Zaloguj się, aby obserwować  
Rayan77

Miasto gram.pl

606 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2007 o 18:04, pizmak666 napisał:

@Lampek
może tego nie widać, ale nie jestem materialistą ; ) ale rzeczywiście koniec tematu.


Wierzę, nie chcę, byś się obraził :)


Panowie (i Panie?) to w co teraz ładować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2007 o 01:13, Lampek napisał:



Panowie (i Panie?) to w co teraz ładować? :)


Najbardziej przydałoby się w transport, ale i w pozostałe nie zaszkodzi kliknąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to zróbmy tak (o ile chcecie), jak już mówiliśmy wcześniej i jak KapiX napisał. żebyśmy wchodzili, ale każdy z Nas na inny link. i napiszcie (najlepiej w news bulletinie, żeby się tu spam nie robił) na co wchodzicie, ułatwi nam to poprawienie statów. jak coś, to ja wchodzę cały czas na /sec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te miasto to nawet całkiem fajna gierka tyle że jak już wydasz swój punkcik
to już nie ma co robić i trzeba tylko patrzeć ... i patrzeć .... i patrzeć. Aż do następnego
dnia gdy wydasz następny punkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 21:10, Tajemnic napisał:

No, chyba, że masz Neostradę, albo jakiś fajny programik do zmieniania IP :)

Ja to mam takiego kompa że za każdym razem jak włączam komputer mam inne IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 21:18, Samurajs napisał:

> No, chyba, że masz Neostradę, albo jakiś fajny programik do zmieniania IP :)
Ja to mam takiego kompa że za każdym razem jak włączam komputer mam inne IP.


To nie przez komputer tylko Twojego dostawcę internetu. Zapewne to Nostrada, bo ona ma zmienne IP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanieczyszczenie na szczęście nam trochę spadło. Mam w prawdzie stałe IP, jednak na szczęście ludzie często wchodzą w linki zawarte w moim opisie. :P

Zgadzam się z Budyniem, że warto byłoby uderzyć w cyber-szczecin. (to Ci na 14) Staty mają coraz gorsze i jak im się nabije trochę luda to może niedługo coś im buchnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uderzyć w sensie takim, aby nabijać im dużo ludzi. to im popsuje statystyki a im one gorsze tym bliżej do wielkiego BUM! swoistego rozwalenia połowy miasta ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, pożar nam się zrobił. :P Dobrze, że nie wyrządził żadnych strasznych szkód, tylko zanieczyszczenie trochę wzrosło. Ale to się da naprawić. ;) Ja mam zmienne ip i dzisiaj już chyba jakieś 10 razy klikałem na linki. :P Głównie na sec, ale teraz zabiorę się za pozostałe. A co do ataku na miasto cyber, to nie mam nic przeciwko. :P Fajnie jest przyczynić się do wielkiego wybuchu w innym mieście. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować