Zaloguj się, aby obserwować  
Rayan77

Miasto gram.pl

606 postów w tym temacie

Dnia 26.12.2007 o 18:44, Stormiq napisał:

mógłby mi wytłumaczyc ktos o co w tej grze chodzi???

Kliknięcie w odpowiedni link coś poprawia naszemu gramowemu miastu. Aby zająć wysokie miejsca potrzebni są ludzie i biznes, ale żeby obywatele nie uciekali, muszą mieć pracę, świeże powietrze i dobre drogi. A uzna Ci tylko jedno kliknięcie w którykolwiek link dziennie, chyba, że masz zmienne IP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No co panowie? Jest całkiem nieźle. Przynajmniej jeśli chodzi o wskaźniki. Można by trochę poklikać... Właściwie we wszystko, ale na razie nikt nas nie opuszcza :)
Gramowicze! Zbudujmy V RP! Zacznijmy od naszego miasta! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, no i awansowaliśmy na 14 miejsce, wyprzedzając tym samym Cyber-szczecin i Poznań! Oby tak dalej.
BTW Cyber-szczecin ma już 79% zatrucia... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 14:06, Igor FCBayern napisał:

BTW Cyber-szczecin ma już 79% zatrucia... ;>

Olecko, które jest punkcik nad nami ma 69% zanieczyszczenia i co raz więcej katastrof, wypadków i awarii. Przestępczość też na wysokim poziomie. Będzie boom za niedługo! Ale za to brynow ma 1000 więcej populacji od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 14:15, El Cascador napisał:

Olecko, które jest punkcik nad nami ma 69% zanieczyszczenia i co raz więcej katastrof, wypadków
i awarii. Przestępczość też na wysokim poziomie. Będzie boom za niedługo!

No to kończymy z Cyber-Szczecinem i zabieramy sie za Olecko!

Dnia 27.12.2007 o 14:15, El Cascador napisał:

Ale za to brynow ma 1000 więcej populacji od nas.

Oni będą następni... ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 14:19, Igor FCBayern napisał:

No to kończymy z Cyber-Szczecinem i zabieramy sie za Olecko!


To Olecko to trochę mocno z przodu jest, zatem użytkownicy neostrady myszki w dłoń ;)
Ja spróbuję się trochę proxy pobawić i zmniejszyć bezrobocie, przestępczość i poprawić drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to nie wiem czy opłaca się w ogóle sabotować inne miasta. Zamiast tego przydałoby się nam dodać ludności a potem "przyciąć" niedobre staty. Liczymy na zniszczenia u nich, ale jak na razie konkurentom za nami już w rankingu nie zdarzyła się taka wielka katastrofa jak nam i dalej nas gonią liczbą ludności. Całą doktrynę o sabotażu moim zdaniem można wrzucić do kosza, podobne nabiajanie co my stosuje fala reklamowców. Powinniśmy ulepszać swoje miasto zamiast liczyć na takie eventy i marnować kliki :/

PS. Miło że reklamowcy zaczynają robić coś pożytecznego, cytat z shoutboxa:
[17:23] lypno: Witam, Proszę wieśc na moją stronę odwdzięcze się 2 razy (zmienne IP)!!! Miasto Lypno z dopiskiem ind
[17:57] lypno: 4x tra + 2xpopulation na zachęte :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odwiedziłem największe minimiasto z USA, dziwiąc się czemu ma 47 tysięcy, gdy jeszcze niedawno miało 49 tysięcy z hakiem.. też im wybuchła fabryka. Tyle że z powodu przestępczości jak pisało w evencie o ile pamiętam.
Przy okazji dzięki bramkom proxy zmniejszyłem(z czyjąś też sporą pomocą) bezrobocie do 2%, a zanieczyszczenie i przestępczość są jak na razie wyeliminowane;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze mną, bo rano jeszcze jak skończyłem grać klikałem jak szalony na wszystko ; ) coś pomogło. ładnie staty wyglądają ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalsze newsy zza oceanu:D W rankingu USA mamy najwyraźniej jakichś cziterów, bo nagle pojawiło się miasto mające 61 tysięcy mieszkańców^^ http://lueland.myminicity.com/ Prawdziwa megametropolia:D
Tymczasem w polskim rankingu wyprzedziło nas jedno miasto no i spadek na 15 miejsce..trza dodawać tylko ludzi jak na razie, bo staty mamy całkiem, całkiem;] Czy wy tez się zastanawiacie co to za sposób którym wywindowano to miasto w Ameryce? Widac coś mocno zaprogramowanego bo staty mają idealne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 00:35, konrad16061990 napisał:

Dalsze newsy zza oceanu:D W rankingu USA mamy najwyraźniej jakichś cziterów, bo nagle pojawiło
się miasto mające 61 tysięcy mieszkańców^^ http://lueland.myminicity.com/ Prawdziwa megametropolia:D

Tego to ręcznie nie wyklikali na pewno. Ktoś odpowiedni skrypt napisał i już.

Dnia 29.12.2007 o 00:35, konrad16061990 napisał:

Tymczasem w polskim rankingu wyprzedziło nas jedno miasto no i spadek na 15 miejsce..trza dodawać
tylko ludzi jak na razie, bo staty mamy całkiem, całkiem;]

Jutro (właściwie to już dzisiaj) będę miał dostęp do neostrady, więc trochę postaram się poklikać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no słuchajcie, w porównaniu do wczoraj to nam staty spadły nieco, proponuję poklikać we wszystko trochę. ja się już zbieram... ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować