Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

no cóż GTA SA.... nie zbyt często gra przeze mnie sięgana.... na wakacjach zmówiłem się z kolegą... złożyliśmy się na GTA SA i będziemy grać dniem i nocą aż przejdziemy... i co? przeszliśmy w tydzień... od tego czasu raczej po nią nie sięgam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 17:45, Kacpi10 napisał:

no cóż GTA SA.... nie zbyt często gra przeze mnie sięgana.... na wakacjach zmówiłem się z kolegą...
złożyliśmy się na GTA SA i będziemy grać dniem i nocą aż przejdziemy... i co? przeszliśmy w
tydzień... od tego czasu raczej po nią nie sięgam....

Pffff... Ja kupiłem, mam i gram. Już ponad rok i nadal gram. Nie nudzi mi się. Przeszedłem kilka razy. Dla mnie to na razie najlepsza gra na świecie.

Aha i jeszcze multi jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2007 o 18:01, Kerigun napisał:

Powiedz mi jak wygląda multi w SA. Ja tam takiego trybu nie widziałem !

Żeby pograć w multi w GTA SA, musisz ściągnąć odpowiedniego moda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2007 o 18:02, Kerigun napisał:

A jak wygląda taka gra z innymi ??

Na to Ci nie odpowiem bo w multi jeszcze nigdy w życiu nie grałem :P Mam z nim jakieś problemy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 18:02, Kerigun napisał:

> Żeby pograć w multi w GTA SA, musisz ściągnąć odpowiedniego moda :)

A jak wygląda taka gra z innymi ??

Gra z innymi jest fajna tylko ściągnij jakieś cheaty do multi bo tu są sami Cheaterzy i co się pojawisz to się teleportują obok ciebie i nawalają z miniguna. A jak masz kody tak jak oni to spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 18:06, Tomek1120 napisał:

> > Żeby pograć w multi w GTA SA, musisz ściągnąć odpowiedniego moda :)
>
> A jak wygląda taka gra z innymi ??
Gra z innymi jest fajna tylko ściągnij jakieś cheaty do multi bo tu są sami Cheaterzy i co
się pojawisz to się teleportują obok ciebie i nawalają z miniguna. A jak masz kody tak jak
oni to spokój.

Już nie przesadzaj, ja gram i czitera jakoś od miesiąca nie widziałem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny n00bek, który nie umie grać i czity ściąga. Jak grasz na jakichś nie wiadomo jakich serwerach to wiadomo, że ich nie pilnują admini i cziterzy śmigają. Ja gram tylko na serverach GTASite i jakoś nie ma cziterów. A jak widzę to robię dowód i daję na forum. A swoją drogą to z gier multi właśnie najbardziej nie lubię cziterów. Czitowanie w grach multi to prawdziwe lamerstwo. Każdy na początku słabo grał. Ja też ale teraz (nie chcę się chwalić) gram według mnie bardzo dobrze i czitów nie potrzebuję. Zresztą za gadanie o czitach do multi na forum GTASite jest ban. Może tu też coś wprowadzić coś takiego? :) Jakieś ostrzeżenie jak ktoś linki podaje czy coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 18:22, KrzychoCJ napisał:

Kolejny n00bek, który nie umie grać i czity ściąga. Jak grasz na jakichś nie wiadomo jakich
serwerach to wiadomo, że ich nie pilnują admini i cziterzy śmigają. Ja gram tylko na serverach
GTASite i jakoś nie ma cziterów. A jak widzę to robię dowód i daję na forum. A swoją drogą
to z gier multi właśnie najbardziej nie lubię cziterów. Czitowanie w grach multi to prawdziwe
lamerstwo. Każdy na początku słabo grał. Ja też ale teraz (nie chcę się chwalić) gram według
mnie bardzo dobrze i czitów nie potrzebuję. Zresztą za gadanie o czitach do multi na forum
GTASite jest ban. Może tu też coś wprowadzić coś takiego? :) Jakieś ostrzeżenie jak ktoś linki
podaje czy coś.

No ja grałem na innych serwerach i zawsze co się pojawie to 5 biegnie z minigunem i tak co chwile. Musiałem cheaty ściągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czym się zmienia tryb latania Hydrze? Chodzi mi o ten tryb normalny, jak w reszcie samolotów na tryb pionowy. Podczas misji od Toreno kiedy kradłem Hydre nie zauważyłem informacji o sterowaniu no i teraz nie mogę wykorzystać w pełni tego cacka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować