Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2010 o 19:24, Hellmut napisał:

- resztę bym najchętniej wywalił, tylko uzupełnienie Dexa utrudniają.

Poczekaj na mój artykuł o Azelfie ;)

Btw, teraz będę ustawiał odpowiednio laya, czy ktoś się jeszcze pisze na pisanie czegokolwiek na tym sajcie?
Chciałbym, aby on już wystartował więc proszę też teraz o konkrety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 19:30, Ichibanboshi-kun napisał:

Poczekaj na mój artykuł o Azelfie ;)

Poczekam ;)

Dnia 10.09.2010 o 19:30, Ichibanboshi-kun napisał:

Btw, teraz będę ustawiał odpowiednio laya, czy ktoś się jeszcze pisze na pisanie czegokolwiek
na tym sajcie?

Zaklepuję sobie Mew i linię Spinarak -> Ariados. i może jeszcze Ho-Oha, czuję powołanie po grze w HG ;]
O resztę poków nie zabiegam, zajmę się nimi jak inni dostaną lenia :P

Ponadto z całego serca lobbuję za tym, aby oferty handlu były zamieszczane w hotterze, wg jednego schematu. Szczegóły mogę podać na gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 20:07, Hellmut napisał:

Zaklepuję sobie Mew i linię Spinarak -> Ariados. i może jeszcze Ho-Oha, czuję powołanie
po grze w HG ;]

Jesli nie ma więcej chętnych - pogadam z Kubusiem dziś jeszcze - to planowałem żeby odgapić pokemon of the week i serwować takie coś co tydzień

Dnia 10.09.2010 o 20:07, Hellmut napisał:

Ponadto z całego serca lobbuję za tym, aby oferty handlu były zamieszczane w hotterze,
wg jednego schematu. Szczegóły mogę podać na gg.

Taki plan był od początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2010 o 18:39, Hellmut napisał:

O co ty się martwisz? :P Ja Kyogre''a mam jeszcze przed sobą. Poza tym np. na złapanie
Ho-Oha poświęciłem morze Ultra Balli, 2 rzeczywiste dni i ze 3 cykle ładowań DSa "do
pełna", a łapanie roamujących Enteia, Raikou i Latiasa podpada pod "150 historii, których
nie chcesz przeżyć ponownie".

Btw: jak już będziemy się tymi Hoennowcami wymieniać, to moge pożyczyć Groudona w celu
spotkania Rayquazy?

@Down

Tylko w Duski, Master i Heavy balle? :P


No spoko,jeszcze tylko muszę sobie w SS załatwić Groudona,ale to już niedługo,także dam znać na forum jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś do godziny 17 pojawi się pierwszy artykuł na sajcie ligowym. Zapraszam do wysyłania invite''ów dla konta ligii.
Pierwszy artykuł dotyczyć będzie Azelfa.
On również rozpocznie naszą regularną odsłonę artykułów dotyczących pokemonów, zatem chcialbym już z góry poprosić Hellmuta, aby już pomyślał nad zabraniem się do opisywania swego poka ;) a jeśli nie dasz rady tego zrobić w tym tyg, to proszę daj mi znać to ja uszykuję(lub namówię Slayera)co innego. Chcę ażeby od jutra wszystko działało już sprawnie. Laya jeszcze nie ma, ale hotter w postaci bazarku ruszy. Pojawi się oczywiście też spis treści z materiałami do pobrania, których liczba będzie wzrastała z każdym tygodniem.
To tyle, gdy już odpowiednio całość poprawię i wrzucę na sajt, dam tutaj cynk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 13:04, Ichibanboshi-kun napisał:

Girls Generation + DSi = żyć nie umierać ;D

DSi już mam, czas na część drugą? :D

A tę aplikację można ściągnąć z DSiWare. Jak nazbieram trochę punktów to chyba się na nią skuszę.
Co do artykułu - będzie i nie martw się o nic - proszę jednocześnie o kontakt w godzinach popołudniowych na gg, dogadamy szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2010 o 13:11, Hellmut napisał:

A tę aplikację można ściągnąć z DSiWare. Jak nazbieram trochę punktów to chyba się na
nią skuszę.

Jak już zdobędę DSi/3DS ściągnę na pewno, punkty Niny nie są takie drogie, a gry na DSiWare tanie. btw, ściągnij sobie bit.Trip na DSi jeśli jest dostępne.

Dnia 14.09.2010 o 13:11, Hellmut napisał:

Co do artykułu - będzie i nie martw się o nic - proszę jednocześnie o kontakt w godzinach
popołudniowych na gg, dogadamy szczegóły.

Od godziny 17.20 bedę niedostępny, więc w razie czego pisz na maila(ja Twojego mam jak coś, jak pisałeś do mnei w sprawie moderacji):
bartekgabis@gmail.com
Będę pisał z komórczaka, więc jak coś proszę o chwilkę cioerpliwości w oczekiwaniu na odp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stało się. nadjeżdżają 3 nowe kolory dla DSi LL/XL
Osobiście nie mam nic do aktualnych(ten bordowy jest taki elegancki, ze innego bym nie chciał ;) )
Ale Niny nas już przyzwyczaiło do tego zabiegu, więc nie ma się co dziwić.

http://www.digitalspy.co.uk/gaming/news/a276727/three-new-colours-for-nintendo-dsi-xl.html?rss

Żółty wygląda nawet nawet, ale obawiam się, że może łatwo się pobrudzić jeśl nie będzie w pokrowcu.
Innych kolorów nie znalazłem.
Poza tym! Zwróćcie uwagę na pewną rzecz w tym newsie, a mianowcie tytuł nowego Laytona, ponownie wersja E będzie się różniła tytułem chociażby od U.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 00:34, Dzikq napisał:

mnie się bardzo podoba zółty DS XL i jeśli jutro na TGSie nie ogłoszą premiery 3DSa w
tym roku to z pewnością sprawie sobie taki :)


O ile mnie pamięć nie myli to aktualnie DSa nie posiadasz, tak?

Oj, nie liczyłbym na to. Osobiście obstawiam wiosne 2011 dla Japonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 19:11, Hellmut napisał:

Preorderowcy dostali swoje kopie Black & White. W najbliższych godzinach przewidywane
pojawianie się morza informacji o grach.

Huhuhu, widać Game Freak wykłada już na starcie kawę na alwę i demonstrują przy okazji pierwszego lidera walki 3 vs 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokemony hoolsy walczące drewnianymi kijami i stalowymi belkami, krab z kwadratowym klocem na plecach, Pokemony lody, poki - koła zębate, Pokemon żyrandol świecowy i legenda - robal z działem na grzbiecie.

Tak, tym razem twórcy mieli niezłego dilera.

Eventowy Victini jest w deksie pierwszy, przed starterami - jak dla mnie (nie)mała rewolucja.

Finalna ewolucja ognistego startera wydaje się o wiele fajniejsza niż na pierwszych upublicznionych wizerunkach.

Ale i tak Gear wraz z ewolucjami jest moim numerem jeden piątej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2010 o 22:30, Hellmut napisał:

Ale i tak Gear wraz z ewolucjami jest moim numerem jeden piątej generacji.

Jesli chodzi o moj prywatny ranking pokow tej generacji, to niezaprzeczalnym liderem jak do tej pory pozostaje... Desukan! Genalny koncept. Na 100% znajdzie sie on w moim party.

Ze wybiore Pokabu, to wiedzialem od poczatku, aczkolwiek pierwszy leak jego ewolucji troche mnie odrzucil. Na szczescie ingame sprite''y wygladaja o niebo lepiej, aczkolwiek finalna przemiana nadal przypomina mi troche spasionego Magmortara. :D

Idac dalej, stage 1 Yanappu wyglada zajebiscie i sposrod grass-type wybiore wlasnie tego przedstawiciela.

Total badass! Tak z pewnoscia moge powiedziec o rodzinie Meguroko. Ewolucje po prostu wymiataja. To juz bedzie 4 czlonek mojego dreamteamu.

Kozacki design ma rowniez Purotoga/Abagoora i jako, ze water pokemon jest u mnie obowiazkowy, bardzo mozliwe, ze zolwia rowniez bede trenowal.

Worek na smieci totalnie mnie rozbawil. :D Moze gdy bede przechodzil gre poraz enty, to zrobie team ''egzotycznych'' pokow i to cos na pewno tam sie znajdzie.

Electro-robak w postaci Denchury bardzo mi sie podoba.

Ewolucje Geara troche mnie zawiodly, zbytnio przypominaja basic-stage.

Kibago ma kiepski dosyc stage 1.

Moglbym sie tak rozpisywac o kazdym z nowych pokow, ale zwyczajnie mi sie nie chce, totez wstepnie ocenilem te najbardziej mnie interesujace.

Jeszcze sie bede zastanawial co do mojej druzyny. Standardowo zawsze gralem pewnym schematem - 3x stage 2, 2x stage 1 oraz 1 basic. Ewentualnie wszystkie poki ze stage 2. Tym razem zastosuje sie pewnie do pierwszej opcji, jako ze jest pare fajnych pokow, ktore maja tylko jedna ewolucje.

To tyle z mojej strony na poczatek. Przyznam szczerze, ze w ostatnich dniach sledze info o B/W bardzo namietnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować