Zaloguj się, aby obserwować  
marcinszyl

GTA San Andreas [M]

5636 postów w tym temacie

Przyciskami kamery. Domyślne Num8 i Num2. Przytrzymaj Num8 (jak się przekręcą te dysze, to poczujesz) a jak chcesz na pionowy tryb to przytrzymaj Num2, cała filozofia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:44, KrzychoCJ napisał:

Czy mi się wydaje czy założyłeś o tym dwa tematy na forum GTASite? ;f

Co poradzisz, niektórzy to zakładali po więcej niż 2 ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem O grze przez neta w san andreas. A ja nawiązałem do wypowiedzi mojego przedmowcy. A co do tematu. W san andreas przez neta gra się super. Jeszcze jak grasz ze znajomymi to już odlot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 00:13, Igor FCBayern napisał:

Kilka tricków jest naprawdę niesamowitych... --> http://pl.youtube.com/watch?v=PNGwUyuF0KA
BTW Co trzeba wcisnąć aby CJ jechał tak szybko na rowerze jak w pewnym momencie na pow. filmiku?
Przytrzymuję shift odpowiedzialny za sprint, ale to nic nie daje...


Aby szybciej jechać na rowerze trzeba pulsacyjnie naciskać klawisz "w".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 00:17, edzio13 napisał:

Aby szybciej jechać na rowerze trzeba pulsacyjnie naciskać klawisz "w".

Dzięki za pomoc. Jutro wypróbuję, bo dzisiaj to już trochę za późno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć mam taki problem z San Andreas otóż to gdy włączam grę wszystko ładanie pieknie włącza się już menu a tu jak piorón strzelil wyskakuje takie cos Wyślij raport o błedzie gta_san.exe mój komputer to AMD Athlon 64+ 4200 X2 1 GB ramu GeForce 8600 GT 256 MB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No! W końcu, po ponad dwumiesięcznych bojach i podbojach udało mi się przejść San Andreas :] Ale to nie znaczy, że teraz odkładam ją na półkę z napisem "zaliczone" i będę grał w coś innego! Nadal mnie ciągnie do Los Santos, na moje lotnisko, na Groove Str. ... Szkoda tylko, że w SA nie da się napadać na sklepy tak jak w Vice City :(
BTW Co można robić w sklepach 24/7? Nie da się ich rabować ani nic kupować. Taki bajer po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 09:51, Igor FCBayern napisał:

BTW Co można robić w sklepach 24/7? Nie da się ich rabować ani nic kupować. Taki bajer po
prostu?

Tak, one są dla szpanu, ew. są w nich automaty z napojami, a na wielu serwerach w Multi służą jako "bank"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem na Youtubie filmik, w którym CJ pomyka w bluzie z kapturem na głowie. Gdzie mogę kupić taką bluzę, bo objechałem już chyba wszystkie sklepy i nie znalazłem...
Tak mnie naszło: ktoś mi powiedział w tym temacie, że akcja San Andreas rozgrywa się przed tą z Vice City... Czy oby na pewno? Z tego co kojarzę to podczas wydarzeń z Vice City mamy lata 80'' , a w San Andreas dokładnie rok 1992...
I skoro już w temacie o GTA jestem, w którym roku rozgrywa się akcja GTA3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 19:02, Igor FCBayern napisał:

Kiedyś widziałem na Youtubie filmik, w którym CJ pomyka w bluzie z kapturem na głowie. Gdzie
mogę kupić taką bluzę, bo objechałem już chyba wszystkie sklepy i nie znalazłem...

Z kapturem może tak, ale nie na głowie, może to chusta była ? Albo mod, bo nie ma takiej bluzy, żeby miał na głowie kaptur ;)

Dnia 16.10.2007 o 19:02, Igor FCBayern napisał:

Tak mnie naszło: ktoś mi powiedział w tym temacie, że akcja San Andreas rozgrywa się przed
tą z Vice City... Czy oby na pewno? Z tego co kojarzę to podczas wydarzeń z Vice City mamy
lata 80'' , a w San Andreas dokładnie rok 1992...

Wiesz Vice ma taki klimacik i chyba to lata 80`, nie mam pojęcia :P Ale W SA, na filmiku na początku widać, że 1992 :)

Dnia 16.10.2007 o 19:02, Igor FCBayern napisał:

I skoro już w temacie o GTA jestem, w którym roku rozgrywa się akcja GTA3?

GTA3 ? Mi się wydaje, że później niż SA i VC, ale IMO ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować