Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 17.09.2010 o 09:37, Piotrbov napisał:

Jak przeglądałem ten temat to nie zauważyłem tego żeby było więc piszę:

W planach jest już Ace Attorney Investigations: Miles Edgeworth 2: http://www.capcom.co.jp/gyakutenkenji/2/index.html
http://www.youtube.com/watch?v=p3Pn1fKsy3I


TAAAAK! :) ja juz to chce w zrozumialym jezyku :D pieprzyc pokemony, pieprzyc laytona nawego, pieprzyc Last Window: The Secret of Cape West liczy sie tylko Miles :)

de killer na trailerze ^^ mniam mniam mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 21:22, Ichibanboshi-kun napisał:

> http://pokebeach.com/ - kompletny Isshu dex! Pokemony lody i worek na smieci rzadza!

> XD
Wszystkie są fajne! :D Przedostatnia jest super, ta zielona legenda oraz ten smok 4.
od tyłu


Kawaii rządzi ;p Poki genialne (jak zawsze z resztą),chyba tylko do tych lodów bym miał zastrzeżenia,ale jakoś to przeboleję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie martwi to, że zmiana wartośći Giga Drain zapowiada zmianęw innych atakach i będzie trzeba zrobić rozeznanie i martwić się o buildy poków XD?
B&W w skrócie to cudo.
Więcej pisać nie muszę, sami rozumiecie ;)

@Piotrbov
Dzięki ;)

@Slayer
Nie marudź, lody są super! Pogięte jak sto pięćdziesiąt, już bardziej od nich porąbany to tylko może być żółw prezentujący nam zasade super pozycji na plecach XD albo ten duch ognisty co wygląda jak taki japoński odpowiednik naszego znicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 12:59, Ichibanboshi-kun napisał:

B&W w skrócie to cudo.


Chcę się dorwać do tej gry już teraz. Ogólnie to poki są fajne, mi się podobają.

Dnia 17.09.2010 o 12:59, Ichibanboshi-kun napisał:

@Piotrbov
Dzięki ;)


I już się tym bawisz, ciągle te WT zmieniasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 13:01, Piotrbov napisał:

Chcę się dorwać do tej gry już teraz. Ogólnie to poki są fajne, mi się podobają.

No pewnie, nie s tak fajne jak 3 i 4gen ;D Ale i tak chce je wszystkie, bo sa bardzo fajne no i gra wygląda wyśmienicie.

Dnia 17.09.2010 o 13:01, Piotrbov napisał:

I już się tym bawisz, ciągle te WT zmieniasz.

Taki był plan od samego początku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buahahah, ROM zdazyl juz wyciec do sieci, ale chyba nigdy nie zgadniecie na jakie anty-pirackie zabezpieczenia zdecydowali sie tworcy. Gra dzialac, dziala, ale... NIE DA SIE LEVELOWAC. :D Za walki nie dostaje sie expa. xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2010 o 19:40, gothicsheep napisał:

Buahahah, ROM zdazyl juz wyciec do sieci, ale chyba nigdy nie zgadniecie na jakie anty-pirackie
zabezpieczenia zdecydowali sie tworcy. Gra dzialac, dziala, ale... NIE DA SIE LEVELOWAC.
:D Za walki nie dostaje sie expa. xd


No nie żartuj. Lepszego Anty-Pirata nie widziałem. Olbrzymi plus dla Nin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 14:08, xD_ominik napisał:

Czy emulatory gier GB color i advance na nintendo DS są legalne??? Właściwie to te gry
już nie są w sprzedaży więc jak to jest??


Gry są wciąż w sprzedaży. NIestety NDS i NDS Lite nie odpalają gier z GB i GBC, a tylko i wyłącznie GBA.
Emulator nie jest legalny, bo część gier będzie lub już jest dostępna na DSi Ware(reedycje), a 3DS będzie pozwalał na obpalanie gier z NESa i SNESa, więc prędzej czy później pojawią się te z gameboya.

Abom, legalne? No coś Ty? W zasadzie. Okej, w końcu można posiadać oryginał ale grać na PC lub DSie. Kej, nie bło pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak wybiegając w przyszlość.
Słuchajcie, bo ja sobie chce kupić Poki White, ale w white niestety nie ma Gochiruzeru oraz białej legendy - Reshirama. Czy ktoś kto już wie że kupuje wersję black, byłby chętny na wymiane Zekrom za Reshirama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 16:21, Ichibanboshi-kun napisał:

Tak wybiegając w przyszlość.
Słuchajcie, bo ja sobie chce kupić Poki White, ale w white niestety nie ma Gochiruzeru
oraz białej legendy - Reshirama. Czy ktoś kto już wie że kupuje wersję black, byłby chętny
na wymiane Zekrom za Reshirama?


No ja na 100% kupuje Poki Black,ale nie wymienię się legendą ;p Co najwyżej mogę pożyczyć,BTW jestem już w trakcie pisania artykułu o Scizorze,ale nie wiem czy do przyszłego tygodnia go skończę więc jak ktoś inny ma już coś innego to śmiało może wrzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Emulatory są legalne, gorzej jak trzeba wgrać BIOS, to już nie jest legalne. No chyba że ktoś własny napisze (był taki kozak i wygrał sprawę z Sony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2010 o 19:58, Slayer_Watti napisał:

No ja na 100% kupuje Poki Black,ale nie wymienię się legendą ;p Co najwyżej mogę pożyczyć,BTW
jestem już w trakcie pisania artykułu o Scizorze,ale nie wiem czy do przyszłego tygodnia
go skończę więc jak ktoś inny ma już coś innego to śmiało może wrzucać.

Spoko loko, Twój artykuł miał wskoczyć w wtorek 28.09 . 21.09 artykuł wpisuje Hellmut.
Btw. Wpisujcie newsy jeśli chcecie oraz poradnik jeśli masz ochotę zrobić tp feel free ;)


O właśnie, informacja dla chętnych. Chciałbym, ażeby pierwszy turniej odbył się w listopadzie.
Będzie on, że tak powiem, hardkorowy, ale będzie wyglądał tak a nie inaczej z tego wzgledu, iż wiem, że nie wszyscy daliby radę się wyrobić(to jednak pierwsze miesiace szkoły są ;) ).
Dlatego też, jeszcze w tym tyg pojawi się wpis z konkretnym ifnormacjami oraz - oczywiście - opcja zapisu swej osoby na ów turniej.
Trzymajcie rękę na pulsie, pierwsze info już niedługo!


ps Tak, Dżejkob, mógłbyś mi jakimś Pidgeyem wysłać master balla? Myślę, że taka nagroda wzbudzi więcej zainteresowania ;) Dopóki nie naprawię moich kardridżów licze na Twoją współpracę :)
ps2 Zastanawiam się czy nie lepiej przenieść te rozmowy do tematu o pokach, ale nasz moderator nie ma jak dotąd żadnych zastrzeżeń, więc wasza wola ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie spiesz się z artykułem, mój jest już gotowy i zaimplementowany na blogu, opublikowany zostanie we wtorek dokładnie o godzinie 10:00.

Ponadto zapraszam Ciebie lub innego chętnego posiadacza gry Pokemon SoulSilver do współpracy przy pisaniu wspólnej recenzji tej gry oraz HeartGold - dwaj autorzy, dwa punkty widzenia, dwa style pisania - może być bardzo interesująco.

@Ichibanboshi-kun
Nie ma sensu przenoszenia tej rozmowy, i tak non-stop zjeżdżałaby z powrotem tutaj przy okazji nowych premier i ciekawostek o DSie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować