Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Enemy Territory: Quake Wars - okiem Siwego

39 postów w tym temacie

Hakken

Enemy Territory podbiło na długie lata serca wielu graczy. Darmowy, ładny i niesamowicie grywalny shooter sieciowy to bez wątpienia przepis na sukces. Dlatego też fani serii od dawna już wypatrywali jego kolejnej części. Jaka ona jest? Czy Enemy Territory w świecie Quakea ma rację bytu? Sprawdźcie sami.

Przeczytaj cały tekst "Enemy Territory: Quake Wars - okiem Siwego" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem zarówno w Quake Wars jak i Call of Duty 4, wybrałem drugą grę gdyż w ET:QW wnerwiało mnie kil;ka rzeczy m.in. balans stron i wieżyczki. Przeciwnik wrzuci jedną, zniszczysz ją mimo prośby o wsparcie spadnie następna. I tak w kółko bo przejść się nie da.

No i polska wersja (głosy!). Marność nad marnościami, głosy po prostu wołają o pomstę do nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie trzyma ducha starć piechoty z poprzedniego ET i jest... po prostu gorsza - a pojazdy ? Jak stał przede mną koleś z bazooką musiałem wyskakiwać z czołgu - łatwiej było mnie rozwalić jak siedziałem w środku...
Tak samo jak to Spector wspomina - balans stron - każda jest różna i... nie pasuje to do gry sieciowej, a już szczególnie do FPS-a ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem was. Oczywiscie ze stroggowie sa niewiele lepsi, ale to sa obcy, ktorzy wyprzedzaja nas o wieki! Pojazdy tutaj maja glownie robic za transport, a "zangielszczenie" glosow jest banalne, wystarczy sciagnac 20mb plik. Wystarczy poszukac chociazby na forum quakewars.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest zła, ale brakuje jej tej iskry, którą ma ET (wciąż w nią gram).No i ten pomysł żeby przenieść grę w przyszłość - mi to nie pasuje. Druga sprawa to te znaczki nad głowami. W starym ET można sobie fajnie kampić ze snajperki lub rywalizować z przeciwnikiem. Ach te pojedynki na ulubionej mapie fuel dump. W ET QW tego się nie da zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Valium to jest gra sieciowa nie chce przegrywać tylko dlatego, że balans jest do d... . Pograj w BF''a tam pojazdy spełniają swoją rolę i nie da się ich rozwalić ze zwykłego karabinu (sic! dwóch assaultów rozwala czołg...). Pomijam, że ta gra ma niewiele wspólnego z taktycznym shooterem, to raczej kolejny quake. Jeśli już ktoś chce sieciówkę z pojazdami polecam BF2142.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem w demko, pograłem... I sie lekko zamyślałem... Grę cienką jak papier stworzyli... I taką kaszaniastą grę do naszego ulubionego sklepu podrzucili!

PS: Dzisiaj mi odwala...bbbbbb...i jest mi...bbbbbb...jest...bbbb...dziwnie...;)

PS Secondo: Gra mnie znudziła i jak miałem ją kupić, tak jej nie kupię... A dlaczego, to odsyłam do wierszyka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znaczki umiejscowione są nad głowami po to niby aby koledzy z drużyny cię nie rozstrzelali. Rozumiem friendly fire ale jak wygląda homo sapiens a jak strogg (homo stragus mecanis?)
A rozwalanie pojazdów (mi zdarzało się najczęściej pojazdy latające) za pomocą broni palnej? Kpina! W takim Battlefieldzie 1942 i 2 kto ma czołg ten pan i władca. No chyba ze da się podejść jak dziecko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, dziwne. Voice chat w grze jak najbardziej jest. A ze balansem stron bajkę możecie sobie wcisnąć - wszystko zależy od graczy. Wiele razy wygrywałem Stroggami, tak samo często jak nimi przegrywałem. z GDF podobnie zresztą, tu wszystko zależy jak drużyna się zgrywa. Sam doświadczyłem jak ekipa 10 amatorów (w tym na razie ja, nie uważam się za specjalistę ;)) wygrywa z 12 pr0 tylko i wyłącznie dzięki zgraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2007 o 22:25, ransly napisał:

voice chat jest juz dostepny od patcha ktory wyszedl z dwa tygodnie temu

Recenzja u nas za długo leżała jak widzę - ale mamy spore nasycenie materiałów... Siwy pisał ją na początku miesiąca - EDIT: dodałem odpowiednie modyfikacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Recenzja gry, która nie dość że została wydana prawie 2 miesiące temu, to jeszcze jest na skraju swojej żywotności. I nie piszę tego ze złośliwości, wystarczy spojrzeć po statystykach serwerów, ta gra już umarła lub mówiąc inaczej nie sprostała oczekiwaniom graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować