Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Skończ Fallouta 3 na tuzin sposobów

67 postów w tym temacie

pepsi

Fallout 3 będzie oferował od 9 do 12 zakończeń - zdradził Pete Hines z Bethesdy. W obozie twórców Obliviona panuje pełna mobilizacja, a główny nacisk położony jest na wersję na Xboksa 360. Spokojnie - pozostałe nie będą traktowane po macoszemu.

Przeczytaj cały tekst "Skończ Fallouta 3 na tuzin sposobów" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Nie wyobrażam sobie Fallouta na jakimś tam ikspudle... Poza tym - RPG w stylu Fallout na konsole? Coś mi tu nie gra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jedną z podstawowych cech Fallouta 3 jest to, że nie da się zrobić wszystkiego w tej grze. W Oblivionie ktokolwiek mógł zrobić cokolwiek. Fallout taki nie jest.[...]" To ja zaczynam się już bać Fallouta... Tam każdy mógł zrobić wszystko... Naprawdę lepiej się skupić na czym innym niżeli na ILOŚCI zakończeń. Choć w sumie czekam z niecierpliwością na Fallouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć, że kiedyś dwa zakończenia gry to był szał, a teraz proszę, liczba ta wynosi już ponad 10... :) Zagorzali fani Fallouta 3 na pewno przejdą go kilka razy, ale zwykli, szarzy playerzy raczej nie.
Nic, tylko poczekać jeszcze ten rok i zobaczyć, jak twórcą udała się produkcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zagrzani fani (a także ci którzy po prostu grali w którąś z poprzednich części), to raczej ominą ten tytuł szerokim łukiem, bo z dotychczasowych zapowiedzi wynika że ta gra nie będzie miała nic wspólnego z poprzednikami. Nawet fabuła (o ile to co tam umieszczą będzie pełnowartościową linią fabularną) ma im przeczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 12:50, Probos napisał:

Cóż, nie wiem, czy ktokolwiek będzie miał tyle sił, żeby przejść tą samą grę po to, żeby ujrzeć
12 różnych zakończeń xD


Jeśli będzie trzymała poziom poprzedniczek to ja na pewno spróbuje większości zakończeń:) Inną sprawą jest to, że powątpiewam iż Betheseda jest odpowiednim studiem dla Fallouta 3:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 12:26, Zimnic napisał:

Zgadzam się. Nie wyobrażam sobie Fallouta na jakimś tam ikspudle... Poza tym - RPG w stylu
Fallout na konsole? Coś mi tu nie gra...


i nie powinno bo to już nie Fallout takim jakiego znamy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmiana studia dla Fallouta nie wydaje mi się dobrym pomysł .. bo Betheseda nie robiła wcześniej gier typu Fallout, więc boje się tego, co oni stworzą .. Ale pożyjemy, zobaczymy .. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow! Tyle zakończeń to chyba jeszcze żadna gra nie miała. Ale czy Fallout 3 będzie wart przechodzenia go nawet 12 razy? Mam nadzieję, że tak. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się tego nacisku na wersję X360. Nie mam nic przeciwko konsolom, ale może okazać się że ten F3 będzie miał bardzo zmieniony klimat gry (brak tej pustki, szarości, brudu, nędzy w jakiej znajduje się świat w F1 i 2). Piszę to jako zagorzały fan F1 i 2. Tak po prawdzie zwisa mi czy będzie 9-12 zakończeń, dla mnie to nie jest wyznacznikiem czy gra jest dobra i nie ma sięczym podniecać. Dla mnie 2-3 to max i więcej nie trzeba, a jakby F3 był prawdziwą kontynuacją "ducha" F1 i 2 to i z jednym zakończeniem gra była by WIELKA. Obym był złym prorokiem, ale nie wierzę że F3 sprosta wymaganiom fanów poprzednich części - poprzeczka jest już ustawiona bardzo wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierzyłem w nich, teraz już nawet nie liczę na coś ...

jeśli na moim Pc-ecie pojawi sie F3 to będzie to cosik z netu zassany a i to pewnie zagości na nim tyle co Oblivion 3 godziny i pójdzie do usunięcia ....


Gratuluje Bethesdo, jak dla mnie F3 mógłby nie istnieć ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... No i robiąc szczególnie na X360 Fallouta 3, po prostu PCty stracą jedne ze swoich exclusiveów. F3 powinien być tylko na PC i basta (ew. później dorobić na pozostałe platformy ;P). Jak skaszanią kontynuację takiej legendy, to gracze będą musieli im spuścić napalm na siedzibę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować