Zaloguj się, aby obserwować  
Rastic

W co lepiej wam się grało? Need For Speed Most Wanted, Need For Speed Carbon czy Need For Speed ProStreet?

109 postów w tym temacie

W którą grę z podanych w temacie grało wam się lepiej??

W grę Need For Speed ProStreet jeszcze nie grałem ale ściągam więc tej gry nie biore pod uwagę.

Według mnie lepiej grało sie w Need For Speed Most Wanted ponieważ Carbon wydał mi się jakiś krótki.
Moze fabuła gry była leprza ale i tak bardziej podobał mi się Most Wanted :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 22:13, sebol97 napisał:

W którą grę z podanych w temacie grało wam się lepiej??

W grę Need For Speed ProStreet jeszcze nie grałem ale ściągam


... Kaput! Przykro mi, ale nie masz przyszłości na tym forum. Za przewinienie, jakim jest piractwo lecą głowy.
A tutaj wycinek z regulaminu :
"propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie piractwa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 22:22, Laska-z-Polski napisał:

> W którą grę z podanych w temacie grało wam się lepiej??
>
> W grę Need For Speed ProStreet jeszcze nie grałem ale ściągam

... Kaput! Przykro mi, ale nie masz przyszłości na tym forum. Za przewinienie, jakim jest piractwo
lecą głowy.
A tutaj wycinek z regulaminu :
"propagowanie piractwa, a szczególnie oferowanie, udostępnianie bądź linkowanie do pirackich
plików (gry, filmy, muzyka, programy, książki ... itp.) lub stron umożliwiających pobranie
takich plików oraz inne działania które wprost lub nie-wprost mogą być uznane za propagowanie
piractwa"




a może on sciąga demo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 22:23, marcinshinoda napisał:

a może on sciąga demo:D


Cóż, niepełna informacja :) Ale jeżeli tak jest, to zwracam honor :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tobie można zarzucić pseudo moderatorkę :)

Ja uważam że wszystkie te gry są do kitu... Po co mi odgrzewane kotlety? Jednak gdybym miał wybierać to Most Wanted... Najlepsze NFS to seria HP i te pierwsze... underground2 nie bardzo przypadł mi do gustu, lecz 1 też niezła :D Jednak radziłbym się dopisać do ogólnego tematu o NFS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat jest prosty, więc proszę się do niego stosować.

marcinshinoda i Laska-z-Polski ostrzeżenia.

Laska-z-Polski -> kolejne = degrad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O właśnie mam takie małe pytanko o sposób Waszej pracy przy tej okazji:D Nie żebym jeszcze robił jakieś wyrzuty, ale czy nie każdy moderator powinien dawać właśnie coś takiego jak napisanie, ze to ostatnie ostrzeżenie przed degradem? Tzn. nie żebym teraz się upraszał, tylko tak pytam:)

Żeby nie było off-a to ja raczej jestem za Carbon. Spędziłem przy tej grze sporo czasu i myślę, że naprawdę jest warta uwagi głównie przez swoją filmowość i ciekawą scenerię. Chociaż rzeczywiście trochę krótka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Carbon był zbyt żarówiasty, monotonny... MW to było coś! Pościgi policyjne trwające pół godziny i więcej... fajno! No i ten jesienny klimat. Szkoda, że Carbon powrócił do nocki. W PS nie grałem.

Reykan - wiesz, mi też by to pasowało... Taka sugestia dla modków. ;-)

EDIT: Po krótkim zamyśle stwierdzam, że każdy NFS jest DLA MNIE monotonny. ;-) PS to podobno rewolucja, więc może i ja się zmienię? Eeee... człowiek żyje nadzieją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2007 o 22:13, sebol97 napisał:

W którą grę z podanych w temacie grało wam się lepiej??

W grę Need For Speed ProStreet jeszcze nie grałem ale ściągam więc tej gry nie biore pod uwagę.

Według mnie lepiej grało sie w Need For Speed Most Wanted ponieważ Carbon wydał mi się jakiś
krótki.
Moze fabuła gry była leprza ale i tak bardziej podobał mi się Most Wanted :D


najlepiej gra się w pro street, potem carbon. Drifty to jednak fajna rzecz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie najlepszy jest MW, świetnie się grało.
Carbon to już taki odgrzewany kotlet bez polotu.
Pro Streeta za bardzo nie znam, grałem tylko w demo ale jeszcze nie ściągam (Specjalnie dla Laski :P)
Chociaż ten ostatni zapowiadał cię załkiem ciekawe, lecz wymagania bardzo mnie rozczarowały, wiecej o PS napisze jak wrócę z Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Most Wanted był fajny względem wykonania. Jednak Pro Street to teraz dla mnie się liczy, to jest prawdziwa gra :) Na x360 zwłaszcza, wszystkie efekty wychodzą z monitorka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych co podales najbardziej mi sie podobal NFS:MW ; ten klimat, i te soundtraki wpadajace w ucho.. Miala to cos .. w NFS:PS jeszcze nie gralem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować