Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 16.12.2008 o 14:48, jcl99 napisał:

Było powiedziane już, że nie będzie żadnych powiązań z jedynką, lub jeśli będą to nie
wielkie.



Buuu :(

A już myślałem, że jednak... że jednak stanie się cud. A Ty spaliłeś moje wszystkie nadzieje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mogliby mieć duże opory przed zastrzeleniem Tommy''ego. Poza tym ci dwaj goście z końcowego filmiku nie przypominają raczej bohatera "dwójki". Ale za to jedna z pierwszych misji mogłaby polegać na dowozie panów z obrzynem na miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 17:05, Qbli napisał:

Niektórzy mogliby mieć duże opory przed zastrzeleniem Tommy''ego. Poza tym ci dwaj goście
z końcowego filmiku nie przypominają raczej bohatera "dwójki". Ale za to jedna z pierwszych
misji mogłaby polegać na dowozie panów z obrzynem na miejsce...


O może być i tak. Myślę, że nie wykorzystanie tego wątku to zmarnowanie potencjału. Co do bihaterów to kto wtedy wiedział, ze powstanie mafia 2 i jak beda oni wygladac. Mysle ze taki drobny szczegol mozna podarowac. J

Jestem ciekaw czy mafia 2 bedize tak samo grywalna i ladna jak jedynka swoich czasow. Wracalem do tej gry nawet mimo ukazania sie gta sa czy innych nowszych gier i zawsze dobrze sie bawilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2008 o 17:05, Qbli napisał:

Niektórzy mogliby mieć duże opory przed zastrzeleniem Tommy''ego. Poza tym ci dwaj goście
z końcowego filmiku nie przypominają raczej bohatera "dwójki". Ale za to jedna z pierwszych
misji mogłaby polegać na dowozie panów z obrzynem na miejsce...

Przypominają 2 inne postacie z gry.

http://img233.imageshack.us/img233/8113/resemblancevo8.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym co chwila mówię. Ci goście są naprawdę bardzo podobni do siebie. Szczególnie, ten puszysty. Zwróćcie uwagę na kształt jego nosa. Na pierwszym i drugim screenie wyglądają niemalże identycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Może 2K Czech chce zrobić niespodziankę graczom i nie ujawniają informacji o powiązaniach jedynki z dwójką? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mniej więcej będzie premiera? IV kwartał 2009?
BTW. Liczę na sukces rozmiarów pierwszej części :) Uwielbiam pierwszą część gry i chyba przejadę się z Thompsonem do 2K Czech jeżeli gra nie wypali... Nieee, nie może nie wypalić. To jeden z niewielu teamów developerskich, obok Epic Games i Valve, który nie może spaprać gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jak będzie wyglądać przechodzenie od misji do misji. W końcu 1 Mafia to było opowiadanie głównego bohatera o swojej przeszłości. Ciekawe jak tu rozwiążą. Może będzie "Free run" jak w Gta i rozpoczynanie misji kiedy ma się na to ochotę. W końcu ma być podobno wielu pracodawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Pod koniec najnowszego trailera widniała jesień 09, a 2K zapowiedziało, że gra ukaże się w tym roku fiskalnym (trwa do 31 października 09). Pewnie w październiku będzie można już zagrać w pełną wersję. :)
Martwi mnie sprawa wymagań. Na screenach gra wygląda lepiej od Crysisa, a to może odbić się na wymaganiach. Oby 2K Czech postarało się przy optymalizacji kodu, by nie powtórzyła się sytuacja z PeCetowego GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2009 o 17:58, PEACE22 napisał:

a w 2 części
będzie, że nasz bohater

Spoiler

opowiada wszystko księdzowi


Ciekawa koncepcja, zresztą nawet możliwa. Być może twórcy zdecydowali się na taki zabieg, żeby fani poczuli klimat z narracji "jedynki"...

Dnia 11.01.2009 o 17:58, PEACE22 napisał:

O ile się nie mylę, to był już na poprzedniej stronie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 19:23, Lukiwwo napisał:

A wiadomo coś o wymaganiach nowej Mafii?


Póki co nie przedstawiono żadnych wymagań do Mafii 2. Najnowsza wiadomość jest taka,że Ci co ujrzeli ostatni filmik ten rozszerzony trailer to ponoć gra właśnie na takim silniku graficznym ma bazować! Jeśli się to okaże to mamy pogromce GTA IV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2009 o 19:33, Infes napisał:

> A wiadomo coś o wymaganiach nowej Mafii?

Póki co nie przedstawiono żadnych wymagań do Mafii 2. Najnowsza wiadomość jest taka,że
Ci co ujrzeli ostatni filmik ten rozszerzony trailer to ponoć gra właśnie na takim silniku
graficznym ma bazować! Jeśli się to okaże to mamy pogromce GTA IV.



tylko ze taka full wypas grafa tylko na DX 10 i super sprzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lub na PS3/Xbox360. Tak właśnie będzie. Ja już wiem że nie zagram. Już jest kilkadziesiąt tytułów w które bym chciał zagrać ale nie mogę se pozwolić ale cóż zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować