Zaloguj się, aby obserwować  
mesiu59

CD-Action Konsole

54 postów w tym temacie

Dnia 29.11.2007 o 19:50, Grz3chu napisał:

> W takim razie jakim cudem utrzymali się na rynku przez 12 lat, skoro według ciebie nie
znają
> się na grach PC !?
dzięki Wam...którzy też się nie znacie skoro to kupujecie,

Ach tak... kolejny utopista... tęsknimy za Gamblerem, Top Secretem? Z całym szacunkiem, gdyby ONI się znali na grach, to CDA by upadło, nie te pisma, tylko właśnie CDA.
>ale dość już o tym, bo wszakże nie

Dnia 29.11.2007 o 19:50, Grz3chu napisał:

ma wyboru jeśli chodzi o czasopisma o grach PC

Masz, i to dość spory. Ale skoro według ciebie nikt się nie zna na grach,(poza tobą,oczywiście...dziwne że jeszcze sam nie zostałeś recenzentem) to nie dziwota, że spośród chyba 10 różnych pism komputerowych żadne ci nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wierzcie w pełniaki!! Nie na tym świecie!:)
Ale co do demowek to juz bardziej za mna przemawiaja:D I bardzo bym się cieszył gdyby jakies podrzucili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, fajnie by było jakby dawali pełniaki nawet z PSX - oczywiście dla osób posiadających maszynkę Sony.
Mieliby lepszą sprzedaż niż nawet CDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2007 o 14:00, mtobi napisał:

Eee, bo to płytka do konsoli ? Tak mi sie zdaje, bo jeszcze nie kupilem, ale zamierzma nadrobic
;P


Coś o handheldach jest.
Oczywiście w tym pierwszym numerze najwięcej jest na Xboxa360
Recenzje itd najlepszy gier (halo3, COD4,Bioshock)
Tak ogólnie opisane jaką konsolę wybrać, wady i zalety każdej.
W tym numerze opisali X360,PS3 i Wii, dużo recek na X-a i trochę mniej na PS3, na Wii chyba ze dwie;p
Z tego co ja wycztytałem to ma być pismo o: Xbox-360, PS3, Wii, PS2,NDS,PSP.
A płyta, którą dodali jest DVD i są tam filmiki.
"Halo 3 od kulis"
Jade Raymond gadająca o Assasinie
i kilka trailerków;)
Jestem pozytywnie nastawiony.
Mam tylko nadzieję, że 6,99 to stała cena, a nie tlyko pierwszy numer;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale to tylko jednorazowe wydanie. Na okładce napisane jest numer specjalny 3/2007 więc nie ma co się nastawiać na nowy magazyn o konsolach. Co do treści jestem pozytywnie zaskoczony. Wszystko jest opisane bardzo fajnie, jest wiele pojedynków imo. Skate vs Proving Ground, 08 vs 2k8, Fifa vs PES. Znajduja się również recenzje najciekawszych gier, opisy konsol oraz zapowiedzi nadchodzących hitów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 12:13, mesiu59 napisał:

"Redakcja magazynu CD-Action z dumą przedstawia pismo o konsolach next-gen! Chcesz kupić konsolę,
ale nie wiesz jaką? Masz już sprzęt i szukasz informacji o najlepszych grach? Odpowiedzi na
te pytania znajdziesz w tym piśmie!

W CDA Konsole przeczytasz o: Tom Clancy''s EndWar, Assassin’s Creed (pierwsza recenzja
w Polsce!), Mass Effect, Call of Duty 4: Modern Warfare, Uncharted: Drake’s Fortune,
Kane & Lynch: Dead Men, Guitar Hero III, Need for Speed ProStreet. Dowiesz się też, którą z
konsol wybrać i na jakie gry warto czekać w 2008 roku. CDA Konsole to jedyny magazyn o platformach
next-gen z płytą DVD – znajdziesz na niej fragmenty z gier, trailery, wywiady z twórcami,
materiały z produkcji. Polecamy!"

http://www.cdaction.com.pl/

Hmmm. Co o tym sądzicie?? :). Mi to wszystko jedno, bo konsol nie zamierzam mieć ;), ale dziwne,
że CDA pcha się w te rejony ;]. Ciekawe jaki poziom będzie trzymało pismo i czy utrzyma się
na rynku przez więcej niż kilka miesięcy.

Z tego co czytałem to połowa redakcji ma PSP, na zdjęciach widziałem również wii, x360 chyba widziałem, już nie pamiętam, a o PS3 nic nie wiem czy mają ale wystarczy, że kupią i już mogą otwierać biznes. Świetny pomysł i myślę, że gdyby był to by na pewno wypalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 12:48, Inki napisał:

Po pierwsze jeśli sądzisz że sie nie znają na grach PC to co robią już prawie 12 lat na rynku
? Pewnie duży procent graczy na tym forum ma tyle lat co to pismo ...


Pewnie duży procent czytelników ma tyle lat co to pismo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od tygodnia mam 360 to i kupiłem tą gazetkę w sumie całkiem spoko;) nie wiecie jak to będzie wydawane? co miesiąc czy jakoś inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już najnowsze CD Action Konsole :)

Pisemko bardzo fajne, bardzo dobra zawartość z recenzją Assassins Creeda i Call of Duty 4 na czele, sporo opisów nieco starszych gierek oraz porównanie wszystkich trzech platform. Ogólnie nie zawiodłem się na CDA Konsole, kolejny numer jeżeli takowy się ukarze z chęcią kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić pierwszy numer, mam nadzieję, że zdążę jeszcze go dostać. Jakoś PSExtreme jak dla mnie za dużo fan boy''ów PS''a tam pracuję :) Neo+ jakoś do mnie nie przemawia, to nie mój styl. Oby CDA Konsole mi pasowało, bo nie mam czego czytać o konsolach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne to pisemko, pomogło mi wybrać jaką konsolę kupić (wybiorę Wii), mam nadzieję, że w następnym numerze porównają konsole przenośne(bo zastanawiam się nad kupnem PSP zamiast Wii) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten poradnik o konsolach mi nic nie pomógł tylko pogorszył sprawę i od kikiu dni głowa boli mnie do myślenia ci kupić PS 3 cz X360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z płytą dołączoną do pisma. A mianowicie oglądane filmiki w nagłym momencie urywają się, np. oglądam Making of Halo 3, wszystko ładnie, producenci opowiadają i nagle wyłącza się, tak, jakby dalej nie było nagrane i wraca do głównego menu. Czy ktoś miał taki sam problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że kupiłem niedawno PLAYSTATION 2 zainteresowałem się pismami tego gatunku. Oprócz tego mam jeszczę DS Lite więc postanowiłem wybrać najlepsze pisemko. Jednak nie wiem czemu wybrałem PLAY Exstra. Może dlatego że tylko ono było akurat w sklepie. Ale CDA konsole czy Play Exstra polecacie bardziej jeśli chodzi o ps2 i ds? A może jest jeszcze inne lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować