Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pięć nowych gier w Złotej Kolekcji!

86 postów w tym temacie

CoH z dodatkiem (ceny z gram.pl) --> 46,90 + 64,90 = 111,8
Hmm 129 pln to chyba jedna zadna atrakcja ;) (cos czuje ze CDP chce nas przyzwyczajac do wyzszych cen :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja naprawdę nie mam pojęcia skąd takie ceny, i to u dystrybutora. Logicznie myśląc w ich sklepie powinno być najtaniej... I chodzi tu nie tylko o te nowe tytuły w złotej kolekcji. Wiele gier można kupić w niższych cenach w marketach i nie tylko:/ I gdzie tu zasada że u producenta/dystrybutora najtaniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pozostałe tytuły to:

AOE III z dodatkami
HOMM 5 z dodatkami
NWN2 z dodatkiem

PS. Co do ceny to CDProjekt trochę przesadził poczekam jak cena spadnie poniżej 100 :) Mnie się nie spieszy, poczekam, za miesiqbalodz@wp.pl

20071129202647

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio kupilem Settlers II w Extra Klasyce Next i tam byl katalog w ktorym byly pokazane nowe gry z Złotej Kolekcjii i miały to byc:
AOE III z dodatkami: The War Chiefs i The Asian Dynasties za 129,90
CoH z dodatkiem na linii frontu za 129,90
HoMM V z dodatkami: Kuznia Przeznaczenia i Dzikie Hordy za 129,90
SC z dodatkiem w obliczu wroga za 129,90
Medival II z dodatkiem Królestwa za 99,90
Neverwinter Nights II z dodatkiem Maska Zdrajcy za 99,90 i
F.E.A.R. z dodatkami Extraction Point i Perseus Mandate za 99,90.
Wiec jutro zobaczymy ktore beda naprawde :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może sprawie sobie Company of Heroes z dodatkiem. Wreszcie ta gra mi pójdzie:) Chciałbym jednak wiedzieć jak wyglądają instrukcje i poradniki w tych wydaniach. Są jakoś okrojone w stosunku do wersji premierowych czy normalne? A może są jakieś bogatsze niż pierwotnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoko! CoHa na bank wezmę. Z tych tytułów, które tutaj widziałem interesuje mnie jeszcze FEAR, H5, NWN2, Medieval... tylko skąd Ja kasę wezmę...

CoH(60zł), dodatek(80zł) = 140zł. Więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, mówiąc nic wielce ciekawego. Ceny nie zachęcają szczególnie, a i ciągłe wędrowanie tej samej gry i jej dodatków po wszelakich możliwych seriach meczy już...
Może dzięki temu lepiej się sprzedają... cóż na mnie tego typu zagrywka marketingowa działa raczej odpychająco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo - Homm5 będzie miał obsówę bo dodatek wyjdzie w styczniu - stąd 5 ZE tym razem. Co do ceny - przegięcie. Nie warto bylić 130 zł za Supreama czy Company.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować