Zaloguj się, aby obserwować  
Rayan77

Miasto gram.pl

606 postów w tym temacie

Tak jak zapowiadałem, jestem dzisiaj na Neostradzie i jakieś kilkadziesiąt kliknięć już zaliczyłem. Mam tylko pewien problem. Po kilkukrotnym (5-10 razy) podłączeniu i rozłączeniu się nie mogę już uzyskać połączenia. Wywala mi błąd: "Nie można ustanowić połączenia. Sprawdź czy modem jest podłączony do linii telefonicznej". Da się coś z tym zrobić, czy muszę klikać seriami po te 5-10 razy, po czym pół godziny przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam tak samo. po ponad 1,5 roku się przyzwyczaiłem :P
ja dziś zaliczyłem dwie sesje kilkudziesięcio/kilkuset klikowe, zobaczymy co to dało ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 00:16, Igor FCBayern napisał:

Ech, dlaczego jeszcze nie mamy takiego bajeranckiego stawku? :(

Jak nie jak tak? Na wschodnim krańcu, dokładnie na końcu mapy jest takie coś, co jest podobne do stawku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 00:20, El Cascador napisał:

> Ech, dlaczego jeszcze nie mamy takiego bajeranckiego stawku? :(
Jak nie jak tak? Na wschodnim krańcu, dokładnie na końcu mapy jest takie coś, co jest podobne
do stawku :)


to na wschodnim końcu jest od dawien dawna ; ) zresztą to chyba Tajemnica jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 00:23, pizmak666 napisał:

to na wschodnim końcu jest od dawien dawna ; ) zresztą to chyba Tajemnica jest :P

Aaa, ja go zauważyłem wczoraj. Nie wiedziałem też, że jest od Tajemnica. Kolejny pewnie wpadnie w ręce Igora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 00:20, El Cascador napisał:

Jak nie jak tak? Na wschodnim krańcu, dokładnie na końcu mapy jest takie coś, co jest podobne
do stawku :)

A fucktycznie... Ale mimo wszystko jakoś tak na samym krańcu świata to już nie jest to ;) Mam nadzieję, że kolejny będzie gdzieś koło centrum...
Burmistrz, gdzie jest burmistrz? Chciałbym zarezerwować sobie następny stawek ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 01:58, Igor FCBayern napisał:

Burmistrz, gdzie jest burmistrz? Chciałbym zarezerwować sobie następny stawek ;P


a to w ogóle burmistrz jest? prezydent tak, ale burmistrz... (to chyba nie to samo :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 11:29, Klimos napisał:

Takie pytanko mam, może ktoś zauważył:
Czy biznes zmniejsza bezrobocie, czy tylko zwiększa dochód miasta?


Sam nie wiem do czego służy ten biznes^^ Może te wieżowce się budują albo coś ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od biznesu są nowe miejsca pracy jak od /ind i wieżowce, restauracje. sam z siebie chyba niznes nie zbija bezrobocia, ale na pewno jakoś tam zmniejsza ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 12:17, pizmak666 napisał:

sam z siebie chyba niznes nie zbija bezrobocia, ale na pewno jakoś tam zmniejsza ; )


No to w końcu zmniejsza, czy nie, bo takie pytanie zadałem, a Ty w jednym zdaniu napisałeś dwie sprzeczne wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 03:32, pizmak666 napisał:

a to w ogóle burmistrz jest? prezydent tak, ale burmistrz... (to chyba nie to samo :P)

Nie mamy burmistrza? ;> Hehe, w takim razie ja się nim mianuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 13:35, Klimos napisał:

No to w końcu zmniejsza, czy nie, bo takie pytanie zadałem, a Ty w jednym zdaniu napisałeś
dwie sprzeczne wersje.


bo uważam obie za możliwe :P zresztą, co za różnica. jak jest duże bezrobocie to i tak klikam /ind

@Igor
no dobra, to ja <daje kopertę> poproszę te wzgórze na północy ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2007 o 14:50, pan m. napisał:

Czy my kiedyś wejdziemy na szczyt?Oto jest pytanie:D Ale debiana nie pokonamy-co oni robią?


nie no czemu, przecież damy rade!
heh... jak oni mają pewnie kilkudziesięciu ludzi ze zmiennym IP albo bota, to można się bawić...

obczajcie jaki kwas znalazłem xD http://sweetbrokacik.myminicity.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować