Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 06.05.2009 o 17:58, kvaccaro napisał:

Orienuje się ktoś po ile są etui do DSa w Media Markt?


ok 80 - 90 zł, ponieważ w MM są przeważnie zestawy od firmy Bigben.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


U mnie w Poznaniu są po 50 zł ale te same na allegro kosztują 19, 90zł. Sam chciałem sobie takie kupić, ale swojego DSa trzymam w tej piance co był zapakowany w pudełku. Poza tym dbam o niego i wiem że się nie porysuje. A etui za 80 czy 90zł jeszcze nigdzie nie widziałem, nawet oryginalnych od firmy Nintendo. http://www.allegro.pl/item619968846_pokrowiec_etui_case_dla_nintendo_ds_lite_smycz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 10:24, xD_ominik napisał:


U mnie w Poznaniu są po 50 zł ale te same na allegro kosztują 19, 90zł. Sam chciałem
sobie takie kupić, ale swojego DSa trzymam w tej piance co był zapakowany w pudełku.
Poza tym dbam o niego i wiem że się nie porysuje. A etui za 80 czy 90zł jeszcze nigdzie
nie widziałem, nawet oryginalnych od firmy Nintendo. http://www.allegro.pl/item619968846_pokrowiec_etui_case_dla_nintendo_ds_lite_smycz.html


Bo w konińskim MM i w większości Empików w Polsce, są zwykle zestawy akcesoriów od BigBen''a(w tym zestawie jest także pokrowiec).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 16:37, cypers napisał:

>
> U mnie w Poznaniu są po 50 zł ale te same na allegro kosztują 19, 90zł. Sam chciałem

> sobie takie kupić, ale swojego DSa trzymam w tej piance co był zapakowany w pudełku.

> Poza tym dbam o niego i wiem że się nie porysuje. A etui za 80 czy 90zł jeszcze
nigdzie
> nie widziałem, nawet oryginalnych od firmy Nintendo. http://www.allegro.pl/item619968846_pokrowiec_etui_case_dla_nintendo_ds_lite_smycz.html


Bo w konińskim MM i w większości Empików w Polsce, są zwykle zestawy akcesoriów od BigBen''a(w
tym zestawie jest także pokrowiec).

No widzisz. Kolega prosił o etui a ty mu napisałeś ile kosztują jakieś zestawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 18:32, xD_ominik napisał:

No widzisz. Kolega prosił o etui a ty mu napisałeś ile kosztują jakieś zestawy.


Ale pytał się jak to jest w MM Mr. nie potrafię czytać ze zrozumieniem, a tam w większości są tylko zestawy. Lepiej jest z psp(chociaż dla tej konsolki są pokrowce przeważnie brzydkie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak oceniacie nowy wynalezek Ninny - DSi? Zastanawiałem się nad zakupem, jednak kilka osób odwiodło mnie od takiego kroku - w sumie zasadniczą wadą jest brak slotu na gry z GBA (co prawda zawsze można poratować się GBA SP ^^). Czyżby produkt z kategorii "Jeśli nie widać (zbytniej) różnicy, to po co przepłacać?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 23:43, Whiteman napisał:

Jak oceniacie nowy wynalezek Ninny - DSi? Zastanawiałem się nad zakupem, jednak kilka
osób odwiodło mnie od takiego kroku - w sumie zasadniczą wadą jest brak slotu na gry
z GBA (co prawda zawsze można poratować się GBA SP ^^). Czyżby produkt z kategorii "Jeśli
nie widać (zbytniej) różnicy, to po co przepłacać?"


No, nie do końca. Brak tego slotu do GBA powoduje że na NDSi nie będzie można grać w gry takie jak Guitar Hero On Tour.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma w swoim posiadaniu programator to polecam świetną paragrafówkę o Lone Wolf''ie. Jeśli ktoś nie miał styczności z tym gatunkiem, to mogę powiedzieć, że to coś w rodzaju interaktywnej książki/RPG, w której kierujesz bohaterem, a mistrzem gry niejako jest sama książka, która daje ci parę możliwości przy każdym wydarzeniu (często w zależności od umiejętności/wcześniejszych przygód), modyfikując rozgrywkę. Sam niedawno skończyłem drugą część i gra naprawdę wciąga klimatem (szkoda, że jest taka krótka). Samo przeniesienie gry książkowej do DSa jest zrobione naprawdę profesjonalnie (grafika, sterowanie, nawet klimatyczna muzyka). Grę można ściągnąć z http://www.projectaon.org/staff/frederic/index.php (rzecz jasna w pełni legalna, gra jest za darmo, a książki na których jest wzorowana są również dostępne w wersji elektronicznej bezpłatnie dla każdego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 12:05, DragonLord napisał:

Jeśli ktoś ma w swoim posiadaniu programator to polecam świetną paragrafówkę o Lone Wolf''ie.
Jeśli ktoś nie miał styczności z tym gatunkiem, to mogę powiedzieć, że to coś w rodzaju
interaktywnej książki/RPG, w której kierujesz bohaterem, a mistrzem gry niejako jest
sama książka, która daje ci parę możliwości przy każdym wydarzeniu (często w zależności
od umiejętności/wcześniejszych przygód), modyfikując rozgrywkę. Sam niedawno skończyłem
drugą część i gra naprawdę wciąga klimatem (szkoda, że jest taka krótka). Samo przeniesienie
gry książkowej do DSa jest zrobione naprawdę profesjonalnie (grafika, sterowanie, nawet
klimatyczna muzyka). Grę można ściągnąć z http://www.projectaon.org/staff/frederic/index.php
(rzecz jasna w pełni legalna, gra jest za darmo, a książki na których jest wzorowana
są również dostępne w wersji elektronicznej bezpłatnie dla każdego).


o fucccck, wyglada zajebiscie, jeszcze dzis sprawdze :] jak znasz inne takie projekty to wrzucaj info :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 12:05, DragonLord napisał:

Jeśli ktoś ma w swoim posiadaniu programator to polecam świetną paragrafówkę o Lone Wolf''ie.
Jeśli ktoś nie miał styczności z tym gatunkiem, to mogę powiedzieć, że to coś w rodzaju
interaktywnej książki/RPG, w której kierujesz bohaterem, a mistrzem gry niejako jest
sama książka, która daje ci parę możliwości przy każdym wydarzeniu (często w zależności
od umiejętności/wcześniejszych przygód), modyfikując rozgrywkę. Sam niedawno skończyłem
drugą część i gra naprawdę wciąga klimatem (szkoda, że jest taka krótka). Samo przeniesienie
gry książkowej do DSa jest zrobione naprawdę profesjonalnie (grafika, sterowanie, nawet
klimatyczna muzyka). Grę można ściągnąć z http://www.projectaon.org/staff/frederic/index.php
(rzecz jasna w pełni legalna, gra jest za darmo, a książki na których jest wzorowana
są również dostępne w wersji elektronicznej bezpłatnie dla każdego).


WoW :D I za to własnie kocham DS''a :D Dzięki za info! Btw. kto to jest ten Lone? O czym generalnie to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 17:22, Piotr13PL napisał:

WoW :D I za to własnie kocham DS''a :D Dzięki za info! Btw. kto to jest ten Lone? O czym
generalnie to jest?

Lone Wolf - Samotny Wilk. Główny bohater, który chyba najbardziej przypomina Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.05.2009 o 22:10, DragonLord napisał:

Lone Wolf - Samotny Wilk. Główny bohater, który chyba najbardziej przypomina Wiedźmina.


Zaciekawił mnie ten tytuł. To coś w rodzaju paragrafki? To coś typu gra tylko w wybieraniu poleceń? To się nie nudzi? Same czytanie tekstu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2009 o 23:53, Piotr13PL napisał:

Zaciekawił mnie ten tytuł. To coś w rodzaju paragrafki? To coś typu gra tylko w wybieraniu
poleceń? To się nie nudzi? Same czytanie tekstu?


To jest gra z cyklu. Robisz postać i masz kilka rzeczy do wyboru: np. Jesteś w lesie jeśli idziesz w prawo przejdź na stronę 343, jeśli w lewo 110, a jeśli prosto to 547. I w tych liczbach są po prostu linki na odpowiednia stronę itd.
Oczywiście te opisy są o wiele bardziej rozbudowane ;) Nie ma samego czytania tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ! Planuje kupno konsoli ds lite w najbliższym czasie ,ponieważ moje GBA się już nasłużyło ,więc czas pomyśleć o nowym handheldzie ,a tytuły z ds''a najbardziej mi pasują. Mam jednak pewien problem ,chociaż dla niektórych problem ten może zdawać się rzeczą śmieszną : jaki kolor ds lite wybrać czarny czy biały ? Z jednej strony czarny model fajnie wygląda , pasuje bardziej do chłopaka ,ale z drugiej strony ten biały też bardzo ładnie wygląda i lepiej znaleźć do niego pod kolor akcesoria. Powiedzcie mi co o tym sądzicie , a i jaki kolor ds''a posiadacie ?! :P


PS. http://polygamia.pl/Polygamia/0,97396.html?tag=pokemon%20heart%20gold
Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników gier z pokemonami! :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2009 o 19:32, michu96 napisał:

Witam ! Planuje kupno konsoli ds lite w najbliższym czasie ,ponieważ moje GBA się już
nasłużyło ,więc czas pomyśleć o nowym handheldzie ,a tytuły z ds''a najbardziej mi pasują.
Mam jednak pewien problem ,chociaż dla niektórych problem ten może zdawać się rzeczą
śmieszną : jaki kolor ds lite wybrać czarny czy biały ? Z jednej strony czarny model
fajnie wygląda , pasuje bardziej do chłopaka ,ale z drugiej strony ten biały też bardzo
ładnie wygląda i lepiej znaleźć do niego pod kolor akcesoria. Powiedzcie mi co o tym
sądzicie , a i jaki kolor ds''a posiadacie ?! :P


moj ds jest czarny, widac na nim slady po paluchach ale wali mnie to, gra sie tak samo jak rozowym czy cholera wie jakim - kolor jest najmniej istotny - spytaj jakiejs panienki ktory bedzie Ci pasowal do ciuchow jak to az tak wazne dla Ciebie ;) one sie kolorach znaja, ja tam rozrozniam tylko podstawowe i to tez roznie z tym bywa

akcesoria ? jakie i po cholere ? w sklad moich "akcesoriow" wchodzi zapasowy stylus, ladowarka i R4 ;P w innych kolorach raczej nie wystepuja :P

@ps

co do rys, moj DS ma rok przebiegu i nie ma na nim zadnej ryski - jaki pan taki kram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować