Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Toronto w drugiej części Half-Life'a

23 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Kanadyjscy studenci stworzyli rozbudowany mod do Half-Life'a 2, w którym Gordon Freeman przenosi się przez pomyłkę do kanadyjskiego miasta Toronto. Cechuje go wierne odwzorowanie popularnych miejsc tej metropolii i oferuje od dwóch do trzech godzin rozgrywki.

Przeczytaj cały tekst "Toronto w drugiej części Half-Life'a" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę w końcu kupić sobie HL2, a może nawet całego Orange Box''a :) A wtedy, wypróbuję tego moda, bo widzę że ciekawy ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak maniacy! Zawsze coś wykombinują, w tym przypadku mod z Toronto... Na razie nie mam HL2, ale jeśli dostanę to na pewno ściągnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i już nie mogę się doczekać kiedy kupie HL2. Jeżeli tylko będzie w sklepie to już mogę tę grę uważać za swoją xDxDxD... No i od razu (albo po ukończeniu misji) ściągam te wszystkie mody...

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz poczekamy na mod "Warsav City"! xD

Moda przetestuje jak będę mieć nowy komputer, to sobie kupionego HL2 zainstaluje (wcześniej grałem na innym kompie, kiedy nie było mnie w ojczyźnie ponad 2 miechy). ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No całkiem interesujący mod, chyba wieczorem zainstaluje HL2 i ściągnę tego moda ;)

A tak BTW: W newsie jest błąd, CN Tower jest drugą co do wielkości budowlą na świecie, a nie budynkiem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować