Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2009 o 16:56, Damianuss1 napisał:

Masz rację :P, nie mogę się oderwać, nie mogę też zacząć gry, bo za każdym razem gdy
ją włączam to nie mogę przestać słuchać Dearly Beloved z menu. Piękne... - http://www.youtube.com/watch?v=Yna9FIlV03Y


Prawda, piękne, ale wiesz co, poczekaj aż usłyszysz to:
http://www.youtube.com/watch?v=AQKEZI_UhZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 18:30, Ichibanboshi-kun napisał:

Hehehe, same here :D tlyko że ja to zaraz szukam w wykonaniu filharmoni XD


Ja prawdę mówiąc mam wszystkie utwory ( filharmoniczne ) do KH tylko nie wiem czemu, ale w ogóle moja mp3 nie odczytuje że są jakieś pliki w tym folderze, gdzie mam tą muzykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 14:07, Damianuss1 napisał:

Dotarł wreszcie mój Kingdom Hearts :). Już myślałem, że nie dadzą rady przed świętami.
Moja konsolka znów odżyje :).


Napisz później wrażenia z gry, jako fan poprzednich części zastanawiam się nad kupnem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 21:29, Longer napisał:

Napisz później wrażenia z gry, jako fan poprzednich części zastanawiam się nad kupnem;)


System walki z KH2, wiele światów, świetna muzyka(w większości są to utwory z dwójki), a gdy grę się odpala to aż gały Ci wychodzą na jakość tego co zobaczysz, mnie osobiście bardzo zaskoczył - pozytywnie - poziom graficzny KH na DSie.
Jak fan KH, mówię Ci że trzeba zagrać jeśli się grało w częście poprzednie ;) - szkoda że następna część wychodzi tylko na psp, w to już sobie nie zagram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 00:14, Ichibanboshi-kun napisał:

> Napisz później wrażenia z gry, jako fan poprzednich części zastanawiam się nad kupnem;)


System walki z KH2, wiele światów, świetna muzyka(w większości są to utwory z dwójki),
a gdy grę się odpala to aż gały Ci wychodzą na jakość tego co zobaczysz, mnie osobiście
bardzo zaskoczył - pozytywnie - poziom graficzny KH na DSie.
Jak fan KH, mówię Ci że trzeba zagrać jeśli się grało w częście poprzednie ;) - szkoda
że następna część wychodzi tylko na psp, w to już sobie nie zagram...


Graficznie to już jest poziom PSX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 00:25, cypers napisał:

Graficznie to już jest poziom PSX.


Zdecydowanie, dlatego czekam z niecierpliwością na nadchodzące tytuły, Love Plus i KH pokazały nm że DSastac na wieeele.
Btw. Widzieliście? Dostaniemy Inazumę w EU :)

ps. Chce już Ni no kuni ;(
I Last Window :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 10:05, Damianuss1 napisał:

Kojarzy ktoś kiedy będzie premiera Okamiden w EU? Mam nadzieję, że Ultima sprowadzi go
w dzień premiery.


Na pewno jeszcze trochę poczekamy. Ta gra jeszcze nie ma podanej daty premiery dla Japonii. A znając Capcom, po japońskiej premierze, czeka się średnio, od pół roku do roku na premierę Amerykańską i jeszcze dodatkowo pół roku dla premiery Europejskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 10:10, Damianuss1 napisał:

Nawet mnie nie osłabiaj :(.


No cóż. tak jest niestety prawda i polityka wydawania gier na NDS''a przez Capcom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 10:11, Piotrbov napisał:

> Nawet mnie nie osłabiaj :(.

No cóż. tak jest niestety prawda i polityka wydawania gier na NDS''a przez Capcom.

No nic :/. Trzeba będzie poczekać cierpliwie. Byleby tylko ktoś sprowadził do naszego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 10:15, Damianuss1 napisał:

No nic :/. Trzeba będzie poczekać cierpliwie. Byleby tylko ktoś sprowadził do naszego
kraju.


A nie lepiej z ebay''a kupić, gdy będzie premiera amerykańska. Ja tak zawsze robię i średnio za grę ( z kosztami wysyłki płacę ) 110 złotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2009 o 13:44, Ichibanboshi-kun napisał:

@Morris

A Dragon Questy? A Finale? A Valkiria Profile? Izuna też ujdzie, TWEWY poza tym caaaaaaaaałe
mnóstwo innych gier. Plus jedne z moich ulubionych - gry rytmiczne typu Osu i taiko no
tatsujin :D

Fakt. Trochę tego jest : >. A ten tego, ty swojego NDS''a kupowałeś nowego czy używanego ? Bo jeśli miałbym brać to raczej nowego. W sumie nie wiem już sam. Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 21:09, Morris12 napisał:

Fakt. Trochę tego jest : >. A ten tego, ty swojego NDS''a kupowałeś nowego czy używanego
? Bo jeśli miałbym brać to raczej nowego. W sumie nie wiem już sam. Jakie jest wasze
zdanie na ten temat ?


Jeśli zależy ci na estetyce, to kup nowego, a jeśli nie to bierz używanego ( zawsze taniej )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2009 o 21:30, Piotrbov napisał:

Jeśli zależy ci na estetyce, to kup nowego, a jeśli nie to bierz używanego ( zawsze taniej )

Na białym NDS''ie nie powinny być widoczne duże ślady użytkowania :). Używka to zawsze te 150-200 zł taniej (2-3 gry, mniam). Jak to jest w twoim przypadku Piotrbov ? Posiadasz nowego, czy używanego NDS''a :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować