Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 16.04.2011 o 00:47, Osiol napisał:

/.../


Niestety, mieszkam koło stolicy... ale tej starej.
-----------------------------------------------------------
Grał ktoś w jakieś ds''owe Advance Wars''y ? Równie dobre jak te z gba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 11:14, Michu94x napisał:

Grał ktoś w jakieś ds''owe Advance Wars''y ? Równie dobre jak te z gba ?


Baa. Nawet i lepsza. Dual Strike, ma bardzo dobrą kampanię i całkiem długą, ma też kilka fajnych mini gier, misji itd.
Ta druga część ( Dark Conflict, lub jakoś tak ), ma też niezłą kampanię, tylko że krótszą ( i to według mnie o wiele ), jednakże ma jeden duży plus ( choć teraz ciężko z tym ), chodzi o to, że można przez internet grać z innymi graczami.

Więc ogólnie polecam Dual Strike''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 02:22, PinKee napisał:

Niestety doświadczyłem tego na własnej skórze :) Kreseczkę czerwoną miała tak małą, że
ledwo widoczną, uśpić nie miałem czym, więc próbowałem tak rzucać Ultra Balle, ale nie
udawało się. W końcu się wkurzyłem i puściłem Master Balla.


Ja tam mam Lugię z GTSa, bo nie mam i nie będe miał SS ani HG :) Ho - Oh te w kolekcji grzecznie siedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2011 o 14:14, Ichibanboshi-kun napisał:

Ja tam mam Lugię z GTSa, bo nie mam i nie będe miał SS ani HG :) Ho - Oh te w kolekcji
grzecznie siedzi.

Już to pisałem w tym temacie, ale powtórzę: jestem początkujący w Poksach :) Co to jest GTS?

Przed chwilą skończyłem właśnie SS, nie złapałem chyba nawet jednej dziesiątej liczby możliwych poksów :/ Teraz zacząłem grę od nowa tą samą postacią, widzę, że mam nawet te wszystkie zdobyte wcześniej poksy, miło :] Czy rozgrywka będzie przebiegać dokładnie tak samo jak za pierwszym razem, czy będą jakieś różnice?
Pod sam koniec, przed wejściem do Hali Ligi Pokemon, można było iść w prawo do Kanty albo w lewo do jakiejś chyba góry, tylko że mnie nigdzie nie chcieli puścić. Teraz będę miał wstęp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 00:06, PinKee napisał:

Pod sam koniec, przed wejściem do Hali Ligi Pokemon, można było iść w prawo do Kanty
albo w lewo do jakiejś chyba góry, tylko że mnie nigdzie nie chcieli puścić. Teraz będę
miał wstęp?


Nie do końca. Teraz musisz, pójść porozmawiać z profesorem Elm''em ( tym który dał ci startowego poka ), on da tobie bilet na statek. Z tym biletem musisz się udać do portu ( miasto z odznaką stali ) i wejść na statek. ten statek zaprowadzi cię do Kanto. A tam w tej krainie spotkasz więcej poków z I generacji, nowe walki, i oczywiście kolejne 8 GYMów do pokonania.

GTS, to jest Global Trade Station. Dzięki nim możesz się wymieniać pokami z ludźmi z całego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 00:06, PinKee napisał:

Teraz zacząłem grę od nowa tą samą postacią, /.../

Tak dla jasności, wcale nie zacząłeś nowej gry, jedynie kontynuujesz starą po ukończeniu wstępnej części. Teraz zacznie się prawdziwa zabawa - 8 kolejnych Gym Leaderów, rewanże, nowe Poki do złapania w Safari Zone i w trawie, rewanż ze wzmocnioną E4, kolejne legendy do spotkania i wreszcie walka z ostatecznym przeciwnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hohoho, no to mnie chłopaki pocieszyliście tymi wiadomościami ^_^ Już się bałem, że legendarna długość Pokemonów jest mistyfikacją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 15:55, PinKee napisał:

Hohoho, no to mnie chłopaki pocieszyliście tymi wiadomościami ^_^ Już się bałem, że legendarna
długość Pokemonów jest mistyfikacją :)


To istnieje w ogóle określona liczba godzin potrzebnych na przejście gry, bo wiesz ja już w SS nabiłem ponad 360 godzin ;p Teraz natomiast zacząłem przygodę z Pokemon Black, ale z pewnością do SS wrócę przy okazji przesyłania legend przez Pokemon Transfer.

P.S
Łapcie mój FC : 3997 6795 0772. Co prawda dopiero zacząłem grać ale za niedługo powinienem móc już powoli przymierzać się kompletowania Dexa ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie, gdzie można dostać dodatkowe boxy w PC w Pokemon White/Black? Pokonałem ligę itd. i gdzie przeczytałem, że w związku z pokonaniem ligi się dostaje dodatkowe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 16:24, Piotrbov napisał:

Wiecie, gdzie można dostać dodatkowe boxy w PC w Pokemon White/Black? Pokonałem ligę
itd. i gdzie przeczytałem, że w związku z pokonaniem ligi się dostaje dodatkowe miejsce.


A co już Ci miejsca zabrakło ? :) A tak poważnie to wydaje mi się, że gdzieś w Entralink jest gościu, który powiększa ilość boxów, ewentualnie pogadaj z Amanitą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 16:44, Slayer_Watti napisał:

A co już Ci miejsca zabrakło ? :) A tak poważnie to wydaje mi się, że gdzieś w Entralink
jest gościu, który powiększa ilość boxów, ewentualnie pogadaj z Amanitą.


Dobra już znalazłem. Trzeba po prostu dać jednego poka do każdego z boxów i wtedy się powiększy.

Nie to, że miejsca zabrakło, lecz sobie ładnie układam pokemony w kolejności numerycznej, moim marzeniem jest mieć każdego poka od numeru 1 do ostatniego w PC.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 17:05, Piotrbov napisał:

Nie to, że miejsca zabrakło, lecz sobie ładnie układam pokemony w kolejności numerycznej,
moim marzeniem jest mieć każdego poka od numeru 1 do ostatniego w PC.

W sensie tak jak ja to mam zrobione w SS ? Zgadzam się, wygląda to naprawdę fajnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 17:20, Slayer_Watti napisał:

W sensie tak jak ja to mam zrobione w SS ? Zgadzam się, wygląda to naprawdę fajnie ;p


Nie wiem, jak masz zrobione xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 17:26, Piotrbov napisał:

> W sensie tak jak ja to mam zrobione w SS ? Zgadzam się, wygląda to naprawdę fajnie
;p

Nie wiem, jak masz zrobione xD

Oj no, przecież wiesz o co mi chodzi ( w sensie, że o wszystkie poki poukładane w boxach w kolejności od Kanto do Sinnoh ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2011 o 16:17, Slayer_Watti napisał:

To istnieje w ogóle określona liczba godzin potrzebnych na przejście gry, bo wiesz ja
już w SS nabiłem ponad 360 godzin ;p


A ja myślałem, że moje 86 godzin w Fire Red''ach to jest coś. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2011 o 18:46, Michu94x napisał:

A ja myślałem, że moje 86 godzin w Fire Red''ach to jest coś. :O


Wiesz, poki są jak znaczki pocztowe, jak już zaczniesz je kolekcjonować to trudno jest potem przestać XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slayer to Slayer, czego się spodziewałeś po kimś, kto skompletował Dex? :P Ja tam w HG narobiłem jedynie skromne 210.

A licznik zaczyna bić od nowa - bo dziś sprawiłem sobie Pokemon Black ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 22:25, Hellmut napisał:

A licznik zaczyna bić od nowa - bo dziś sprawiłem sobie Pokemon Black ;]


Graty, jak co to podaj FC bo ja już powoli zbliżam się do ligi ( jeszcze tylko 2 odznaki ), a potem od nowa zacznę kompletować Dex. Oj to dopiero będzie coś, wszystkie poki od I - V generacji ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować