Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2008 o 22:20, Piotrek K. napisał:

Ostatnio pojawil
sie Guitar Hero (opisze wrazenia troche pozniej, na razie nie mam czasu jakos przysiasc
na dluzej :/), a przed sekunda przeczytalem o grze, fanfary!!:


Oby szybko, błagam ^_^ Bo chciałbym tą grę sobiękupić, ale waham się nad GH i TWEWY , a nigdzie nie spotkałem się z kimś, kto w GH (dla mnie wygląda ciekawie :) ) grał, więc jeśli byś mógł, to jak najszybciej zdaj relację ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na skizo news o tym był dobry miesiąc temu, więc nic nowego ;p. Do tego w grze nie ma tekstów, sama muzyka. A najgorsze - to jest MIDI... gra może być fajną ciekawostką, ale serii Osu nie ma szansy przebić.

@Mr.M - bierz TWEWY, bo takiego gameplayu nie znajdziesz nigdzie indziej, a jak z GH nie miałeś styczności to chyba lepiej kupić wersję nie-portable na PSa lub PC na pierwszy kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.07.2008 o 20:24, Mac Cry napisał:

Gral ktos w RESIDENT EVIL DEADLY SILENCE? Dobra, czy raczej jakas lipna przerobka?


Jak do tej pory nie otrzymałeś odpowiedzi to chyba już jej nie otrzymasz. Spróbuj sam ocenić tą grę po gameplay-u:

http://pl.youtube.com/watch?v=CwlKYoKb-ZM (jak nie chce Ci się czekać to w połowie 9 minuty się zaczyna).

I jak oceniasz główną bohaterkę ? Filmiku oczywiście , nie gry... xDD

Z początku chciałem kupić sobie tą grę , ale widzę że na pewno nie wytrzymał bym psychicznie tak beznadziejnej pracy kamery i tego nieustannego doczytywania się lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 19:11, DragonLord napisał:

Poszukaj folii
Hori, które są uznawane za najlepsze na rynku.


przeciez to zwykla folia antystatyczna, jakis "no-name" jest zrobiony tak samo jak "hori" - gadanie ze ten kawalek tworzywa jest lepszy niz tamten jest smieszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 01:07, Sebat1 napisał:

W tym roku zamierzam kupić sobie konsole Nintendo DS i mam takie pytanie. Czym dokładnie
różni się normalna wersja Nintendo DS od wersji Dual Screen Lite i w co bardziej opłaca
się zainwestować ? Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź i z góry dzięki.


http://pl.wikipedia.org/wiki/Nintendo_DS_Lite

szukanie nie boli ;) a informacji jest wiecej niz podal bojanzaw - rozmieszczenie przyciskow, zywotnosc baterii, regulacja jasnosci ekranu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 11:05, Sebat1 napisał:

Wielkie dzięki na informacje. A DS w wersji Lite zmieści się do kieszeni dżinsowych spodni , czy nie jest aż tak mały ? ;P


w linku wyzej masz wymiary, zmierz sobie... wg mnie w jeansach sie nie miesci, a jak juz to ciasno upchany (nosze normalne spodnie, nie workowate)

Dnia 25.07.2008 o 11:05, Sebat1 napisał:

Najbardziej mnie martwią ceny gier , jeszcze jednorazowo za konsole mogę zapłacić 600
złotych , ale już 160 złotych za jedną grę to już jest zdzierstwo... :/ Przez to w
miesiącu nie będę mógł sobie pozwolić na więcej niż dwie gry... :/


sa na to sposoby powiem tylko tyle: allegro - reszte sam sobie doczytaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2008 o 10:47, Mr.M napisał:

Oby szybko, błagam ^_^ Bo chciałbym tą grę sobiękupić, ale waham się nad GH i TWEWY ,
a nigdzie nie spotkałem się z kimś, kto w GH (dla mnie wygląda ciekawie :) ) grał, więc
jeśli byś mógł, to jak najszybciej zdaj relację ;)


poczytaj recenzje na kilkunastu serwisach...

edit: co do TWEWY - odradzam! wszyscy sie zachwycaja a dla mnie ta gra ma niejadalny "miejski" klimat (i taka muzyke) - czyli dla mnie realia spalone. Gameplay jest wg mnie zbyt innowacyjny i "pomylony" (przejaskrawiam, ale takie odnosze wrazenie po paru godzinach). Fabula jest niezla, ale nie mialem ochoty meczyc sie z gra "na sile". Polece Ci FF:CC:Ring of Fates i FF:IV no i Trauma Center 2 nowa tez bardzo fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 07:30, EmperorKaligula napisał:

Całkiem zapomniałem o Wiki , a to może dlatego że rzadko tam zaglądam. Stronka się przydała , dzięki.

Dnia 28.07.2008 o 07:30, EmperorKaligula napisał:

szukanie nie boli ;) a informacji jest wiecej niz podal bojanzaw - rozmieszczenie
przyciskow, zywotnosc baterii, regulacja jasnosci ekranu itp.

Rozmieszczenie przycisków oraz lepsze zużycie baterii to ja rozumiem , ale regulacja jasności to powinien być standard , no ale w końcu to Nintendo.

Dnia 28.07.2008 o 07:30, EmperorKaligula napisał:

w linku wyzej masz wymiary, zmierz sobie... wg mnie w jeansach sie nie miesci, a jak
juz to ciasno upchany (nosze normalne spodnie, nie workowate)

Ja noszę jak najbardziej luźnie dżinsy i DS bez większych problemów powinien zmieścić się do kieszonki. Jak dla mnie jest to zaleta bo dzięki temu łatwiej będzie można tą konsolkę gdzieś ze sobą zabrać.

Dnia 28.07.2008 o 07:30, EmperorKaligula napisał:

sa na to sposoby powiem tylko tyle: allegro - reszte sam sobie doczytaj :)

Allegro to ja mam gdzieś , nigdy tam nie kupowałem i nigdy nie zamierzam tam kupować gier o wiele bardziej wolę normalne sklepy.

PS. Zastanawia mnie jedno , po co piszesz do mnie dwa posty jak wystarczyło napisać wszystko w jednym. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2008 o 07:32, EmperorKaligula napisał:


edit: co do TWEWY - odradzam! wszyscy sie zachwycaja a dla mnie ta gra ma niejadalny
"miejski" klimat (i taka muzyke)


Muzyka, jak i klimat z obserwacji mi odpowiadają ;)

>Gameplay jest wg mnie zbyt innowacyjny i "pomylony"
Kocham innowację ;)

Dnia 28.07.2008 o 07:32, EmperorKaligula napisał:

Polece Ci FF:CC:Ring
of Fates i FF:IV no i Trauma Center 2 nowa tez bardzo fajna.


Hm, jednak po sprawdzeniu wielu recenzji stwierdziłem, że kupię TWEWY, GameSpot ma ją w polecanych, ocena też wysoka (+3 oczka względem GH) . Guitar Hero wygląda ciekawie, ale... No cóż, chyba tylko wygląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 12:17, Sebat1 napisał:

Allegro to ja mam gdzieś , nigdy tam nie kupowałem i nigdy nie zamierzam tam kupować
gier o wiele bardziej wolę normalne sklepy.


to jestes za przeproszeniem glupi, albo takiego udajesz. Patrz: kupilem na allegro DS''a mam gwarancje, fakture vat - a dlaczego ? bo kupilem w normalnym sklepie, za posrednictwem allegro :) nie kupuj od ludzi w ciemno tylko w sklepach na allegro - kilka tysiecy pozytywnych komentarzy, gwarancja to gwarancja pewnosci :) Od ludzi na allegro to ja ksiazki kupuje bo w ksiegarniach dawno nie dostepne, ale drogiego sprzetu elektronicznego bym sie chyba nie odwazyl - sa "cwaniaki".

a i nie chodzilo mi o gry :) narzekales na wysokie ceny gier a ja Ci napisalem ze na allegro jest cos je niweluje (jest sprzedawane przez sklepy, z gwarancja itp) - i nie chodzilo mi o uzywki ;)

Dnia 28.07.2008 o 12:17, Sebat1 napisał:

PS. Zastanawia mnie jedno , po co piszesz do mnie dwa posty jak wystarczyło napisać wszystko
w jednym. :/


kazdemu moze sie jebnac ;) zamiast edytuj i przeniesc Twoja wypowiedz wcisnalem odpowiedz - ale pisalem to bladym switem wiec sprawy nie bylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2008 o 07:07, Sebat1 napisał:

Jak do tej pory nie otrzymałeś odpowiedzi to chyba już jej nie otrzymasz. Spróbuj sam
ocenić tą grę po gameplay-u:

http://pl.youtube.com/watch?v=CwlKYoKb-ZM (jak nie chce Ci się czekać to w połowie 9
minuty się zaczyna).

Obejrzalem cale i najlepsze wg mnie jest Elite Beat Agents ;)

Dnia 28.07.2008 o 07:07, Sebat1 napisał:

I jak oceniasz główną bohaterkę ? Filmiku oczywiście , nie gry... xDD

Nie dosc ze ladna, to lubi gry - dla mnie ideal :P

Dnia 28.07.2008 o 07:07, Sebat1 napisał:

Z początku chciałem kupić sobie tą grę , ale widzę że na pewno nie wytrzymał bym psychicznie
tak beznadziejnej pracy kamery i tego nieustannego doczytywania się lokacji.

To samo mnie odrzucilo. Gdyby kamera byla podobna do tej z Silent Hill na PSP, to przezylbym nawet to doczytywanie lokacji, ktore takze jest upierdliwe. Chyba sobie odpuszcze.

Tak sie zastanawiam, czy kupic NDS bez niczego (145 €) i do tego jakas gre do 30 €, czy moze od razu wersje z Guitar Hero (ok. 185 €). Po konsolke wybiore sie w tym lub przyszlym tygodniu (mam taka nadzieje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2008 o 14:47, Mac Cry napisał:

Obejrzalem cale i najlepsze wg mnie jest Elite Beat Agents ;)
Nie dosc ze ladna, to lubi gry - dla mnie ideal :P

Też obejrzałem filmik do końca , bo dla takiej dziewczyny warto było :D . Moim zdaniem najlepiej prezentuje się Metroid Prime: Hunters , chyba jak dotąd najlepszy FPS na tą konsolę. Jeden z tych tytułów które kupię w pierwszej kolejności.

Dnia 28.07.2008 o 14:47, Mac Cry napisał:

To samo mnie odrzucilo. Gdyby kamera byla podobna do tej z Silent Hill na PSP, to przezylbym
nawet to doczytywanie lokacji, ktore takze jest upierdliwe. Chyba sobie odpuszcze.

Silent Hill-a na PSP nie widziałem na oczy , ale fakt że gdyby nie ta kamera to może ten Resident nie byłby aż tak zły jak się wydaje.

Dnia 28.07.2008 o 14:47, Mac Cry napisał:

Tak sie zastanawiam, czy kupic NDS bez niczego (145 €) i do tego jakas gre do 30
€, czy moze od razu wersje z Guitar Hero (ok. 185 €).

Jak kasa nie stanowi dla Ciebie problemu to nie zastanawiaj się tylko kupuj wersje z Guitar Hero.

Dnia 28.07.2008 o 14:47, Mac Cry napisał:

Po konsolke wybiore sie w tym lub przyszlym tygodniu (mam taka nadzieje).

Po konsolkę wybiorę się nie w tym , nie w przyszłym lecz jeszcze następnym miesiącu , mam taką nadzieję (to moja wersja wydarzeń :D).


EmperorKaligula - Po pierwsze jak już to niedoinformowany , a jest to przecież kolosalna różnica , po drugie to zarzuć jakimiś linkami to może również i ja się tym zainteresuje. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 16:35, HiSin napisał:

mam pytanie
czy MOGę przeglądać w ds internet podłączająć się do hot spota przez wifi?


jasne, ale trzeba mieć przeglądarkę ... z tego co wiem to te homebrew są beznadziejne, a Opera jest płatna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnych zrodel mi wiadomo, ze w sobote stane sie posiadaczem NDS :D Jednak nadal zastanawiam sie nad zykla wersja, a wersja z GH. Gdyby wzial ta pierwsza, to starczylo by mi na jakas gre i gadzety (pokrowiec, sluchawki etc.), a druga mnie ogranicza finansowo. GH jest tego wart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 22:11, Mac Cry napisał:

GH jest
tego wart?


Hm, pomogę ci, bo miałem ostatnio ten sam problem - czy brać GH :)
W końcu go nie wziąłem, gdyż naczytałem się mnóstwo recenzji, gdzie GH nei wybija się ponad 6/10 w ocenach, do tego większość ludzi, których kupiło GH ze względu na "markę" , tzn. pozostałe części uznało, że to wywalenie kasy w błoto. Piotrek K. ma GH, rozmawiałem z nim i stwierdził, że to jest raczej gra dla tych, którzy zawsze na gitarze chcieli grać, nie jest to więc gra z klimatem, nie jest to gra dobra w jeśli chodzi o kryteria gry muzycznej, ogółem dl amnie tylko grip jest ciekawy. Lepiej wziąć inną grę, np. The World Ends With You, którą osobiście wybrałem (świetna jest też Legend of Zelda: Phantom Hourglass, Mario Kart, jakiś Super Mario Bros. itp) niż kupować grę , która nic nowego nie daje i jest odradzana przez innych - ja tak zdecydowałem, ty rób jak chcesz, ale uważam, że gra nie jest warta takiej kasy, jaką wskazuje cena, by ryzykować negatywne opinie innych, a przez to tracić magię i świetność "pierwszej gry" na NDS :)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GH to gra ktora mozna przejsc w pare H a po 3 dniach zalujesz straconej kasy....a jesli grales w GH na"wieksze"konsole PC to nie uswiadczysz na DS tak dobrych piosenek wiec lepiej kup cos innego(ja radze metroida/mariokart)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, tak to jest z planami, często nie wypalają. Nie będę miał NDS w sobotę, ponieważ... kupiłem go wczoraj :P W końcu dostałem część wypłaty i pobiegłem (a raczej pojechałem) do centrum handlowego. Myślałem i myślałem, aż kupiłem wersje z GH (za takim fajnym logo na obudowie). I nie żałuje kupna GH z trzech powodów. Po pierwsze nie było drogie, bo zwykła wersja kosztowała 150€, a z GH 180€, czyli samo GH wyniosło mnie 30€ (nie cale 100 zl). Malo jak za nówkę, prawda? Po drugie zapłaciłem tylko 150€ za zestaw, bo za GH wyłożył wujek, jako prezent dla mnie ;) A po trzecie ta gra mi sie podoba. Pewnie dlatego, ze nie grałem wcześniej w żadne GH. Piosenki są super, chociaż malawo ich jest (nie cale 20). Mimo ze gram na najłatwiejszym poziomie, to i tak szybko przechodzę gierkę. Tak wiec nie żałuje (PS w zestawie powinna byc kostka, czy trzeba ja osobno kupić?). W tym samym sklepie wypatrzyłem jeszcze Elite Beats Agents za 15€. Kupilem :) Mam do niej trochę mieszane uczucia. Ogólnie podoba mi sie, fajna muzyka i zabawny klimacik, ale trochę, hmm... trudnawa jak dla mnie. Pierwsza misja prosta była, ale późniejszych już nie mogę przejść. Moze sie nauczę grac. Sama konsolka jest super, cieszyłem sie z niej jak małe dziecko. Nie wiem tylko gdzie jest opcja pisania i rysowania (czy jakoś tak) i gdzie ustawić, by gdy wyjdę z opcji konsolka mi sie nie wyłączała. No i aby wyjść z gry trzeba zresetować NDSa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować