Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 03.01.2013 o 17:37, Piotrbov napisał:

Tak to ta. No i nie tylko Ghibli, ale również Level-5, odpowiedzialni za Laytona i Inazuma
Eleven, no i Joe Hisaishi, moim zdaniem, najlepszy współczesny kompozytor.


Właśnie o Level-5 ta rozmowa się toczy :) Dokładnie mówiąc o jRPGach stworzonych przez L-5.
edit: nie miałeś własnego tytułu?

@Kosmitus

Z gier relaksasyjnych, tkaich idealnych na kibelek to sobie kup Animal Crossing: Wild World. Jest tam tyle do roboty, że na kilka lat tego starczy no i miasto się zmienia. W ogóle. Miałem tę grę wcześniej, ale sprzedałem w Anglii i teraz się wyminiłem w Polsce za inną grę. Czujesz, nie dość, że zmieniło się całe miasteczko(lokacja ratusza, sklepów, muzeum, domków, nic nadzwyczajnego, ale zawsze coś, gra jest z 2006), to wciąż nie spotkałem żadnego mieszkańca, którego poznałem poprzednim razem! Bardzo fajna gra, polecam :) - w Ghost Tricka grałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 23:30, Ichibanboshi-kun napisał:

edit: nie miałeś własnego tytułu?


Dopiero teraz zauważyłeś? Nie mam od marca 2011, po degradzie do Delegata, a to wszystko dlatego, że w cytowanym fragmencie nie usunąłem pewnej strony...


A tak BTW. Dzisiaj dostałem awizo, że moje Ni no Kuni na NDS''a czeka na poczcie. Ostro się zdziwiłem. Dokładnie 6 dni temu gra została mi wysłana w Japonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2013 o 23:37, Piotrbov napisał:

Dopiero teraz zauważyłeś? Nie mam od marca 2011, po degradzie do Delegata, a to wszystko
dlatego, że w cytowanym fragmencie nie usunąłem pewnej strony...

Jakoś to umknęło mojej uwadze. Hehe, degrady mnie bawią na gramie. O ile niektórzy przyznają je z głową i od odejścia Wojmana też jest spokojniej, tak dostać takeigo degrada za link? No chyba że to do S&M były, w co wątpię ;)

Dnia 04.01.2013 o 23:37, Piotrbov napisał:


A tak BTW. Dzisiaj dostałem awizo, że moje Ni no Kuni na NDS''a czeka na poczcie. Ostro
się zdziwiłem. Dokładnie 6 dni temu gra została mi wysłana w Japonii.

Super! Ja póki co poczekam, może się doczekam, na wersję europejską, jak nie to chyba sam sobie w dalszej przyszłości sprawię japońską wersję(a wtedy na pewno wyjdzie EU, znając moje szczęście).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 03:27, Ichibanboshi-kun napisał:

Jakoś to umknęło mojej uwadze. Hehe, degrady mnie bawią na gramie. O ile niektórzy przyznają
je z głową i od odejścia Wojmana też jest spokojniej, tak dostać takeigo degrada za link?
No chyba że to do S&M były, w co wątpię ;)


Typowa strona z romami.

Dnia 05.01.2013 o 03:27, Ichibanboshi-kun napisał:

Super! Ja póki co poczekam, może się doczekam, na wersję europejską, jak nie to chyba
sam sobie w dalszej przyszłości sprawię japońską wersję(a wtedy na pewno wyjdzie EU,
znając moje szczęście).


Już dawałem linka niedawno na ten temat, że to prawie niemożliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.01.2013 o 23:30, Ichibanboshi-kun napisał:

@Kosmitus

Z gier relaksasyjnych, tkaich idealnych na kibelek to sobie kup Animal Crossing: Wild
World. /ciach/

Super deformed The Sims na DSa? Nie powiem, żeby jakoś szczególnie mnie ciągnęło do tego typu gier, ale przyznaję, że gdy już zacznie się grać to wciągają ;p Jeśli idzie o coś podobnego, to ostatnio grałem w Harvest Moon: Back to Nature na PSX. Całkiem dobre to było. Nad Animal Crossing może pomyślę. A na kibelek Layton też nie jest zły ;p

Dnia 04.01.2013 o 23:30, Ichibanboshi-kun napisał:

w Ghost Tricka grałeś?

Jeszcze nie ;) Nie pamiętam, czy to ty mi to pokazywałeś, czy sam znalazłem, ale gra wygląda Bardzo ciekawie. Grafika, poza tym, że jest bardziej kolorowa, przypomina mi Another World, co samo w sobie jest dużym plusem. W to zagram na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 11:05, Kosmitus napisał:

Jeszcze nie ;) Nie pamiętam, czy to ty mi to pokazywałeś, czy sam znalazłem, ale gra
wygląda Bardzo ciekawie. Grafika, poza tym, że jest bardziej kolorowa, przypomina mi
Another World, co samo w sobie jest dużym plusem. W to zagram na pewno.

Ta a gamepleyowo to ma tyle wspólnego z Another World''em, co ja z fizyką kwantową xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 12:46, nightfaler napisał:

Ta a gamepleyowo to ma tyle wspólnego z Another World''em, co ja z fizyką kwantową xD

Tego to ja się po filmikach na YT domyśliłem ;D Mówiłem tylko o grafice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2013 o 13:11, Kosmitus napisał:

Tego to ja się po filmikach na YT domyśliłem ;D Mówiłem tylko o grafice :)

Buu nie oglądaj! Każdy filmik to praktycznie spoiler ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ożżżż kurczę. Właśnie niedawno odebrałem z poczty Ni no Kuni. Ja się takiej wielkiej paczki nie spodziewałem. Ta książka magii jest po prostu duża. Jest tam opis czarów, historia świata, opis potworów, rzeczy itd. Sporo do czytania prawie 300 stron.

I dodatkowo mam kilka stron jakichś japońskich gazet. YEEEEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2013 o 13:23, nightfaler napisał:

Czekamy na wrażenia z gry;p
Ja osobiście czekam na wersje na PS3, aczkolwiek już z nieco letszym zapałem po ograniu
dema ;p


Jako, że tą grę kupiłem również dlatego, by pouczyć się języka, coraz bardziej się przyswajać go, to zanim pogram odpowiedni czas to sporo minie ;) Ale niegłupie, zaraz zrobię sobie krótką partyjkę, albo poczytam tą księgę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 12:24, Dared00 napisał:

Huh, co tu tak cicho? ;)

Nowe Pokemony. W pełnym 3D. Październik 2013.

http://kotaku.com/5974065/heres-the-newest-pokemon-its-out-worldwide-this-october

To było do przewidzenia. Szkoda, że przeszli na 3D bo graficznie najnowsze części wyglądają o wiele gorzej od poprzedników. Ale pewnie i tak kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2013 o 12:24, Dared00 napisał:

Huh, co tu tak cicho? ;)

Nie wszyscy mieli jak oglądać na żywo. ;p

Jeeej, wreszcie ognisty starter, który mi się podoba (ostatnim był Charmander). :D
Tylko poruszanie się postaci jakieś takie dziwne...
No nic, Nintendo już wygrało przyszłą gwiazdkę. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hoolly shit ;D Wygląda niesamowicie w porównaniu do pierwowzoru.

Btw. jak ktoś się nie może doczekać to może wypróbować fanowskie 3d poki. Na moddb ostatnio szalały to nie powinniście mieć problemu ich znaleźć ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Przez ostatni zwiastun Pokemonów X/Y zdecydowałem zakupić w końcu 3DS i to w wersji XL (teraz na pewno oryginał, bo jest wszystko, choć mój chiński Lite do dziś działa wzorowo).

Póki co jestem cholernie zadowolony (mam zamiar w bliskiej przyszłości opisać swoje wrażenia na gramsajcie), lecz mam pewnie pytanie, które przewalało się tu x razy.

Jakie gry polecacie? Jestem fanem RPG, strzelankami nie pogardzę, czy też epickim przygodom także nie odmówię. Na razie zdecydowałem się na kupno "Street Fightera" oraz "Heroes of ruin" (czekam na dostawę już). Spodobał mi się także "Resident Evil: Revelations" (grałem w demo) i na niego także myślę czy nie wygospodarować jakoś wypłatę. Ale co więcej? Do października mnóstwo czasu, a szkoda byłoby, aby konsolka zaraz została rzucona w kąt i czekała na nowe Pokemony. Bo z tego co się widzę, dziecko Nintendo wcale takie dziadowe nie jest, wręcz mnie zachwyciło!

Plus...kto jest ze stolicy? Z chęcią bym się pobawił w wymianę danych (streetpass). Poza tym, słyszałem plotki, że są jakieś stałe zebrania w Złotych Tarasach, wie ktoś coś o tym?

PS!

Jest możliwość gdzieś kupna ochronnej folii na ekran na wersje XL? Szukałem po sklepach, ale mają tylko na zwykłe 3DS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2013 o 01:15, Osiol napisał:

Plus...kto jest ze stolicy? Z chęcią bym się pobawił w wymianę danych (streetpass). Poza
tym, słyszałem plotki, że są jakieś stałe zebrania w Złotych Tarasach, wie ktoś coś o
tym?


Jestem stałym bywalcem tam ;) http://www.facebook.com/groups/360823084008181/
Najbliższe planowe spotkanie to 10 luty. Więcej informacji również na forum deadlyserious.pl w temacie WGSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że tytułow z DS''a mam nie podawać bo masz ograne? ;p
Na pewno warte sprawdzenia są
- Mariany czy to 3d Land czy też New Super Mario Bros
- Z typowych jrp''gów to może Tales of Abbys, Kingdom Hearts: Dream Drop Distance czy Ni no Kuni ;p
- Stawiających na przygodę? xD Kid Icarus, Ocarina of time.
- Perełka stawiająca na historie Zero Escape (koniecznie sprawdź sobie demo)
- Któryś Layton? Jeśli jeszcze nie grałeś
To tak na szybko co przychodzi mi do głowy. Warto oprócz pokemonów sprawdzać wieści na temat Project X Zone (zapowiada się wyśmienicie) czy Fire Emblem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować