Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 15.11.2012 o 14:50, Kadaj napisał:

Znacie jakiś sklep internetowy*, w którym można kupić Zero Escape: Virtue''s Last Reward?
Nie ma na Allegro ani w Ultimie.

*musi współpracować z kartami PKO BP (bądź obsługiwać Paypala), więc Amazon odpada. ;p


Jak chcesz, to mogę tobie załatwić Zero Escape. Napisz do mnie na e-maila, bądź gg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 17:04, Kadaj napisał:

Dzięki, ale póki co wole poszukać możliwości zakupu bezpośrednio w sklepie.


Jak tam chcesz, po prostu chodziło mi o to, że do mojego zamówienia Zero Escape dodam jeszcze jedno dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2012 o 18:02, Piotrbov napisał:

Jak tam chcesz, po prostu chodziło mi o to, że do mojego zamówienia Zero Escape dodam
jeszcze jedno dla ciebie.

Hmm kiedy składasz zamówienie? Przed 23? Rozumiem, że na brytyjskim Amazonie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 20:12, nightfaler napisał:

Hmm kiedy składasz zamówienie? Przed 23? Rozumiem, że na brytyjskim Amazonie?


Jest już dawno złożone. Powinni wysłać w czwartek, a co?

Zamówienie tej gry od razu daje darmową wysyłkę do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 20:13, Piotrbov napisał:

Jest już dawno złożone. Powinni wysłać w czwartek, a co?

No wypadało by w końcu odkurzyć 3ds''a ze wszystkich konsol które posiadam, tej poświęcam najmniej uwagi, a gra wygląda ciekawie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2012 o 20:16, nightfaler napisał:

ciach


Jeśli grałeś w 999 i się tobie bardzo podobało. to Zero Escape jest obowiązkiem.

Jak chcesz sprawdzić, to w eShopie jest demo tej gry do ściągnięcia z początkiem gry i pierwszą zagadką, nad którą siedziałem gdzieś z pół godziny ( no może 20 minut, ale nie krócej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu kupiłem PSP specjalnie aby ograć exclusivy dla tej konsolki.
Patrząc po cenach, obecnie 3DS nie jest wielkim wydatkiem więc zacząłem się przyglądać możliwości kupienia go.
Dla jakich konkretnych tytułów warto nabyć 3DSa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://microsite.nintendo-europe.com/3DSXLGamesPromotion/

Jeśli posiadacie 3DSa XL lub nie posiadacie żadnego, a chcielibyście to warto zwrócić uwagę ku tej promocji! Ja już swój prezent wybrałem i w Nowy Rok pobiorę ZA DARMO najnowszego Proffesora Laytona, och! Życie jest piękne czasami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 00:22, Kadaj napisał:

Szkoda że dla posiadaczy zwykłego 3DSa nic nie mają. ;p

Niestety, to też bym coś dostał, bo już go nie mam, ale zarejestrowany był i jest na mnie ;) jak już potanieje i będziesz miał okazję zamienić starego na XL to polecam. Gra się w gry z 3DSa genialnie, a teraz pobieram demo i zobaczę jak sequel 999 wygląda świetnie na tym wielgachnym ekranie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 00:47, Ichibanboshi-kun napisał:

jak już potanieje i będziesz miał okazję zamienić starego na XL to polecam.

Tylko że jak dla mnie XL jest trochę za duży (nie tyle ekran, co gabaryty całej konsolki). Bardziej bym chciał odrobinę cieńszą i lżejszą wersję zwykłego 3DSa, dodatkowo z mocniejsza baterią. Może kiedyś taka powstanie. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 00:47, Ichibanboshi-kun napisał:

Niestety, to też bym coś dostał, bo już go nie mam, ale zarejestrowany był i jest na
mnie ;) jak już potanieje i będziesz miał okazję zamienić starego na XL to polecam. Gra
się w gry z 3DSa genialnie, a teraz pobieram demo i zobaczę jak sequel 999 wygląda świetnie
na tym wielgachnym ekranie!


Na pewno gra się tak samo świetnie na na normalnym 3DS''ie i XL. Ta gra jest godną kontynuacją 999.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2012 o 06:22, Piotrbov napisał:

Na pewno gra się tak samo świetnie na na normalnym 3DS''ie i XL. Ta gra jest godną kontynuacją
999.

Ty cholera bardzo nie lubisz tego XL ;) Mówie, co kto woli. Ja i cała redakcja ONM, tak dla przykładu. Wolę duży ekran, efekt 3D jest jeszcze przyjemniejsze, a takie gry jak MGS3D są przyjemniejsze, bo widać więcej. Akurat w przypadku kontynuacji 999 to też inna sprawa, bo to VNka, ale bardzo, bardzo przyjemnie ogląda się ją na takim ekranie i jak tylko już sobie zaoszczędzę to kupię tę grę w wersji wirtualnej, szkoda tylko, że nie mogę dorwać nigdzie 999 :/ chyba kupię na amazonie w styczniu/lutym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 10:42, Kadaj napisał:

Skusił się może ktoś na Crimson Shroud? Jak wrażenia?


Fajne. Naprawdę fajne. Sporo czytania, ciekawy system gry no i znakomita muzyka. Na razie tylko trochę zagrałem, bo nadal siedzę nad Zero Escape a granie w dwie gry ze sporymi tekstami to już jest zbyt ciężko ;)

A tak BTW Zero Escape miażdży, jeszcze sporo mam przed sobą, lecz widać, że fabuła itd. prawie nie spadła poziomem w porównaniu z 999.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2012 o 10:42, Kadaj napisał:

Skusił się może ktoś na Crimson Shroud? Jak wrażenia?

Ja kupię chyba w przyszłym tyg. Zresztą, planuję kupić wszystkie gry z Guild01, bo każda wydaje się być dopracowana i warta swojej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie z godzinę temu zaliczyłem Zero Escape: Virtue''s Last Reward i powiem tak, ta gra jest obłędna!!!! Znakomita fabuła itd. Maksymalne 100 punktów na 10 możliwych.

IGN ma racje pisząc minusy tej gry: nieprzespane noce i miesiące niecierpliwości oczekiwania na kontynuacje.

Ja chcę 3 część już teraz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować