Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 29.09.2008 o 20:13, Heterko napisał:

> Nie kupiłbym tego normalnie, ale za taką cenę jednak bym się pokusił :P Gdzie kupiłeś?

Kupiłem w Saturnie. Nie zamierzałem kupić tej gry tylko tak sobie poszedłem pooglądać.
Na ale jak ją zaóważyłem to nie wytrzymałem. Ogólnie uważam, że Saturn jest lepszy od
media marktu.
Von Bolt
Nie, został ostatni egzemplarz z wyprzedaży. Rekord świata w taniości!


Dla ścisłości:P Media Markt i Saturn to ta sama firma:P I który jest lepszy to zależy od sklepu:p W jednych media Marktach jest taniej nież w Saturnach i na odwrót:p Warto zaglądać do tych MM i Saturnów które są ulokowane w kiepskich miejscach:P
W Wawie to bedzie MM na Górczewskiej, Ostrobramskiej i w M1:P Oraz o dziwo Saturn w Złotych Tarasach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2008 o 20:13, Heterko napisał:

Na ale jak ją zaóważyłem to nie wytrzymałem. Ogólnie uważam, że Saturn jest lepszy od
media marktu.


przeciez to ten sam koncern, wyglad sklepow jest niemal identyczny, roznia sie tylko kolory :] Ceny na tym samym poziomie. Praktycznie to samo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.09.2008 o 19:16, Heterko napisał:

Tematu nowego nie chcę tworzyć o tej grze, bo raczej bardzo rzadko by w nim ktoś pisał,
a poza tym mogę dostać degrada.


Skąd się biorą takie pomysły to nie mam pojęcia , przecież jest temat o Need for Speed Carbon i to w zupełności wystarczy , więc po co ta chęć robienia nowych tematów , tego to nie rozumiem. Z takim podejściem to się nawet nie dziwie , że na forum jest taki bałagan...

A tak poza tym to gratuluje zakupu , Carbon na DS-a w przeciwieństwie do wersji PeCetowej jest podobno najlepszą częścią NFS , tym bardziej cena wydaję się aż niewiarygodna. Sam niedługo też będę przemierzę półki sklepowe w Saturnach i MM w poszukiwaniu takich okazji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.09.2008 o 15:57, Sebat1 napisał:

Skąd się biorą takie pomysły to nie mam pojęcia , przecież jest temat o Need for Speed
Carbon i to w zupełności wystarczy , więc po co ta chęć robienia nowych tematów , tego
to nie rozumiem. Z takim podejściem to się nawet nie dziwie , że na forum jest taki bałagan...


A tak poza tym to gratuluje zakupu , Carbon na DS-a w przeciwieństwie do wersji PeCetowej
jest podobno najlepszą częścią NFS , tym bardziej cena wydaję się aż niewiarygodna. Sam
niedługo też będę przemierzę półki sklepowe w Saturnach i MM w poszukiwaniu takich okazji.


To, że temat o carbonie jest to wiem, ale nie ma tematu o carbonie na DSa. Wersja jest bardzo okrojona co do PC. Nie ma bluet timu. Nitro się nie ładuje. Nie ma miasta tylko jest 12 czy 15 tras. Tiuning okrojony, choć duży. Jest edytor naklejek na wszystko. Mam dopiero odblokowane 4 tereny z 6. W kanionie jeszcze nie jechałem. Mam wrażenie, ze trasy są takie same jak w HP2 i U1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm...znajomy jedzie do Anglii i proponuje mi kupno DS-a akurat tam.Może sprowadzić go mi za 450 zł(!!!).Oczywiście wersja Lite.Jednak jest jeden szkopuł jest to kolor srebrny.Na internecie czytałem gdzieś,że któryś kolor DS-a był wypuszczony pierwszy i w związku z tym najbardziej awaryjny.Czy ten właśnie kolor taki jest czy może to niema znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:00, Garett napisał:

Pierwszy kolor DS Lite to bialy a nie srebrny. I to wlasnie bialy mial najwieksze problemy
z pekajacymi zawiasami.

Ahh dzięki uspokoiłeś mnie.A jak to jest w innych kolorach niż białym są jeszcze jakieś problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 18:52, pawciooo23 napisał:

Hmm...znajomy jedzie do Anglii i proponuje mi kupno DS-a akurat tam.Może sprowadzić go
mi za 450 zł(!!!).Oczywiście wersja Lite.Jednak jest jeden szkopuł jest to kolor srebrny.Na
internecie czytałem gdzieś,że któryś kolor DS-a był wypuszczony pierwszy i w związku
z tym najbardziej awaryjny.Czy ten właśnie kolor taki jest czy może to niema znaczenia?


Na allegro można kupić nowe DS Lite''y za 350zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:26, Ufo2 napisał:

Na allegro można kupić nowe DS Lite''y za 350zł...

Przepraszam ale chrzanisz głupoty i to duże przeglądam sobie właśnie oferty i jakoś nie widzę takowej.Nawet jakby to właśnie ALLEGRO.A sprawdzałeś przynajmniej czy przy cenie pisze kup teraz?Tu mam za to zaufanego człowieka(kolega,brat cioteczny) i jeszcze do tego jedną grę do wyboru spośród tych:Final Fantay III,Castlevanie,Advance Wars lub Zeldę.Oczywiście wszystko nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:39, m-kirpluk napisał:

Nie kłóćcie się już o Allegro, ważne że na ebay''u można spokojnie kupić ds-a za 250-300
zł. A grę często za dziesięć razy mniej.

Co jak co ebay ftw.
Ostatnio moj ojciec zamawiał pasek do aparatu z Tokio do UK i przesyłka szła podajże 3 dni ;D
To krócej niż proritet w Polsce ;]
A Ds sobie kupie napewno jeśli będe pracować w UK w wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 19:39, m-kirpluk napisał:

Nie kłóćcie się już o Allegro, ważne że na ebay''u można spokojnie kupić ds-a za 250-300
zł. A grę często za dziesięć razy mniej.

Oj to widać,że troszkę przepłacę.Ale to nic i tak rodzice dają na cały zestaw 800 zł,więc jak na realia Media-Marketu lub innych empików to i tak nieźle:).Dzięki informacje może zacznę kupować tam gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Children of Mana
Lunar Knights
Dungeon Explorer
From the Abyss
Final Fantasy Crystal Chronicles: Ring of Fates

To są wszystko hack`n`slashe w stylu DSa, takich jak na kompie nie ma. Z tych wszystkich najbardziej "PCtowy klimat" ma Dungeon Explorer (jako jedyny nie jest "kreskówkowy").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kup teraz czy aukcja co za różnica skoro i tak nikt nie licytuje wystarczy przesłać maila z prośbą o wcześniejsze zakończenie.
I tak najlepiej sprowadzić ze Stanów ze ledwo 300zł i tyle. Dokupienie ładowarki/transformatora to nie problem:>

z gier które napisałeś to polecam Zeldę (zarąbisty klimacik, niestety gra na raz) albo Advance Wars (można dłużej grać + ze znajomymi, ale to nie to co Zelda :>)
FF3 i Castlevania jak dla mnie są zbyt cięzkostrawne(szczególnie ff3 gdzie bez godzinnego expienia na random mobach daleko nie zajdziesz).
Chyba tyle z mojej strony xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 21:07, Ufo2 napisał:

Kup teraz czy aukcja co za różnica skoro i tak nikt nie licytuje wystarczy przesłać maila
z prośbą o wcześniejsze zakończenie.
I tak najlepiej sprowadzić ze Stanów ze ledwo 300zł i tyle. Dokupienie ładowarki/transformatora
to nie problem:>


A ile kosztuje sprowadzenie? Czy jest to bezpieczne (chce kupić na Amazon.com)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 14:29, Dincooo napisał:

A ile kosztuje sprowadzenie? Czy jest to bezpieczne (chce kupić na Amazon.com)?


Szczerze Ci powiem że nie wiem. Mama mojego kolegi jest stewardessą na linii Polska-Stany, więc wiesz... nie muszę denerwować się o przesyłkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przeszedłem całą grę i chcę ją komuś sprzedać to ta osoba będzie grała od początku czy będą te moje save zapisane i będzie miał już całą grę przeszedniętą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 09:33, Heterko napisał:

Jak przeszedłem całą grę i chcę ją komuś sprzedać to ta osoba będzie grała od początku
czy będą te moje save zapisane i będzie miał już całą grę przeszedniętą?

Każdy cart z grą ma własną pamięć na savy, ale zazwyczaj jest sposób (albo w grze, albo poprzez kombinację klawiszy), by savy skasować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 09:33, Heterko napisał:

Jak przeszedłem całą grę i chcę ją komuś sprzedać to ta osoba będzie grała od początku
czy będą te moje save zapisane i będzie miał już całą grę przeszedniętą?


Jak chcesz skasować sejwy, to najłatwiejszy sposób to po prostu za grać w grę od nowa i zapisać przy pierwszej okazji ( A jeśli jest więcej niż jedno wolne miejsce do zapisu, to najczęściej jest możliwość jej usunięcia ).
A co do tej kombinacji, co napisał DragonLord, to napisz o jaką grę chodzi, to wtedy może coś się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować