Zaloguj się, aby obserwować  
Jar_Jar_Binks

Mafia 2 - Temat Ogólny [M]

2830 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2010 o 14:11, Crew_900 napisał:

Ludzie nie kupujcie tego dodatku.
Kolega na konsoli go kupił i wykonał 4 krótkie misje wliczając to tą pierwszą, ma już
59 % ukończenia gry i nie zebrał playboy`ów


Bo DLC ma buga, ja obecnie mam ok. 250%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile pierwsza mafia średnio mi się widziała (Hitbox, panowie, a raczej jego brak O_O 3 strzały w glowe i nic) to po zainstalowaniu dwójki i dojście do fragmentu z piosenką Let it snow oraz wracaniem do domu z walizką gdzie przechodnie mnie witali - WOW! Takiego gęstego klimatu jeszcze nigdy nie czułem! GENIUSZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2010 o 23:08, Piotr13PL napisał:

O ile pierwsza mafia średnio mi się widziała (Hitbox, panowie, a raczej jego brak O_O
3 strzały w glowe i nic) to po zainstalowaniu dwójki i dojście do fragmentu z piosenką
Let it snow oraz wracaniem do domu z walizką gdzie przechodnie mnie witali - WOW! Takiego
gęstego klimatu jeszcze nigdy nie czułem! GENIUSZ!



Po odpaleniu gierki nie ważne czy to pierwszy czy, któryś z kolei raz myślę zawsze to samo ... dla mnie ta gra ma niesamowity klimat ... nie podoba mi się tylko jej straszna liniowość oraz sporo wyciętych rzeczy oraz te durne DLC ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 00:38, Codipar napisał:

Po odpaleniu gierki nie ważne czy to pierwszy czy, któryś z kolei raz myślę zawsze to
samo ... dla mnie ta gra ma niesamowity klimat ... nie podoba mi się tylko jej straszna
liniowość oraz sporo wyciętych rzeczy oraz te durne DLC ...

Zgadzam się to świetny tytuł. Ja już nią 2 razy przeszłem i mi się cały czas podoba. Jedyny minus dla mnie to że jest strasznie krótka i w kilka dni można nią całą przejść i nie ma żadnych zadań pobocznych, aby wydłużyć rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Kupiłem drugą grę mafia 2 bo pierwsze to moja wtopa. Zakupiłem na allegro oryginalną mafię 2 lecz z wykorzystanym kluczem rejestracyjnym... :/ Wie ktoś czy da się jakoś dodać nowy klucz? czy może napisać do odpowiednich osób?
Bo typ sprzedał z użytym kluczem. Teraz zakupiłem drugą mafię i mam klucz ale chciał bym jakoś dostać klucz do tej pierwszej i np odsprzedać grę. Jestem uczciwy i nie potrafię zrobić tak jak mi zrobiono.
Proszę o podpowiedzi tylko w stylu takim czy da się odzyskać klucz np inny bo ten sam raczej nie bo jest zajęty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli z tej pierwszej gry posiadasz pudełko i klucz na płytce to pisz do Valve oni odnowią klucz
Oczywiście zrób fotki wszystkiego i też im wyślij. Wszystko musi być napisane po angielsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2010 o 21:38, Crew_900 napisał:

Jeżeli z tej pierwszej gry posiadasz pudełko i klucz na płytce to pisz do Valve oni odnowią
klucz
Oczywiście zrób fotki wszystkiego i też im wyślij. Wszystko musi być napisane po angielsku


ok wielkie dzieki :] tak zrobie a wiesz moze jak do nich napisac na steamie pewnie bedzie kontakt co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedac w holandi zakupilem Mafie 2 na xboxa w wersji angielskiej. Czy jak kupie teraz dlc ktore sa po polsku to bedzie dzialalo z angielska wersja? I czy do dlc musze miec dysk twardy do xa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2010 o 16:03, Marcin08 napisał:

więc jak jest z tą długością tego DLC? czy rzeczywiście tak krótki, czy bug przy obliczaniu
procentów?


Ja mam 150% już ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dla tych, którzy nowe DLC juz przeszli. Czy twórcy pokazali co wydarzyło się po zakończeniu oryginalnej Mafii 2? Kto przeszedł na pewno wie o czym mówie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować