Zaloguj się, aby obserwować  
mesiu59

CD-Action Konsole

54 postów w tym temacie

CDA Konsole jest raczej o konsolach nowej generacji, czyli PS3, X360 i Wii. O PS2, Xbox, NSDS czy PSP chyba nie piszą.

Pierwszy numer kupiłem z ciekawości i powiem szczerze, że ogólnie pisma o konsolach mi się nie podobają. Są po prostu nieciekawe, puste i mało urozmaicone. Wolę zwykłe CDA i nie kupowałbym żadnych pism o konsolach gdybym jakąś miał. Czytałbym o grach w necie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tej gazety ( a jak kupiłem sobie ! :P ) dowiedziałem się kilku danych technicznych których nie znałem, ale ogólnie nie spodobała mi się ..
Jednak życzę powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 01:29, Mac Cry napisał:

CDA Konsole jest raczej o konsolach nowej generacji, czyli PS3, X360 i Wii. O PS2, Xbox, NSDS
czy PSP chyba nie piszą.

Pierwszy numer kupiłem z ciekawości i powiem szczerze, że ogólnie pisma o konsolach mi się
nie podobają. Są po prostu nieciekawe, puste i mało urozmaicone. Wolę zwykłe CDA i nie kupowałbym
żadnych pism o konsolach gdybym jakąś miał. Czytałbym o grach w necie ;]

Może to i jakiś pomysł. Bo w Playu Exstra były chyba tylko 2 recenzje na DS, a o ps 2 to już nie wspomnę. Prawdziwe CDA również będę kupował bo to co w konsolach zobaczyłem to już raczej takie trochę nijakie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sukcesu zwariowanej paczki redaktorów PSX Extreme chyba nie powtórzą, w zasadzie to już na starcie mają ogromną konkurencję :) Po za tym ja nigdy nie lubiłem sposobu w jaki prowadzony był CDA, ani tez nie przepadałem za stylem pisania recenzji w owym piśmie - jeżeli te nowe redagują ci sami ludzie i w taki sam sposób, to nie ma tam dla mnie niczego ciekawego. Kiepsko im wróżę, i to nawet niekoniecznie z mojej antypatii do CDA i sympatii do PE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz naprawdę jakieś dobre pismo o konsolach to kup PSXE lub Neo+. One w sumie też za bardzo mi się nie spodobały, ale są najlepsze w swojej klasie (teraz fani obu pism będą się kłucić które lepsze :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi się tam CDA Konsole podoba. Czysto, przejrzyście i na temat. Powinni dodać tylko więcej artykułów związanych luźniej z grami, jak np. w Neo+ historię RPG na konsole itd. To by znacznie urozmaiciło pismo. A pierwszy numer oceniam 4/5, oby tak dalej i jeszcze lepiej =)

Mac Cry, W PSXE siedzą same fanboy'e PS'a! To widać nawet po samej nazwie =P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 01:38, Sth`Devilish napisał:

Sukcesu zwariowanej paczki redaktorów PSX Extreme chyba nie powtórzą, w zasadzie to już na
starcie mają ogromną konkurencję :) Po za tym ja nigdy nie lubiłem sposobu w jaki prowadzony
był CDA, ani tez nie przepadałem za stylem pisania recenzji w owym piśmie - jeżeli te nowe
redagują ci sami ludzie i w taki sam sposób, to nie ma tam dla mnie niczego ciekawego. Kiepsko
im wróżę, i to nawet niekoniecznie z mojej antypatii do CDA i sympatii do PE :P

Pewnie wychodząc na rynek myślą że do sukcesu wystarczy im słynna nazwa CDA w tytule. Jednak rzeczywiście mogą się zdziwić, że nie będzie tłumów do kupna ich pisma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 01:41, arekskate napisał:

Mac Cry, W PSXE siedzą same fanboy''e PS''a! To widać nawet po samej nazwie =P


Tam raczej są proporcjonalnie rozłożeni fanboye Sony, Nintento i Micro$oftu :) A nazwa jest taka a nie inna, bo magazyn zaczynał od recencji na PSX (potem także na PS2), jednak w pewnym momencie stwierdzili, że inne (nowe) konsole są warte takiej samej, a może nawet i większej uwagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy ten CDA Konsole to był tylko jeden numer specjalny i dalej nic nie będzie? Bo myślałem, że będzie się pojawiał regularnie a tu kiszka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 20:39, arekskate napisał:

Mam pytanie, czy ten CDA Konsole to był tylko jeden numer specjalny i dalej nic nie będzie?
Bo myślałem, że będzie się pojawiał regularnie a tu kiszka :(


Na okładce wyraźnie napisane jest Wydanie Specjalne, więc na regularne ukazywanie się pisma nie liczyłbym. Poza tym na rynku są obecne magazyny redagowane przez bardziej doświadczonych na polu konsol ludzi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem go w kiosku, dla konsolowców nawet ciekawe pewnie, ale w moim przypadku nic takiego. A, jednorazówka przedstawiająca najlepsze gry konsolowe na rynku, które się zgromadziły ostatnio. Takietam, nawet system oceniania nieco mnie zdziwił (niby taki sam, ale jednak. No i dyszki...), ale co tam. Pojawiło się w mej głowie tylko 1 pytanie - co to są te "acziki"? Jakieś punkty do pochwalenia się czy coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ten nowy twór dla mnie jest troszkę niestrawny... Jakoś nie mogłem wyczuć że grają w te gry konsolowcy. Sorry ale NFS PRo Street z taką notą ? niee jednak spasuję . To czasopismo jest robione dla graczy pecetowych bardziej niż konsolowych albo dla nowych w temacie. No ale życzę powodzenia w przyszłości może się rozwinie w dobrą stronę jak cd-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 21:08, Liqid napisał:

Przejrzałem go w kiosku, dla konsolowców nawet ciekawe pewnie, ale w moim przypadku nic takiego.

Kupiłem z ciekawości i przeczytałem. Ale dla mnie to również nic ciekawego. I po co dodali do tego płytę z trailerami i materiałami wideo to też nie mam pojęcia.

Dnia 04.02.2008 o 21:08, Liqid napisał:

A, jednorazówka przedstawiająca najlepsze gry konsolowe na rynku, które się
zgromadziły ostatnio. Takietam, nawet system oceniania nieco mnie zdziwił (niby taki
sam, ale jednak. No i dyszki...), ale co tam.

Moim zdaniem gazetka przygotowana mało profesjonalnie, bardziej przez PC-towców niż graczy konsolowych. Szczytem wszystkiego już było nieumieszczenie Gears of War wśród "must-have''ów" na X360/

Dnia 04.02.2008 o 21:08, Liqid napisał:

Pojawiło się w mej głowie tylko 1 pytanie
- co to są te "acziki"? Jakieś punkty do pochwalenia się czy coś w tym stylu?

Tak, są to punkty, przyznawane za rozmaite osiągnięcia w grze (przejście poziomu, wygranie jakiś tam wyścigów, zabicie odpowiedniej ilości wrogów w trybie multiplayer i wiele wiele innych). Każda gra ma do zdobycia 1000 punktów (czasem ponadplanowe 250, gdy ściągniemy jakieś dodatkowe materiały z Live Marketplace). Wprowadzenie tego rodzaju "nagrody" przez Microsoft było moim zdaniem strzałem w dziesiątkę i zdecydowanie przedłuża żywotność danego tytułu. Wcześniej raczej bym nie wpadł na to, by przechodzić jeszcze raz Prey''a na wyższym poziomie trudności, albo żeby zacząć Call of Duty od razu na Veteranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2008 o 21:08, Liqid napisał:

Przejrzałem go w kiosku, dla konsolowców nawet ciekawe pewnie, ale w moim przypadku nic
takiego.


Zgadzam się...
Jak tuż po kupnie byłem zachwycony, tak emocje szybko opadły ;P

Pismo było zrobione na "jeden raz" i jak widać średnio to wyszło. Moim zdaniem poziom tekstów słaby, nie dorównuje PSX Extreme. W ogóle teksty były moim zdaniem za krótkie, no ale cóż. Na dodatek doszedł kiepski papier i ta płytka, zupełnie zbędna ;P

No ale cóż, mam nadzieję że będzie lepiej, ukaże się kolejny numer CDA Konsole o wyższym poziomie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować