Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 07.01.2010 o 20:58, Slayer_Watti napisał:

Jedyne co mi teraz przychodzi do głowy to The World Ends With You,ale to raczej trochę
"inna bajka".Mimo to powinieneś spróbować,a nóż widelec przypadnie Ci do gustu wirtualna Shibuya ;p

Gralem, dobre.
Ino ja to bede dawal swojej siostrze, ktora wlasnie w tej chwili w KH sie zagrywa.
Anw na pewno polece. Dzieki

Cos jeszcze dobrego by sie znalazlo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.01.2010 o 21:12, Abomek42 napisał:

Cos jeszcze dobrego by sie znalazlo? :)


No to może najnowsza Zelda,ewentualnie Final Fantasy Crystal Chronicles Rings of Fate albo Echoes of Time ( obie bardzo dobre )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może gdzie można kupić jakiś sensowny pokrowiec do ZWYKŁEGO DSa? Wszędzie się roi od wszystkiego dla Lite''a i DSi a do zwykłego trudno coś dostać. Szczególnie że chciałbym żeby były chociaż po 3 przegródki na gry z DSa i GBA. Any ideas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajcie linki z laski svej do jakiegoś dobrego warsztatu, sprawdzonego, który uleczy mi DSa :(
Dolny ekran działa ale górny wciąż wszystko zapodaje mi w pseudo negatywie :( A chciałbym móc w co nieco zagrać po ludzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://nintendo.unia.com.pl/
Jest to autoryzowany serwis nintendo, wiec raczej mozna im zaufac.
http://www.ndstuff.pl/forum/autoryzowany-serwis-nintendo-vt7310.html?sid=bd94f0132f0fb762802a178c1f7c8d13
Na NDStuff.pl kilka osob skorzystalo z ich oferty i sie nie poparzylo.
Ja poszedlbym do nich osobiscie, jesli nie zwineli jeszcze interesu. :) Na poczatek jednak zadzwon.

Rozeznanie niewielkie zrobilem, bo padl mi jeden glosniczek na DSie i mozliwe, ze bede zmuszony skorzystac z pomocy milego pana z lutownica. :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.01.2010 o 23:55, Abomek42 napisał:

http://nintendo.unia.com.pl/
Jest to autoryzowany serwis nintendo, wiec raczej mozna im zaufac.

Do każdego zgłoszenia należy dołączyć kserokopie dowodu zakupu.
Uwaga !!
Bez dowodu zakupu procedura serwisowa nie zostanie rozpoczęta !!

I to by bło na tyle, ob ja mam używkę z allegro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.01.2010 o 00:43, Ichibanboshi-kun napisał:

> http://nintendo.unia.com.pl/
> Jest to autoryzowany serwis nintendo, wiec raczej mozna im zaufac.
Do każdego zgłoszenia należy dołączyć kserokopie dowodu zakupu.
Uwaga !!
Bez dowodu zakupu procedura serwisowa nie zostanie rozpoczęta !!

I to by bło na tyle, ob ja mam używkę z allegro :(

Na forum gościu napisał, że bez dowodu zakupu też przyjmują, ale nie ma gwarancji. Czyt. płacisz kasę. Wyślij do nich maila, myślę, że to będzie dobry sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 08:02, EmperorKaligula napisał:

widzial ktos anime World Destruction ? Bo Sands of Destruction na DSa juz jest i sie
zastanawiam czy warto bez ogladania anime (ktore ponoc jest kiepskawe) zabierac sie za
ta gre...


Właśnie gram w tą grę. Co jak co, nie jest na początku zła. Fabuła taka zwyczajna. Gameplay jest całkiem fajny. Fajna praca kamery. Podczas cutscenek ( jest ich na razie sporo ), kamera sie obraca, przybliża oddala itd. Słaby jest podkład głosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2010 o 10:41, Piotrbov napisał:

Właśnie gram w tą grę. Co jak co, nie jest na początku zła. Fabuła taka zwyczajna. Gameplay
jest całkiem fajny. Fajna praca kamery. Podczas cutscenek ( jest ich na razie sporo ),
kamera sie obraca, przybliża oddala itd. Słaby jest podkład głosów.


unduba mam juz pod reka :D jeszcze kwestia tego anime, czy warto/trzeba ogladac by w pelni cieszyc sie gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2010 o 20:25, Ichibanboshi-kun napisał:

17.6% Love Plusa!

O tym dwupromilowym postepie pisalem jakis tydzien temu. :<
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=307&pid=1885

W ciagu takiego czasu nie zrobili nawet nastepnego ulamka procenta... Czarno to widze, ale mam nadzieje, ze po prostu nieczesto beda updatowali swoje postepy. :)
Na ♥+ ostrze sobie zeby jeszcze zanim DSa mialem i zanim gra wyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 21:48, Dzikq napisał:

Ja się zastanawiam nad DSi XL;>

Masz problemy z łoczętami jakieś ? Mnie ta nowa wersja się nie podoba. To już nie jest taka kieszonsolka... Bardziej do torebki włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma lepszą baterie i śliczne kolorki, ciągle liczę też na DSi Lime Green w EU ale coś nie chcą ją wprowadzić :( ale fakt, XL do kieszeni się już nie zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 22:11, Dzikq napisał:

Ma lepszą baterie i śliczne kolorki, ciągle liczę też na DSi Lime Green w EU ale coś
nie chcą ją wprowadzić :( ale fakt, XL do kieszeni się już nie zmieści.


Śliczne kolorki i olbrzymi ekran w porównaniu do DSi i do Lite. Mniam, ale kolorki... fakt, są pikne i przyciągają wzrok. Choćbym chciał to w XL inwestować bym nie inwestował. Zależy mi na tym, żeby się kieszonsolka jednak do tej kieszeni spokojnie mieściła : ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2010 o 22:11, Dzikq napisał:

Ma lepszą baterie i śliczne kolorki, ciągle liczę też na DSi Lime Green w EU ale coś
nie chcą ją wprowadzić :( ale fakt, XL do kieszeni się już nie zmieści.


A posiadasz aktualnie DSi? Może jak już wprowadzą DSi LL a pragniesz go zakupić, to może jesteś zainteresowany odsprzedaniem aktualnie posiadanej konsolki ;)?

@Morris
DSi LL zdecydowanie ftw wbrew pozorom poręczniejsze. A od trzymania w kieszeni non-stop pękają zawiasy ;( wierz mi

btw Spodobało mi się Lunar Knights :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować