdu na ziemie. Jak mozna inaczej wytlumaczyc to ze NOL`e ktorych nie ma na radarach(a uwierzcie ze teraz jest taka technologia radiolokacyjna ze nawet muche wykryja) obserwuja bazy(rakietowe, te na ktorych stacjonuja samoloty)?? Jak mozna wytlumaczyc to ze coraz czesciej amerykanie mowia o porblemie UFO i wiele rzeczy przestaje byc tajnych(chca w ten sposob zapobiec panice na wypadek ewentualnego najazdu kosmitow). Jak inaczej wytlumaczyc tak nagla rozbudowe baz z tarcza antyrakietowa??

A duchy?? Hmmm, jak mozna inaczej wytlumaczyc przesuwajace sie szafki, ksiazki ladujace na podlodfze pod nieobecnosc domownikow?? Jak wytlumaczyc roznego rodzaju manifestacje anomalii?? Odpowiedzcie w mi na to w miare sensowny sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 20:31, goomis74 napisał:

I UFO i dcuhy istnieja. Pojawiaja sie teorie dotyczace obcych, ze szykuja sie do najazdu na
ziemie. Jak mozna inaczej wytlumaczyc to ze NOL`e ktorych nie ma na radarach(a uwierzcie ze
teraz jest taka technologia radiolokacyjna ze nawet muche wykryja) obserwuja bazy(rakietowe,
te na ktorych stacjonuja samoloty)?? Jak mozna wytlumaczyc to ze coraz czesciej amerykanie
mowia o porblemie UFO i wiele rzeczy przestaje byc tajnych(chca w ten sposob zapobiec panice
na wypadek ewentualnego najazdu kosmitow). Jak inaczej wytlumaczyc tak nagla rozbudowe baz
z tarcza antyrakietowa??

A duchy?? Hmmm, jak mozna inaczej wytlumaczyc przesuwajace sie szafki, ksiazki ladujace na
podlodfze pod nieobecnosc domownikow?? Jak wytlumaczyc roznego rodzaju manifestacje anomalii??
Odpowiedzcie w mi na to w miare sensowny sposob.

Albo ktoś robi se z nas jaja albo to prawda a jeśli chodzi o inne niewyjaśnione zjawiska np. UFO, NOL itp. to są na to dowody w postaci filmów zdjęć zaznań itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do UFO, wierzę, że poza nami jest jeszcze jakieś życie w kosmosie. Jeżeli chodzi o duchy to też uważam, że jest to możliwe, skoro wierzymy w Boga i nie widzimy w tym nic dziwnego to czemu nie wierzyć w duchy. Co do tych wszystkich stworzeń ala Yeti itp. też uważam, że jest to możliwe mogą to być albo ewolucje jakiegoś gatunku albo ostatni egzemplarz wymarłego już gatunku o którym nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne w co wierzę to UFO. Ale nie tak, jak to przedstawiają ufolodzy itd. Po prostu wierzę, że poza nami istnieje wiele cywilizacji na świecie, ale na jakim poziomie zaawansowania - tego nikt nie wie :)
Duchy, bóg i inne rzeczy - głupie wymysły, które są banalną odpowiedzią na trudne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 20:31, goomis74 napisał:

Jak inaczej wytlumaczyc tak nagla rozbudowe baz
z tarcza antyrakietowa??


Tym że pod koniec ZSRR, nagle "znikło" kilkanaście pocisków balistycznych?
Czort wie gdzie teraz są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W UFO wierzę no bo w końcu nawet jak ktoś coś rzuci i nie wiemy co to jest i sobie leci no to to jest UFO, bo jak ktoś tu już właśnie powiedział że to jest po polsku niezidentyfikowany obiekt latający. No ale jeśli chodzi o ufoludków to też wierzę że jest jakiś inny Wszechświat i są tam jacyś mądrzejsi albo i nie mądrzejsi "ludzie", albo coś w tym stylu

Co do duchów - no to raczej wierzę, tak jak inni chrześcijanie i inne wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować