Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 04.03.2011 o 21:08, Slayer_Watti napisał:

> Slayer_Watti ----> Do ciebie również, to pytanie jest skierowane.
>
To zależy co chcesz, ostatnio mi kilka legend wpadło, ale pewnie już je masz.


Daj mi od razu cały Pokedex i będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2011 o 22:11, Slayer_Watti napisał:

Taaa, już Hellmutowi breedowałem ostatnio dość sporo poków, więc odpada ;(

Hell yeah, a ja właśnie miałem pytać czy resztę Dexa też załatwisz ;]

Tak w ogóle... Pokemon Black i Pokemon White od wczoraj są dostępne w Europie. A od czwartku znamy potwierdzony Unova Dex, który okazał się być potwierdzonym podawanym wcześniej:
http://bulbanews.bulbagarden.net/wiki/Black_and_White%27s_final_leak_surfaces

W każdym razie: Let the fun begin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 13:00, Hellmut napisał:

W każdym razie: Let the fun begin!


Taaa. Tylko nasz ulubiony oficjalny przedstawiciel Nintendo w Polsce zwalił sprawę i spóźnił się z wysyłką Pokemonów do sklepu gramu. Inne sklepy, jak Ultima itd. mają już w swoim magazynie te gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2011 o 13:03, Piotrbov napisał:

Taaa. Tylko nasz ulubiony oficjalny przedstawiciel Nintendo w Polsce zwalił sprawę i
spóźnił się z wysyłką Pokemonów do sklepu gramu. Inne sklepy, jak Ultima itd. mają już
w swoim magazynie te gry.


Ja niestety muszę uzbroić się w cierpliwość, bo paczka dojdzie zapewne pod koniec tygodnia i wtedy też podzielę się z Wami relacjami z gry i zapewne zamieszczę stosowne fotki ;p Rozwaliło mnie natomiast, że już w piątek znajomy powiedział mi w szkole, że jak o 6 wszedł na [m - 007]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i gram sobie w Pokemon White. Póki co irytuje trochę, że gra w mniejszym stopniu korzysta z ekranu dotykowego niż Soul Silver - nie ma już zawsze dostępnego menu, tylko trzeba je wywołać przyciskiem X, nie da się też kontynuować dialogów poprzez dotknięcie. No i trochę brakuje towarzystwa. ;p

Mam już 4 pokemony. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde przez tą premierę nowych Pokemonów, znów czuję się opóźniony ;(.

Ledwo co zakupiłem DS-Lite oraz Pokemon Soul Silver (zagrywałem się na GBC w reda i Silver), a tu premiera Black & White. Szczerze mówiąc, nie mam w planach zakupu najnowszej wersji z dwóch powodów. Jedna to ta, że SS jeszcze nie ukończyłem (co dopiero 10 odznakę zdobyłem). A druga...po obejrzeniu gameplayów na YT to jakoś tak...nie specjalnie to to wygląda, brak towarzystwa (w SS to jest ekstra!) i ogólnie większa pikseloza podczas walki, niby poki cały czas się ruszają...ale jakoś tak to mniej fajniej wygląda dla mnie.

W każdym razie, płaczę także z powodu tego, że już w nikim chyba się nie powymieniam z pokemonami. Skoro Black & White nie mają wstecznej zgodności (można tylko wysłać poki do tych wersji, ale w drugą stronę już nie) to znów pozostanę sam :(. Eeeech...przynajmniej na dwa ewenty załapałem...szkoda, że więcej już ich w SS nie będzie.

Hm...czy każdy kto się wymieniał z kimś na poki, to jakim sposobem to robiliście? Normalnie przez internet, czy dogadywaliście się i spotykaliście na żywo? Ja niestety, musiałem popylać do Mcdonalda aby móc chociaż na ewent się załapać, bo w domu mam neta, przez WPA, a nie przez WEP (Nintendo dała ciała w tym jak dla mnie). Niby mógłbym przestawić na WEP, ale za dużo na chodzie rzeczy mam podłączonych do Liveboxa i potem to konfigurować wszystko, albo na nieszczęście na jednej jednostce miałbym neta.

Nigdy chyba w żadnej wersji poków nie skompletuję całego pokedexa.

Aha...czy jak wychodzicie z domu to normalnie gracie sobie w komunikacji miejskiej na swojej konsolce? Czy jednak boicie się swój sprzęt w tego typu transporcie wyjmować? Bo nie wiem czy mocno ryzykuję ostatnio, zagrywając się w busie jak wracam do domu : P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 22:33, Osiol napisał:

Aha...czy jak wychodzicie z domu to normalnie gracie sobie w komunikacji miejskiej na
swojej konsolce? Czy jednak boicie się swój sprzęt w tego typu transporcie wyjmować?

W komunikacji miejskiej nie, bo zwykle jest za mało czasu, więc to raczej obawa przed przegapieniem przystanku. ;p W pociągu na dłuższej trasie - jak najbardziej tak.

I łączę się w bólu, bo tez mam WPA, więc się z nikim nie wymieniałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja czekam właśnie na paczkę z Pokemon Black :) Do tego ostatnio tak czytałem o mechanice gry i jeśli dobrze zrozumiałem to w końcu pojawiła się rewolucja w kwestii TM, a mianowicie nielimitowana możliwość ich używania, więc w końcu nie będzie problemu z przesyłaniem ich z innych wersji ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2011 o 22:33, Osiol napisał:

W każdym razie, płaczę także z powodu tego, że już w nikim chyba się nie powymieniam
z pokemonami. Skoro Black & White nie mają wstecznej zgodności (można tylko wysłać poki
do tych wersji, ale w drugą stronę już nie) to znów pozostanę sam :(. Eeeech...przynajmniej
na dwa ewenty załapałem...szkoda, że więcej już ich w SS nie będzie.

Spokojna Twoja głowa, ja tak prędko z HeartGold nie zrezygnuję. Raz, że kasy na nowe Poki brak, dwa że HG to jedna z najlepszych, jeżeli nie najlepsza gra Pokemon ever, trzy że beznadziejne podejście Game Freaka do V generacji (zabawa w "restart", zaczynanie od nowa i inne bzdety, wycięcie bezcennego wątku krzyżowania generacji starych z nową) znacznie opóźnie moje zaopatrzenie w grę z Unova. A jeśli do niego dojdzie, z całą pewnością nie zrezygnuję z HeartGold, nową grę traktując oddzielnie (jak zresztą instruuje mnie producent).

Dnia 07.03.2011 o 22:33, Osiol napisał:

Hm...czy każdy kto się wymieniał z kimś na poki, to jakim sposobem to robiliście? Normalnie
przez internet, czy dogadywaliście się i spotykaliście na żywo?

Przez internet. Z drugiej strony jeśli są dwie konsole obok siebie, to sieć nie będzie potrzebna.

Dnia 07.03.2011 o 22:33, Osiol napisał:

Ja niestety, musiałem
popylać do Mcdonalda aby móc chociaż na ewent się załapać, bo w domu mam neta, przez
WPA, a nie przez WEP (Nintendo dała ciała w tym jak dla mnie).

Chyba raczej Game Freak. Nintendo DSi nie ma problemu z łączeniem się przez WiFi WPA. Pokemony już niestety owszem.

Dnia 07.03.2011 o 22:33, Osiol napisał:

Nigdy chyba w żadnej wersji poków nie skompletuję całego pokedexa.

Też tak myślałem. A potem Slayer skompletował Dex i prędzej czy później poprzez wymianę mnie również to się uda ;)

Dnia 07.03.2011 o 22:33, Osiol napisał:

Aha...czy jak wychodzicie z domu to normalnie gracie sobie w komunikacji miejskiej na
swojej konsolce?

W miejskiej za mało czasu i za duży ścisk aby można było zająć się czymkolwiek. W podmiejskiej na DSi słucham muzyki i drzemię ;>. Tylko w pociągu na drugi koniec Polski grałem na konsolce.

Dnia 07.03.2011 o 22:33, Osiol napisał:

Czy jednak boicie się swój sprzęt w tego typu transporcie wyjmować?

Bardziej obawiałbym się że kieszonkowiec mógłby po cichu wyjąć niepilnowany sprzęt niż rozboju w środku pojazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 17:24, Hellmut napisał:

> Nigdy chyba w żadnej wersji poków nie skompletuję całego pokedexa.
Też tak myślałem. A potem Slayer skompletował Dex i prędzej czy później poprzez wymianę
mnie również to się uda ;)


Mam już dla Ciebie pierwszą partię poków także przygotuj się, BTW mam problemy w SS z breedowaniem poków z IV generacji więc te dostaniesz na końcu, póki co możesz podsyłać mi na gadu listy poków, które chcesz, byle z umiarem, bo wiesz, moje życie to nie tylko Pokemony ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...zapytałem się tak z ciekawości z tym czy gracie w tramwajach, busach na DS, bo sam żyję nadal w przekonaniu, że w naszym kraju to nawet i w busie mogą nas okraść przy publice (jak kupiłem nowy telefon to bałem się go gdziekolwiek wyjmować). Ale chyba czasy z lekka się zmieniły. Sam jak podróżuję do Warszawy, to jednym autobusem, którym i tak muszę przejechać całą trasę, więc 40 minut to jednak jakiś czas. Ostatnio jakoś śmielej zacząłem wyjmować swojego Lite.

A tak jeszcze się zapytam odnośnie poków. Były ewenty, jak mówiłem załapałem się tylko na dwa ostatnie (kolega mi powiedział i akurat ostatniego dnia biegłem do Mcdonalds, by się połączyć). To przykładowo jeżeli kogoś spotkam, kto załapał się na Mew, to może mi przekazać ten "Gift" właśnie z tym pokemonem? Czy tylko taka możliwość była jak to trwało w tym danym okresie czasowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2011 o 19:30, Osiol napisał:

A tak jeszcze się zapytam odnośnie poków. Były ewenty, jak mówiłem załapałem się tylko
na dwa ostatnie (kolega mi powiedział i akurat ostatniego dnia biegłem do Mcdonalds,
by się połączyć). To przykładowo jeżeli kogoś spotkam, kto załapał się na Mew, to może
mi przekazać ten "Gift" właśnie z tym pokemonem? Czy tylko taka możliwość była jak to
trwało w tym danym okresie czasowym?

Hmm, powinno się dać, z tym, że nie wiem jak to wygląda w europejskich wersjach gry. musiałbyś sprawdzić czy osoba, która się na Mew załapała ma w opcjach Wonder Card dzielenie się tymże pokiem, bo wiem, że przy niektórych kartach jest taka możliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w kropce, co kupić? albo DSI za 500, albo 3DS za 1000. Nie gram za dużo, ale chętnie pociąłbym w nowe Poki leżąc w łóżku ;)

Tylko kurczę, mam teraz tyle gier do przejścia, a czasu brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować