Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Siemka
wiem ze to forum multiplayera san andreas ale mam problem z odpaleniem gierki i może ktoś będzie w stanie mi pomóc mianowicie kiedy włączam to pojawiają się napisy filmik potem obraz robi się ciemny wybija mi do windy i wyskakuje komunikat o błędzie pliku EXE i nie chodzi tu o cracka bo mam oryginał... proszę HELP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Być może przegiąłeś z modami do gry, co spowodowało uszkodzenie któregoś z plików. Spróbuj zainstalować grę ponownie i odpalić grę bez zbędnych dodatków (oczywiście, jeżeli instalowałeś teraz mody).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Czy ktoś może mi przesłać pliki main.scm oraz script.img w folderze GTA San Andreas\data\script?
Gdy już wczytam grę,wywala mnie do XP.
To dla mnie ważne,ponieważ przez przypadek,instalując mod nie zrobiłem kopii zapasowej.Re-install nie wchodzi w grę,ponieważ mam w niej pełno modów i mnóstwo aut.Kontakt na e-mail:konradpm@gmail.com lub gg:7020235.
Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc tak ... zamierzam za niedługo nabyć GTA SA ale do końca nie jestem pewien czy warto. Mam wszystkie odsłony GTA na PC za wyjątkiem właśnie SA. I tu pojawia się kilka pytań ...

- czy SA "daje radę" ?

- czy zmieniono coś "in minus" w stosunku do poprzednich części cyklu ( głównie chodzi mi o sterowanie / gameplay ) ?

- czy da się zmienić obłożenie klawiszy w grze

- słyszałem o zmodyfikowanym systemie strzelania z broni palnych ... jak to wygląda w praktyce ?

- jakie są największe wady gry ( grafika mnie zbytnio nie obchodzi bo wygląda nie najgorzej )

- czy są w grze jakieś "misje-nie-do-przejścia" ;D vide latanie Dodo w GTA 3 xD związane z głównym wątkiem fabularnym ... ?

Czyli jakbyście mogli to napiszcie co was najbardziej w tej grze wkurzało i czy warto ... ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 11:27, KŁEJK napisał:

- czy SA "daje radę" ?

Jak najbardziej. Dla mnie to najlepsza czesc GTA, choc glownie ze wzgledu na ghetto''wy klimat.

Dnia 19.06.2008 o 11:27, KŁEJK napisał:

- czy zmieniono coś "in minus" w stosunku do poprzednich części cyklu ( głównie chodzi mi o sterowanie / gameplay ) ?

Nie, raczej nie.

Dnia 19.06.2008 o 11:27, KŁEJK napisał:

- czy da się zmienić obłożenie klawiszy w grze

Tak.

Dnia 19.06.2008 o 11:27, KŁEJK napisał:

- słyszałem o zmodyfikowanym systemie strzelania z broni palnych ... jak to wygląda w praktyce ?

Aby moc celowac nalezy trzymac PPM. Jesli kucniesz, przytrzymasz PPM i nacisniesz klawisz odpowiedzialny za ruch (WSAD / strzalki) CJ zrobi przewrot w tamtym kierunku. W dodatku zdobywasz doswiadczenie w poslugiwaniu sie dana bronia - wraz ze swymi postepami bedziesz mogl uzywac jednoczesnie dwoch takich samych gnatow (tych malych - Mac, Tec, "dziewiatka", obrzyn) lub poruszac sie i strzelac jednoczesnie (bron dluga - M4, AK, MP5, itd.)

Dnia 19.06.2008 o 11:27, KŁEJK napisał:

- jakie są największe wady gry ( grafika mnie zbytnio nie obchodzi bo wygląda nie najgorzej )

Gra moze Cie przytloczyc rozmiarem. Misje pod koniec gry to glownie turf war, ktory fajny jest tylko za pierwszym razem. Przebieranie sie, tatuowanie czy zmiana fryzury to udreka - postac wchodzi do kabiny, ubiera w niej ciuszek, wychodzi, robi gest w stylu Presleya - dopiero wtedy mozesz kupic dana czesc garderoby. Jesli chcesz kupic jedna bluzeczke czy zegarek to nie problem, ale jesli chcesz zmienic kilka rzeczy to idzie sie wkurzyc.

Dnia 19.06.2008 o 11:27, KŁEJK napisał:

- czy są w grze jakieś "misje-nie-do-przejścia" ;D vide latanie Dodo w GTA 3 xD związane z głównym wątkiem fabularnym ... ?

Dosc trudna jest misja na lotnisku, w ktorej musimy wjechac motocyklem na poklad startujacego samolotu - musisz jechac po optymalnym torze jednoczesnie uwazajac na beczki wyrzucane z samolotu.

Dnia 19.06.2008 o 11:27, KŁEJK napisał:

Czyli jakbyście mogli to napiszcie co was najbardziej w tej grze wkurzało i czy warto ... ;).

Wkurza to, co napisalem nieco wyzej w wadach. Gre kupic jak najbardziej warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 11:48, Damian14BO napisał:

Jak najbardziej. Dla mnie to najlepsza czesc GTA, choc glownie ze wzgledu na ghetto''wy
klimat.

Mnie tam podobało się i ponure GTA 3 jak i szalone, kolorowe VC więc i pewnie do współczesnego gettowego klimatu bym się przyzwyczaił ... ;)

Dnia 19.06.2008 o 11:48, Damian14BO napisał:

Nie, raczej nie.

Całe szczęście ;D

Dnia 19.06.2008 o 11:48, Damian14BO napisał:

> - czy da się zmienić obłożenie klawiszy w grze
Tak.

To dobrze ;D

Dnia 19.06.2008 o 11:48, Damian14BO napisał:

Aby moc celowac nalezy trzymac PPM. Jesli kucniesz, przytrzymasz PPM i nacisniesz klawisz
odpowiedzialny za ruch (WSAD / strzalki) CJ zrobi przewrot w tamtym kierunku. W dodatku
zdobywasz doswiadczenie w poslugiwaniu sie dana bronia - wraz ze swymi postepami bedziesz
mogl uzywac jednoczesnie dwoch takich samych gnatow (tych malych - Mac, Tec, "dziewiatka",
obrzyn) lub poruszac sie i strzelac jednoczesnie (bron dluga - M4, AK, MP5, itd.)

Czyli coś podobnego jak w Mafii ... czyli ujdzie ... a to celowanie ... hm ... chyba się przemogę xD ...

Dnia 19.06.2008 o 11:48, Damian14BO napisał:

Gra moze Cie przytloczyc rozmiarem. Misje pod koniec gry to glownie turf war, ktory fajny
jest tylko za pierwszym razem. Przebieranie sie, tatuowanie czy zmiana fryzury to udreka
- postac wchodzi do kabiny, ubiera w niej ciuszek, wychodzi, robi gest w stylu Presleya
- dopiero wtedy mozesz kupic dana czesc garderoby. Jesli chcesz kupic jedna bluzeczke
czy zegarek to nie problem, ale jesli chcesz zmienic kilka rzeczy to idzie sie wkurzyc.

Dam radę ;D ... I hope so ...

Dnia 19.06.2008 o 11:48, Damian14BO napisał:

Dosc trudna jest misja na lotnisku, w ktorej musimy wjechac motocyklem na poklad startujacego
samolotu - musisz jechac po optymalnym torze jednoczesnie uwazajac na beczki wyrzucane
z samolotu.

Bywało gorzej ;D
>Gre kupic jak najbardziej warto.
OK, dzięki za wszystkie informacje ... jak kupię to się pochwalę i zdam relację ;D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 11:27, KŁEJK napisał:

Więc tak ... zamierzam za niedługo nabyć GTA SA ale do końca nie jestem pewien czy warto.
Mam wszystkie odsłony GTA na PC za wyjątkiem właśnie SA. I tu pojawia się kilka pytań
...

Warto, raczej. Zresztą jak każde GTA. Na allegro albo w innym wirtusie pewnie tanio znajdziesz.

Dnia 19.06.2008 o 11:27, KŁEJK napisał:


- czy SA "daje radę" ?

Daje. Jeśli podobały ci się poprzednie części to na tej się nie zawiedziesz. Wprowadzono wiele bajerów np: pływanie.

Dnia 19.06.2008 o 11:27, KŁEJK napisał:


- czy zmieniono coś "in minus" w stosunku do poprzednich części cyklu ( głównie chodzi
mi o sterowanie / gameplay ) ?

Raczej nie, przynajmniej według mnie. Jedynie klimat momentami jest troszkę zbyt "ziomalski" ;D

Dnia 19.06.2008 o 11:27, KŁEJK napisał:


- czy da się zmienić obłożenie klawiszy w grze

Da się, w opcjach. Możesz dowolnie przyporządkować klawisze.

Dnia 19.06.2008 o 11:27, KŁEJK napisał:


- słyszałem o zmodyfikowanym systemie strzelania z broni palnych ... jak to wygląda w
praktyce ?

Zmodyfikowanym? Nie wiem. Po prostu nie mamy automatycznego celownika. Celujemy ręcznie wciskając PPM lub Del. Nie pamiętam jak to miałem ustawione.

Dnia 19.06.2008 o 11:27, KŁEJK napisał:


- jakie są największe wady gry ( grafika mnie zbytnio nie obchodzi bo wygląda nie najgorzej
)

Wady? Hmm... raczej nie ma. Jedynie grafika ewidentnie odstaje od innych gier z tamtego okresu. Niektórzy mogą się skarżyć na małą ilość fryzur, tatuaży itd., ale mi to nie przeszkadzało.

Dnia 19.06.2008 o 11:27, KŁEJK napisał:


- czy są w grze jakieś "misje-nie-do-przejścia" ;D vide latanie Dodo w GTA 3 xD związane
z głównym wątkiem fabularnym ... ?

Niestety są ;(. Wiele trudności sprawiają misje u literki "Z" (w grze chyba Zero się gościu nazywał). Trzeba w nich latać samolocikami i helikopterkami zdalnie sterowanymi. Pod koniec gry są też misje, w których musimy sprawnie latać różnymi samolotami.

Dnia 19.06.2008 o 11:27, KŁEJK napisał:


Czyli jakbyście mogli to napiszcie co was najbardziej w tej grze wkurzało i czy warto
... ;).

Wkurzały mnie te misje ;/ Możesz brać w ciemno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 11:48, Damian14BO napisał:

> Dosc trudna jest misja na lotnisku, w ktorej musimy wjechac motocyklem na poklad startujacego
samolotu - musisz jechac po optymalnym torze jednoczesnie uwazajac na beczki wyrzucane
z samolotu.

Yy co w tym trudnego? Jedziesz bokiem żeby w beczki nie walnąć i w pewnym momencie skręcasz w stronę rampy.
Co do trudnych misji - wiele osób uważa za trudne szkoły samochodów i samolotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 13:59, KrzychoCJ napisał:

Yy co w tym trudnego? Jedziesz bokiem żeby w beczki nie walnąć i w pewnym momencie skręcasz w stronę rampy.

Yyy to, ze gdy gralem za pierwszym razem za nic nie moglem przejsc tej misji...

Dnia 19.06.2008 o 13:59, KrzychoCJ napisał:

Co do trudnych misji - wiele osób uważa za trudne szkoły samochodów i samolotów.

Szkoly w wiekszosci nie sa zwiazane z glownym watkiem fabularnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z San Andreas. Dzisiaj ponownie zainstalowałem, i z tego co pamiętam gdy walczyliśmy na pięści i nasz wróg upadł mogliśmy go dobijać np kopiąc czy coś. Ja tego nie mogę. Po nauce nowych ciosów w siłowni dalej, nie mogę tego robić...
Odrazu mówię że gra oryginalna, wersja 2.0. Może potrzeba patcha jakiegoś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadna kombinacja nie działa...
Z tego co pamiętam na siłowni uczą nas nowego stylu walki w tym dobijania. U mnie nie ma tego. Jest tylko kombos i z rozbiegu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 15:47, Pile napisał:

Polecam serwer 88.84.150.147:373. Jest to polski serw o nazwie Party Serwer. PS. :D

A ja nie polecam... Ludzie z [PS] wchodzili na serwery GTASite i czitowali. Po co ktoś ma grać na cziterskim serwerze. ;x
@down
Czity. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie instalowałem żadnych modów zaraz po zainstalowaniu gry jak ją odpalam to mi wybija do windy i jest błąd pliku exe samochodów tez nie podmieniałem a jedynym sposobem jaki dotychczas sprawił że gra działała było sformatowanie wszystkich dysków i przeinstalowanie systemu i wtedy na całkiem świeżym kompie działa ale gdy już po jakimś czasie instalowałem 2 raz to już nie działa... może wiecie gdzie san andreas ma pliki na dysku wiem ze w moich dokumentach i tam gdzie instalujesz ale gdzie jeszcze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować