Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2008 o 19:45, x boj napisał:

Miej odwagę stanąć mi w oczy i powiedzieć mi to,głupoty piszesz,widać że jeszcze dzieciak


Lepiej nie umieć porządnie sklecić zdania?

No dobra, nie podoba mi się że :
pojawiasz się w temacie pogrążonym w błogim spokoju i robisz nam syf,
reklamujesz coś, nie umiejąc nawet poprawnie napisać nazwy produktu,
ogólnie nie lubię dys-co-tam-ma-być.

Jak chcesz przedstawić komuś swoje przekonujące argumenty zapraszam tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=15958&u=348

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 19:35, m-kirpluk napisał:

No a bo ja nie? Tylko proszę, nie mów mi że jesteś Taklinnem albo Riddickiem bo będę
zmuszony stwierdzić że świat juest miniaturowy. Mam nadzieję że zrobią jak z clubhouse''m:
rejestrujesz grę kolegi a później siedząc w domu sprawdzasz jego noty i bez problemu
grasz z nim bez żadnych nieporozumień.

P.S. Simcity na ds-a badziewne? to dobrze, że napisałeś, siostra już nie będzie mnie
męczyć.


Niestety, pomyliłeś mnie :). Ja grałem głównie na oficjalnym z Niemcami, szkoliłem przy okazji język ;). Ale gdy teraz przeczytałem więcej o grze, entuzjazm zdeczka opadł. Max. 3 osoby w grupie? http://ds.ign.com/articles/895/895157p1.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, zaczelem sie smiac kiedy zobaczylem GTA na DS. A teraz jeszcze Mass Effect. Jak jeszcze GTA na komorki wyjdzie(nie mowcie, ze wyjdzie!)to sie rozwale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisalem ogolnie o grach, bo na NDS nie wiem jakie gry sa dobre, a jakie lipne. Jak na razie gralem na NDS tylko w dwie gry, wiec...

Kirabax
A mnie nerwica bierze, gdy czytaNie glupkowate i nic nie wnoszace do tematu wypowiedzi. Nastepny cholerny fanboy PSP? Lubie PSP, ale Ci przekleci fanboye mnie wnerwiaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 21:29, Kirabax napisał:

Heh, zaczelem sie smiac kiedy zobaczylem GTA na DS. A teraz jeszcze Mass Effect. Jak
jeszcze GTA na komorki wyjdzie(nie mowcie, ze wyjdzie!)to sie rozwale...


Spoko, spoko tibia wszystkim wystarcza...
Ale z kolei wychodzi (jak trafnie zauważyłeś) ME i GTA, no dobra, jeszcze można zrozumieć, ale jak D3 będzie na ds-a to rozwalę się razem z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 23:33, m-kirpluk napisał:

> Heh, zaczelem sie smiac kiedy zobaczylem GTA na DS. A teraz jeszcze Mass Effect.
Jak
> jeszcze GTA na komorki wyjdzie(nie mowcie, ze wyjdzie!)to sie rozwale...

Spoko, spoko tibia wszystkim wystarcza...
Ale z kolei wychodzi (jak trafnie zauważyłeś) ME i GTA, no dobra, jeszcze można zrozumieć,
ale jak D3 będzie na ds-a to rozwalę się razem z tobą

D3? ee a co to ? :P
Moglbys skortami nie mowic? ME i GTA to oczywiste skroty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2008 o 23:46, Kirabax napisał:

D3? ee a co to ? :P
Moglbys skortami nie mowic? ME i GTA to oczywiste skroty...


D-I-A-B-L-O. Dia-Blo. Myślę, że dla większości graczy d3 to oczywisty skrót, dla mnie na przykład, gdybym nie był użytkownikiem gram.pl-u, nie było by oczywistym skrótem ME :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 21:29, Kirabax napisał:

Heh, zaczelem sie smiac kiedy zobaczylem GTA na DS. A teraz jeszcze Mass Effect. Jak
jeszcze GTA na komorki wyjdzie(nie mowcie, ze wyjdzie!)to sie rozwale...


jak chcesz sie smiac z konsoli (i to w dodatku nieudolnie, bo nawet po polsku nie potrafisz napisac) to wyjdz, ale nie rozwal sie juz teraz - cokolwiek to znaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 07:34, EmperorKaligula napisał:

> Heh, zaczelem sie smiac kiedy zobaczylem GTA na DS. A teraz jeszcze Mass Effect.
Jak
> jeszcze GTA na komorki wyjdzie(nie mowcie, ze wyjdzie!)to sie rozwale...

jak chcesz sie smiac z konsoli (i to w dodatku nieudolnie, bo nawet po polsku nie potrafisz
napisac) to wyjdz, ale nie rozwal sie juz teraz - cokolwiek to znaczy...

Nie smieje sie z konsoli tylko z glupoty ludzkiej. GTA przeboleje ale ME to juz przesada. A ty na czepianiu sie ludzi daleko nie zajdziesz. Nie wiem o co ci chodzi. Po polsku umiem pisac, ale zajmuje mi to 3x wiecej czasu. Jeszcze nie zdarzylo mi sie, by ktos oprocz ciebie sie o to czepial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 11:05, Kirabax napisał:

Nie smieje sie z konsoli tylko z glupoty ludzkiej. GTA przeboleje ale ME to juz przesada.


gdzie tu ludzka glupota ? wg mnie kazdy powod do zarobienia kasy przez producentow gier jest dobry, nikogo nikt nie przymusza do kupowania ich produktow... za komuny nie bylo nic i narzekali, teraz jak mamy duzy wybor gier to niektorzy tez narzekaja...

Dnia 12.08.2008 o 11:05, Kirabax napisał:

A ty na czepianiu sie ludzi daleko nie zajdziesz.


juz zaszedlem

Dnia 12.08.2008 o 11:05, Kirabax napisał:

Nie wiem o co ci chodzi. Po polsku
umiem pisac, ale zajmuje mi to 3x wiecej czasu. Jeszcze nie zdarzylo mi sie, by ktos
oprocz ciebie sie o to czepial.


zaczelem - poznajesz ? moze tez stosujesz "poszlem" zamiast poszedlem i inne takie typowo "polskie" slowa ? Widac nikogo to w oczy nie razi, ale mnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2008 o 18:08, Dominik000 napisał:

Może ktoś mi doradzi?


sam sobie doradz analizujac liste wydanych gier - bo to najwazniejsze. Listy dla DS i PSP nie maja ze soba prawie nic wspolnego... no i fakt ze na PSP pograsz w swoje z gry z PSX to duzy atut (wg mnie jedyny, dla tego jednego kupie w przyszlosci PSP aby wszedzie grac w moje ukochane klasyki)

edit: ten filmik nie pokazuje DS2, pokazuje DS:Lite Compact - bebechy beda te same. Zreszta jakby to byla nowa konsola to miala by inne logo, przynajmniej dodany numer. I jakos takie kruche sie to wydaje, wole mojego Lite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2008 o 12:53, Dominik000 napisał:

> Szkoda tylko że ten "projekt" to dawno potwierdzony fake.
A co to oznacza "fake" od czasu so czasu widzę ten wyraz czytając o nowych konsolach?


Fake = fałszywka, oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak szkoda że ten nowy model DS-a ''''DS:Lite Compact'''' okazał się zwykłym fake. Pomimo tego że wygląda dość krucho , to przede wszystkim urzekła mnie w nim ta cała mechanika składania , bo dzięki temu taki DS zajmowałby naprawdę bardzo mało miejsca w kieszeni. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2008 o 13:50, Sebat1 napisał:

Jednak szkoda że ten nowy model DS-a ''''DS:Lite Compact'''' okazał się zwykłym fake.
Pomimo tego że wygląda dość krucho , to przede wszystkim urzekła mnie w nim ta cała mechanika
składania , bo dzięki temu taki DS zajmowałby naprawdę bardzo mało miejsca w kieszeni.
:)


No, ale bez przesady. Tak czy siak NDS jest mały i łatwo go można wszędzie zmieścić. Ja na przykład mam fajną opakowanie na NDS''a, które chroni przed upadkami itd. i na dodatek, można sobie to przypiąć do paska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować