Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 13.04.2011 o 22:47, bobobo napisał:

Ten krokomierz do poków jest warty swoich pieniędzy? Pewnie gra bez niego kosztuje taniej,a
nie wiem czy to fajna zabawka.

Bez krokomierza to co najwyżej kupisz produkt mający z oryginalnością tyle wspólnego co dresy Abibasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2011 o 22:49, maurras napisał:

Bez krokomierza to co najwyżej kupisz produkt mający z oryginalnością tyle wspólnego
co dresy Abibasa.


Niezła odpowiedź xD A czy te poki z okładek (Ho-oh i Lugia zdaje się) są od razu do zdobycia,czy trochę później i czy są łatwe do pokonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 22:47, bobobo napisał:

Ten krokomierz do poków jest warty swoich pieniędzy? Pewnie gra bez niego kosztuje taniej,a
nie wiem czy to fajna zabawka.

Żartujesz? Pokewalker jest genialny! Ja dziś łaziłem po schodach w górę i w dół specjalnie po to, żeby podładować trochę punktów :) A proces transferu poka z/do Walkera jest po prostu niesamowity - takie słodziutkie bąbelki w animacji się przemieszczają ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 22:50, bobobo napisał:

Niezła odpowiedź xD A czy te poki z okładek (Ho-oh i Lugia zdaje się) są od razu do zdobycia,czy
trochę później i czy są łatwe do pokonania.

Od razu to nie są, ponieważ o ile dobrze pamiętam łapiemy pierwszego z nich (Lugię w SS, a Ho-Oh''a w HG) na 40 poziomie doświadczenia przed walkami z Ligą Pokemon, a drugiego na levelu 70 po wykonaniu zadania w Kanto i otrzymaniu od jakiegoś faceta specjalnego przedmiotu umożliwiającego złapanie go. Samo pokonanie ich jest prościutkie, ale złapanie w co innego niż Master Balla, w zależności od szczęścia, może zająć trochę czasu. Osobiście z Lugią męczyłem się z półtorej godziny zanim wpadła do Ultra Balla, ale znów Ho-Oh został złapany po kilku minutach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm...a tak w ogóle, to na co najlepiej trzymać Master Balla? Znajomy coś mi mówił o jakiejś legendzie co po Kanto lata i żeby specjalnie na niego trzymać. Jakie jest Wasze zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2011 o 23:13, PinKee napisał:

Żartujesz? Pokewalker jest genialny! Ja dziś łaziłem po schodach w górę i w dół specjalnie
po to, żeby podładować trochę punktów :)

Serio? ja Soul Silver mam od jakiegoś czasu, ale go nawet jeszcze z pudełka nie wyjąłem. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 02:39, Kadaj napisał:

Serio? ja Soul Silver mam od jakiegoś czasu, ale go nawet jeszcze z pudełka nie wyjąłem.
;p

Bardzo fajny jest. Nie dość, że możesz dzięki niemu podnosić level poka, który w nim siedzi, to jeszcze da się znajdywać różne miksturki, a nawet łapać pokemony! A samo liczenie kroków też jest w sumie fajne :) Mi się podoba to, że człowiekowi od razu bardziej chce się chodzić i ruszać w ogóle - dobre dla tych, co mają za mało ruchu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pochwalić muszę ;p Dzisiaj stałem się szczęśliwym posiadaczem Pokemon Black, także za kilka dni podam chętnym FC, BTW Global Link już działa więc zabawa rozkręci się teraz na całego ;p Do tego even z Victinim przedłużony do 27 kwietnia ( tak wiem, wszyscy już go mają), no i to by było na tyle z ogłoszeń parafialnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phantom Hourglass - wieksza swoboda (statek ftw!), jakos bardziej roznorodna, nie ma tych #*&%^#*& zagadek gdzie trzeba dmuchac w rytm muzyki i ogolnie Phantoma przeszedlem dwa razy, a Spirit Tracks ani razu ;-)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 21:19, Piotrek_K napisał:

Phantom Hourglass - wieksza swoboda (statek ftw!), jakos bardziej roznorodna, nie ma
tych #*&%^#*& zagadek gdzie trzeba dmuchac w rytm muzyki i ogolnie Phantoma przeszedlem
dwa razy, a Spirit Tracks ani razu ;-)...


A miałeś Spirit Tracks? :P A w nim to można sterować jeszcze tym robotem,a to na gameplayach wygląda fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 22:07, bobobo napisał:

A miałeś Spirit Tracks? :P A w nim to można sterować jeszcze tym robotem,a to na gameplayach
wygląda fajnie ;)


Z tym, że ten "robot" ma dość ograniczone możliwości sterowania, ale i tak rozwiązywanie zagadek z nim związanych jest świetne ;p

@Piotrek_K

To teraz sobie pomyśl, że ten patent ( dmuchanie w rytm muzyki ) powróci w Ocarinie XD Jak dla mnie bomba, ale pogram zapewne najdalej pół roku po premierze jak już dozbieram kasę na 3DS''a ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem po pierwszej trudniejszej walce, z Clair trenerką smoczych poksów. Mam wreszcie Silver Wing i teoretycznie mogę iść zapolować na Lugię. Łatwo się łapie tego poka? Może jakieś strategie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2011 o 00:44, Osiol napisał:

Hm...a tak w ogóle, to na co najlepiej trzymać Master Balla? Znajomy coś mi mówił o jakiejś
legendzie co po Kanto lata i żeby specjalnie na niego trzymać. Jakie jest Wasze zdanie?

Ja swoich dwóch Master Balli nie użyłem i nic nie wskazuje, aby miało się to w ogóle zmienić.
Roamujący po Kanto Latias, jakkolwiek denerwujący swoimi ucieczkami, nie jest nieuchwytny na inne sposoby.

Każda legenda jest dobrym obiektem użycia na niej Master Balla, bo wszystkie (poza Hoenn trio) są tak samo trudne do złapania.

@PinKee
Levelowanie przez Pokewalker działa tylko o jeden poziom.
Ale zgodzę się, że bez Pokewalkera to jak bez jakiegoś miasta w grze - przy jego pomocy zdobywamy unikalne przedmioty i łapiemy niespotykane w reszcie gry osobniki.

A co do Lugii:

Dnia 14.04.2011 o 00:44, Osiol napisał:

Łatwo się łapie tego poka?

Nie.

Dnia 14.04.2011 o 00:44, Osiol napisał:

Może jakieś strategie?

Dużo Ultra Balli, sparaliżuj ją na dzień dobry, osłab i licz na szczęście przy łapaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Dzisiaj na allegro zakupiłem ds''a lite z pokemonami platinum. Posiadam już SS z krokomierzem, także mam nadzieje, że przyjdzie mi niedługo i będziecie traktować mnie jako pełnoprawnego członka waszego grona.
PS. Ku chwale Niny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 23:59, Michu94x napisał:

Witam! Dzisiaj na allegro zakupiłem ds''a lite z pokemonami platinum. Posiadam już SS
z krokomierzem, także mam nadzieje, że przyjdzie mi niedługo i będziecie traktować mnie
jako pełnoprawnego członka waszego grona.
PS. Ku chwale Niny !



Jak mieszkasz bardzo blisko stolicy, to ja mogę nawet ustawić się z Tobą na poki. Obecnie mogę hoduję sobie parę starterów, a chciałbym w sumie w końcu dostać Chikorite, więc wiesz : >.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2011 o 15:17, Hellmut napisał:

Każda legenda jest dobrym obiektem użycia na niej Master Balla, bo wszystkie (poza Hoenn
trio) są tak samo trudne do złapania.

Ja tam użyłem na Lugię, bo nie mam u żadnego pożądnego poka skilla do usypiania/paraliżowania :/

Dnia 15.04.2011 o 15:17, Hellmut napisał:

Levelowanie przez Pokewalker działa tylko o jeden poziom.

A jak to jest z tym levelovaniem przez walkera? To taki jak przez cukierki levelup czy tak jak normalnie przez walkę, ze wszystkimi bonusami?

Dnia 15.04.2011 o 15:17, Hellmut napisał:

A co do Lugii:
> Łatwo się łapie tego poka?
Nie.

Niestety doświadczyłem tego na własnej skórze :) Kreseczkę czerwoną miała tak małą, że ledwo widoczną, uśpić nie miałem czym, więc próbowałem tak rzucać Ultra Balle, ale nie udawało się. W końcu się wkurzyłem i puściłem Master Balla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 02:22, PinKee napisał:

A jak to jest z tym levelovaniem przez walkera? To taki jak przez cukierki levelup czy
tak jak normalnie przez walkę, ze wszystkimi bonusami?

Szczerze mówiąc nie wiem, musiałbym porównać staty. Ale tak na logikę - Pokemon nie walczy i nie zdobywa doświadczenia w Pokewalku (bo tych pojedynków w kulce klasyczną walką nazwać nie można), więc nie zdobywa też EV. Bez EV nie ma boostu.

Zresztą bonus do statów to najmniejszy problem. Level up w Pokewalkerze nie daje możliwości nauczenia się nowego ruchu uzyskiwanego na danym poziomie, zapewne także nie ma możliwości ewolucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować