Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dungeon Siege II - będzie dodatek, data wkrótce

53 postów w tym temacie

No cóż....dobra rąbaninka czasem też jest potrzebna. Osobiście co prawda preferuję duże ilości tekstu w grze ale DS2 nie jest złe jak ktoś lubi nabijanie statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2005 o 19:43, NomenNescio napisał:

Diablo mi się podoba ale DS I i II oceniam bardzo nisko.

zgadzam sie z tobą,mam DS 2 i srednio mi sie spodobal :( moze dodatek bedzie lepszy-zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten wątek to chyba dobre miejsce by zapytać czy problemy z polską edycją już się skońćzyły. Bo się nad tym zastanawiam nad tą grą, ale słyszałem dużo szumu wokół polskiego wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie - GITARA, lub SZAFA GRA jak to mawia Ludwiczek. He, He. Mam spolszczoną podstawkę więc dodatek to obowiązkowa pozycja dla fanów. Byłbym zapomniał. SZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU I SZAMPAŃSKIEGO SYLWESTRA ŻYCZĘ WAM JA - KALTERIUS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 19:16, olcia13 napisał:

To bardzo dobrze. Ale nie kupie go od razu. Poczekam aż wyjdzie edycja Kolekcjonerska. Może
wyjdzie!?


Trochę sobie poczekasz, jeżeli nawet CDP wyda gold edyszyn to będzie to gdzieś ponad pół rokupo premierze dodatku, bo DS II to wciąż świeży hicior i wciąż doją na nim niezłą kasę.

Ja mam nadzieję, że dodatek będzie przynajmniej w połowie tak długi jak DS II i o wiele trudniejszy. Dla mnie ostatni boss to była czysta kpina.

P.S. Mała rada/prośba do CDP: może ludzie którzy kupili(zarejestrowali) DSII PL dostaliby jakąś sporą zniżkę przy zakupie dodatku jako nagrodę za nasze przejścia z wersją PL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 19:43, Dark Templar napisał:

P.S. Mała rada/prośba do CDP: może ludzie którzy kupili(zarejestrowali) DSII PL dostaliby jakąś
sporą zniżkę przy zakupie dodatku jako nagrodę za nasze przejścia z wersją PL ;)



popieram pana Dark Templara. ileż to musieliśmy się nacierpieć z tą grą ileż rozczarowań musieliśmy przetrwać :(
więc należy nam się jakieś wynagrodzenie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh ,prawdziwym h&s jest tylko seria diabełkow.Wraz z jej koncem /oby na razie tylko/ osoby ktore lubily co jakis czas pokatowac myszke/lpm^^D2/ nie maja na razie w co grac bo to co teraz wychodzi to tylko popluczyny po krolu jakim jest D2.A dla ludzi lubiacych inne klimaty polecam lieage2 w ktore aktualnie sobie gram na serv Hindemith.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dungeon Siege 2 jest cały do bani, więc i tak dodatek mnie nie skusi... Neverwinter to jest dopiero gierka !!! Już za niedługo NWN 2 !!! Nie moge sie doczekać... a tak wogóle to Baldur''s Gate RULEZ !!! (chociaż to nie hack''n''slash ale co tam ;P)... a i Diablo ][ RULEZ !!! Sacred też... ale jakoś do DS2 mnie nie ciągnie nie wiem czemu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować