Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 11.09.2008 o 16:21, Mr.M napisał:

A nie może The World Ends With You? :P Bo tytuły wyżej nie znam... ;-P


No dobra, mój błąd. Nie wiem czemu ,ale ciągle tą grę tak nazywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nabyłem Nintendo DS Lite Różowy heh bo mi siostra kupiła i mam związku z tym parę pytań.

Można jakoś podpiąć konsole do sieci?
Są multimedia typu: odtwarzanie filmów, słuchanie muzyki?
Może ktoś mi poda jakieś dobre tytuły? Na razie mam New Super Mario Bros i mi się podoba.
Można jakoś pliki przerzucać jakimś kablem dane np. muzykę? USB albo jakiś inny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 16:56, Meykan napisał:

Dzisiaj nabyłem Nintendo DS Lite Różowy heh bo mi siostra kupiła i mam związku z tym
parę pytań.

Można jakoś podpiąć konsole do sieci?
Są multimedia typu: odtwarzanie filmów, słuchanie muzyki?
Może ktoś mi poda jakieś dobre tytuły? Na razie mam New Super Mario Bros i mi się podoba.
Można jakoś pliki przerzucać jakimś kablem dane np. muzykę? USB albo jakiś inny?

Przeczytaj instrukcję ;)
A serio to gratuluje DS`a , i co fajnie ? ;>
Ds jest idelanym dopełnieniem tego co już masz czyli Ps3 ? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.09.2008 o 16:56, Meykan napisał:

Można jakoś podpiąć konsole do sieci?


Musisz posiadać router WiFi

Dnia 11.09.2008 o 16:56, Meykan napisał:

Są multimedia typu: odtwarzanie filmów, słuchanie muzyki?


Jeśli dokupisz programator, to tak. Na allegro popatrz.

Dnia 11.09.2008 o 16:56, Meykan napisał:

Może ktoś mi poda jakieś dobre tytuły? Na razie mam New Super Mario Bros i mi się podoba.


Wspomniany The World Ends With You (gra jest przegenialna,uwielbiam ją :P) , Legend of Zelda:Phantom Hourglass, Mario Kart... Od cholery :P A jakie gatunki lubisz?

Dnia 11.09.2008 o 16:56, Meykan napisał:

Można jakoś pliki przerzucać jakimś kablem dane np. muzykę? USB albo jakiś inny?


Jw., programator musisz mieć, wtedy przez kartę pamięci przerzucasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No konsolka jest fajna i podoba mi się ten ekran dotykowy.
No ok to przeczytam instrukcje i zobaczę co i jak.

Taka fajna płynna animacja w gierce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc ;)

A gatunki? Hmm...no cóż myślę że to właśnie mogą być taki typu Mario że się punkty zbiera chociaż jakimś mini RPG jak Legend of Zelda też bym nie pogardził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do The World Ends With You. Masz dla mnie jakieś porady na pokonanie bossa na hardzie, albo numer 87, albo 90 żeby mieć zrobioną gwiazdę do Secret raportu w 4 dniu Shiki?

Meykan ---> Kup natychmiast The World Ends With You. Jak dla mnie to jest podstawowa gra na NDS'a, oprócz Elite Beat Agents.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 17:18, Piotrbov napisał:

A co do The World Ends With You. Masz dla mnie jakieś porady na pokonanie bossa na hardzie,
albo numer 87, albo 90 żeby mieć zrobioną gwiazdę do Secret raportu w 4 dniu Shiki?


Ja dopiero jestem w 3/4 gry, to wiesz ;-) Brak czasu, niestety ;x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem DS''a, no i muszę powiedzieć, że dostarcza całkiem dobrej rozrywki :P Póki co grałem w Guitar Hero i Pokemony Diamond, a dzisiaj jadę odebrać Elite Beat Agents, które kupiłem dzisiaj na Allegro (nóweczka za 49zł, także chyba całkiem dobra cena? ;) Jakby co to jest jeszcze jedna sztuka :P). Mam jeszcze pytanko, bo podczas grania zauważyłem u siebie mała wadę, a mianowicie ekran dotykowy jest lekko przekrzywiony i teraz mnie to zaczyna denerwować, poprawiłbym go sam, tyle, że nie mam odpowiednich śrubokrętów, no i jednak trochę się boję grzebać przy ekranikach, także czy ktoś zna jakiś serwis/sklep w Warszawie, w którym mogliby mi to zrobić w miarę tanio? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 17:18, Mr.M napisał:

Ja dopiero jestem w 3/4 gry, to wiesz ;-) Brak czasu, niestety ;x


Ja tam prawdę mówiąc miałem w tą grę grać bardziej rozciąglej w czasie, ale po prostu tak mnie fabuła oczarowała, więc grałem i pociągu jadąc do szkoły i w szkole na przerwach ;)

A dokładniej to w którym miesjcu gry jesteś, bo może już miałeś tego bossa.

mtwarog ----> Jeszce się pytasz? Na super okazje trafiłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 17:20, mtwarog napisał:

Mam jeszcze pytanko, bo podczas grania zauważyłem u siebie mała wadę, a mianowicie ekran dotykowy jest > lekko przekrzywiony i teraz mnie to zaczyna denerwować, poprawiłbym go sam, tyle, że nie mam
odpowiednich śrubokrętów, no i jednak trochę się boję grzebać przy ekranikach, także czy ktoś zna jakiś
serwis/sklep w Warszawie, w którym mogliby mi to zrobić w miarę tanio? ;)

Jeżeli konsola ma defekt, to najlepiej chyba było by się powołać na gwarancję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2008 o 12:50, Ubiquit napisał:

Jeżeli konsola ma defekt, to najlepiej chyba było by się powołać na gwarancję.


Problem w tym, że konsola jest z USA, także nie opłaca mi się jej tam odsyłać, jak nikogo nie znajde, to spróbuję kupić gdzieś śrubokręty odpowiednie do DS''a i sam se to zrobię, bo ekran w żaden sposób nie jest uszkodzony, wystarczy go jedynie minimalnie przesunąć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i sprawdziły się moje najgorsze przypuszczenia , gra Star Wars: The Force Unleashed w wersji na DS-a okazała się bardzo słabym tytułem. A miałem taką nadzieje że kupie sobie ta grę , a okazało się jednak , że niestety nie warto. Całe szczęście że chociaż Dragon Quest IV: Chapters of the Chosen , okazał się jedną z najlepszych gier ostatnich miesięcy , przynajmniej tak można wywnioskować po recenzjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamiętaj, że nie jest to gra "Made for DS", ale zaledwie port z NESa. Tak samo "hurraoptymistyczne" były/są oceny Final Fantasy IV, który jest praktycznie tym samym gatunkiem (podobny gameplay), a mnie totalnie odrzuca, przejechałem się na tym tytule. Co ciekawe w FFX czy XII gra mi się przyjemnie, ale IV nie da rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pod koniec pazdziernika bede w Rotterdamie i tak sie zastanawiam czy by na jakies wieksze NDSowe zakupy nie pojsc ;) (wyjazd sluzbowy, ale jak mi nie dadza troche czasu na zakupy to sie obraze :P). Czy ktos ma moze jakies oswiadczenia z cenami gier na NDS w tym miescie/kraju? Tak sie w sumie zastanawial ILE kasiory zmieniac na Euro :P

Na pewno zakupie sobie FFIV oraz Dragon Questa :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem wyżej, system walki jest prawie ten sam, więc lepiej weź na razie jedną, bo inaczej się "przejesz". Spróbuj zapolować na Viva Pinatę :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, ze nie wiem kiedy mi sie znow za granice wybyc, wiec przyszlosciowo kupilbymm sobie obie gierki. W sumie sterowanie/walka nie powinna byc straznie rozna od FF3 na NDSa ;). Nie mowiac juz o tym, ze ostatnio malo gram, wiec i tak jedna gierka lezala by ten miesiac/dwa na uruchomienie :P

A Viva Pinata mnie jakos odrzuca - w sumie nie gralem w zadna z gier tej serii i jakos tak... no nie wiem... toz to prawie jak Tamagotchi chyba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:16, Piotrek K. napisał:

A Viva Pinata mnie jakos odrzuca - w sumie nie gralem w zadna z gier tej serii i jakos
tak... no nie wiem... toz to prawie jak Tamagotchi chyba ;)

Bardziej jak taki sim/gra ekonomiczna. Masz ogródek składający się na początku z ziemi, praktycznie od razu przychodzi robakowa pinata. Budujesz dla niej domek, tym samym spełniając wymagania co do "romansowania", potem kojarzysz 2 robaki i masz trzeciego :D. Potem sadzisz trochę trawy i pojawia się wróblowata Pinata, budujesz domek, ale żeby "romansowały" oba ptaszki muszą zjeść po robaku, dopiero wtedy możesz je skojarzyć. Itp. itd, ale gra robi się potem trudniejsza, gdy Pinaty się między sobą nie lubią (Mysz + Wąż = katastrofa), a późniejsze Pinaty mają dużo większe wymagania (określone kwiaty, drzewa owocowe, elementy wystroju, a często właśnie zjedzenie jakiejś "mniejszej" Pinaty (ale trudniejszej do rozmnożenia niż robaki), do tego różna pory dnia, losowe "katastrofy". Jak dla mnie wielki hit na DSa :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze starszego NDS "Fat", dla mnie jest ok, bo lite wydaje mi sie badziewny i wyglada jak ipod, ale co kto lubi. Juz dawno nie kupowalem geir z racji ceny, ale ogolnie fajnie mi sie gralo, polecam jesli ktos sie waha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować