Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin za granicą - wciąż na topie!

92 postów w tym temacie

I bardzo dobrze że Geralt zagości w zagranicznych domach mam nadzieje że mu sie tam nie spodoba i wróci do polski bo przykro mi sie robi jak pomyśle że Geralt na stałe mógł zamieszkać w Irlandii...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 17:46, Half-Devil napisał:

Mnie raczej interesują liczby, czyli ile kopii w sumie poszło. Może być pi razy drzwi...

Racja, mogliby chociaż przedstawić liczby, bo "świetnie się sprzedaje" nie mówi aż za nadto dużo o sprzedaży(lo)...

No i brawka, czekamy na tą kontynuację za 2 lata co ma być... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Warto też dodać, że polska produkcja utrzymuje się w pierwszej dziesiątce tytułów wzbudzających największe zainteresowanie na PC w serwisach IGN i Gamespot."

Na Gamespocie jest ranking: najwyżej ocenione w danym okresie czasu. Nijak się to ma do popularności. A tym bardziej do sprzedaży. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy fakt, że dobrze się wiedzie polskiej produkcji za granicą. Jednak trochę mniej mnie cieszy to, że nie dostałem obiecanego plakatu i naklejek. Może nie zależy mi na tym aż tak bardzo, jak na pozostałych elementach Edycji Kolekcjonerskiej, ale skoro obiecali to powinni wysłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc obawiałem się, że mimo wszystko po premierze Wiedźmin okaże się kupą, jak to było z większością polskich gier, a jeśli nie będzie zły, to nie docenią go zagraniczni gracze. Na szczęście się myliłem, czasem nawet mnie się to zdarza ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2007 o 19:00, mac aaron napisał:

"Warto też dodać, że polska produkcja utrzymuje się w pierwszej dziesiątce tytułów wzbudzających
największe zainteresowanie na PC w serwisach IGN i Gamespot."

Na Gamespocie jest ranking: najwyżej ocenione w danym okresie czasu. Nijak się to ma do popularności.
A tym bardziej do sprzedaży. :p

to się nazywa ''manipulacja za pomocą nieistotnych faktów'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to swietnie ;) Jecsze tlyko czekac na nowa brzygode pozostalo ^^

Mam pytanie (moje dwa maile zostaly "olane" przez gram.pl. Co z ta obiecana 100 do wydania na gram pl...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miła informacja, oby tak dalej, a niedługo poznamy cały świat Wiedźmina a nie tylko mały wycinek.
BTW OT: Gdzie są te kupony za EK, bo już chyba powinny być? Może ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co wy jakim topie, na wyspach w top 10 nie ma tego od ponad miesiąca (był chyba tylko przez jakiś tydzień na początku)Przestańcie się nim tak podniecać!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że popadacie w samozachwyt, podając fałszywe informację. Klient nie jest taki głupi i nie łyknie wszystkiego..., najwidoczniej zapomnieliście o tym.

20071129195512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO: Plagueis

Mnie i wielu innych takie informacje interesują. Przecież nie masz obowiązku czytania takich newsów. To nie PopUp który zakrywa cały ekran i nie pozwala Ci robić nic innego, więc nie wiem po co pokazywać nerwy na ten komentarz. Wolny kraj, woność słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować