Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

No i mam kolejny problem. Po wykonaniu misji, w której wjeżdża się motorem do startującego samolotu i wysadza się go w powietrze, zadzwonił do mnie koleś, który mi tą misję zlecił (przedstawia się jako Prawda...) i powiedział, że czeka na mnie na moim lotnisku. Problem w tym, że znacznik, w który powinienem wejść, aby z nim pogadać pojawił się na mniejszym znaczniku, odpowiednim za szkółkę latania. I zawsze jak staram się wejść w ten większy to aktywuję szkółkę... Ktoś wie co mam zrobić?
BTW Widzieliście tego gościa? Jak go zobaczyłem na ulicy to mało nie padłem ze śmiechu :P

20071011191051

20071011191102

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Mam pewien pomysł. Weź auto/motor i podjedź tak, aby miejsce, z którego wysiada CJ z pojazdu było na małym znaczniku. Wtedy wysiądź i po wyjściu powinieneś odrazu stanąć na małym znaczniku. Trochę dziwnie wytłumaczyłem, ale da się zrozumieć :]
EDIT: Nie spojrzałem na screen. Może spróbuj wskoczyć w to kółeczko, albo wjedź motorem i zrób to, co mówiłem wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, ale to jest bardziej skomplikowane. Otóż chodzi o to, że muszę wejść w duży znacznik... Niby odstaje jakaś jego część poza ten mniejszy, ale gdy w niego wchodzę nic się nie dzieje... Zupełnie jakby go tam nie było. Robię krok do przodu i wchodzę w ten mniejszy i włącza sie szkółka latania :/ Be sensu...
BTW A ten koleś nazywa się Torreno - zlecił mi później kradzież Hydry - skoro wykonuję u niego kolejne misje to chyba mogę olać ten znacznik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 19:47, Igor FCBayern napisał:

BTW A ten koleś nazywa się Torreno - zlecił mi później kradzież Hydry - skoro wykonuję u niego
kolejne misje to chyba mogę olać ten znacznik...


hmmm problem może być prozaiczny.. zaliczyłeś już szkolę latania? jeśli nie to właśnie na tym polega ta misja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 19:11, Igor FCBayern napisał:

No i mam kolejny problem. Po wykonaniu misji, w której wjeżdża się motorem do startującego
samolotu i wysadza się go w powietrze, zadzwonił do mnie koleś, który mi tą misję zlecił (przedstawia
się jako Prawda...) i powiedział, że czeka na mnie na moim lotnisku. Problem w tym, że znacznik,
w który powinienem wejść, aby z nim pogadać pojawił się na mniejszym znaczniku, odpowiednim
za szkółkę latania. I zawsze jak staram się wejść w ten większy to aktywuję szkółkę... Ktoś
wie co mam zrobić?


O ile pamiętam to znacznik rozpoczęcia misji na lotnisku to był przy hangarze, a nie w wierzy kontrolnej. Jeżeli tam nie masz znacznika to masz chyba buga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 19:57, Piterus_Von_Drackus napisał:

O ile pamiętam to znacznik rozpoczęcia misji na lotnisku to był przy hangarze, a nie w wierzy
kontrolnej. Jeżeli tam nie masz znacznika to masz chyba buga...

Te misje przy hangarze przeszedłem - widocznie bug ::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 20:08, Igor FCBayern napisał:

> O ile pamiętam to znacznik rozpoczęcia misji na lotnisku to był przy hangarze, a nie w
wierzy
> kontrolnej. Jeżeli tam nie masz znacznika to masz chyba buga...
Te misje przy hangarze przeszedłem - widocznie bug ::

Jak mówi Dark SMG zaliczałeś szkołę latania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 20:28, KrzychoCJ napisał:

> Jak mówi Dark SMG zaliczałeś szkołę latania ?
Tak, przeszedłem mu ją.

Łeee a to dziwne, bo pierwsza misja Toreno to kupienie, i szkoła latania, dziwny błąd ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 20:20, Steven8 napisał:

Jak mówi Dark SMG zaliczałeś szkołę latania ?

KrzychoCJ mi przeszedł, ale nawet jak się ukończy szkołę latania i każdą inną, to zostaje ten mały znacznik, aby można było sobie kiedyś do niej wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem: przeszedłem freewale potem to co trzeba gline zabić i uratowałem maddoga ale niema żadnych nowych misji ? co trzeba zrobić by było można wykonywać dalsze misje? bo czekałem na telefon ale nikt nei dzwonił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 13:11, albinskia napisał:

mam problem: przeszedłem freewale potem to co trzeba gline zabić i uratowałem maddoga ale niema
żadnych nowych misji ? co trzeba zrobić by było można wykonywać dalsze misje? bo czekałem na
telefon ale nikt nei dzwonił

Chyba coś z Caligulą tam trzeba było zrobić, nie wiem, też głowiłem w tamtym momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 13:22, Lechu21 napisał:

a zrobiłeś misje C.R.A.S.H.??
o nazwie misappropriation ??

Jak zrobiłeś to powinieneś mieć po freefallu misje Saint Mark Bistro

zrobiłem. jeżeli to ta co ludzie fbi są w takim miasteczku w górach i jeden ma teczke to tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować