Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 02.12.2009 o 23:58, EmperorKaligula napisał:

z ostatnio skonczonych nowy dragon ball, kawal porzadnego jrpg, teraz zabieram sie za
nostalgie, leviatana i fighting fantasy - tylko ze nie moge sie zabrac ;) za duzo dobrych
gier na PC wyszlo ostatnio (a to sie baaardzo rzadko zdarza) - jak je pokoncze wracam
do DSa. Na oku tez mam Phantas Star 0.


Nostalgia przyznam, wciąga, tylko kurde ten angielski dub jest delikatne nie do zniesienia, no w ostateczności. Tryb walki dość przyjemny, trochę mi się Devil Surviver przypomniał wtedy.
Phantasy Star O - również przyjemne, na dużego plusa zasługuje tryb tworzenia postaci.
Nie wiecie gdzie poza allegro można w normalnej cenie śrubokręt Y kupić? Muszę wyczyścić trochę DSa i mam nadzieję że L mi ożyje, bo zacząłem Brothers in Arms i strzleać nie mogę, a bardzo ciekawie się zapowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dawna chciałem mieć DS''a. Swojego posiadam wreszcie od 3 miesięcy. Świetnie spędzam z nim czas (jak to brzmi xd) gram na nim do dzis co wieczór (na PSP grałem raz na tydzień). I nagle bam! Istnieje okazja sprzedania DS''a i kupienia iPhone''a 3G.

Z iPhonem podobnie, marzyłem o nim od dawna, jednak perspektywa sprzedania DS''a wydaje mi sie bardzo...despotyczna. Nie wyobrażam sobie tego. Tak samo było z Wii.. marzylem marzylem, sprzedalem po 5 miesiącach. Jak myślicie, opłacało by się? Są jakieś killercze tytuły zapowiedziane na najbliższy okres? (Kocham tytuły pokroju PW, Final''e, Zeldy, ogólnie zagadki i fajne wykorzystanie Mic''a i TS''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 17:01, Piotr13PL napisał:

/.../


Wystaczy, że przeczytasz z 2 - 3 poprzedne strony.
Szyuje się Ni no kuni, nowy Hotel Dusk, Luffia, nowa Zelda. Poza tym warto zagrać w wiele przeróżnych tytułów. Choćby nowego DB, The world ends with you, nową persone i Devil Surviver, Ziuna nawet fajna jest. Sonic: Dark Brotherhood(Bioware''u)też jest ciekawy.
Time Hollow, Hotel Dusk, Kirby, new super matrio bros, GTA:chinatown wars - nawet mnie się spodobało, Castlevanie, rhyuthm paradise, taiko no tatsujin, brothers in arms, N+(atari), proffesor layton i wiele innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 17:11, Ichibanboshi-kun napisał:

Wystaczy, że przeczytasz z 2 - 3 poprzedne strony.
Szyuje się Ni no kuni, nowy Hotel Dusk, Luffia, nowa Zelda. Poza tym warto zagrać w wiele
przeróżnych tytułów. Choćby nowego DB, The world ends with you, nową persone i Devil
Surviver, Ziuna nawet fajna jest. Sonic: Dark Brotherhood(Bioware''u)też jest ciekawy.
Time Hollow, Hotel Dusk, Kirby, new super matrio bros, GTA:chinatown wars - nawet mnie
się spodobało, Castlevanie, rhyuthm paradise, taiko no tatsujin, brothers in arms, N+(atari),
proffesor layton i wiele innych :)


Zelde, DB, GTA, Castlevanie, tatsujin, N i layton przeszedłem ; P teraz męcze PW Trials and Tribulations i nie moge się oderwać... żal mi sprzedawać, juz sam nie wiem co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 17:01, Piotr13PL napisał:

Od dawna chciałem mieć DS''a. Swojego posiadam wreszcie od 3 miesięcy. Świetnie spędzam
z nim czas (jak to brzmi xd) gram na nim do dzis co wieczór (na PSP grałem raz na tydzień).
I nagle bam! Istnieje okazja sprzedania DS''a i kupienia iPhone''a 3G.


iPhone 3G za DS''a? To tak jak wybrać chevrolet zamiast mercedesa SLR. W każdym razie ja iPhona do konsoli porównywać nie będę. I tak dość już zgrzeszyłem w tym temacie :)

Dnia 07.12.2009 o 17:01, Piotr13PL napisał:

Tak samo było z Wii.. marzylem
marzylem, sprzedalem po 5 miesiącach.


No w styczniu zaraz po nowym roku uzbrajam się w ostatnią konsolę tej generacji, czyli wii. Zobaczymy jak losy się potoczą, ale raczej nie sprzedam. Tak samo jak PS2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 17:01, Piotr13PL napisał:

Jak myślicie, opłacało by się?


chcesz sprzedac DSa i kupic iphona ? imo nie warto. DS to rasowa konsola do gier, na iphonie najwyzej pograsz "w giereczki". Jesli chcesz miec konsole do gier to nie wymieniaj, jesli chcesz wybajerzony telefon do szpanowania bierz iphona, ale nie licz na gry na poziomie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 17:58, EmperorKaligula napisał:

> Jak myślicie, opłacało by się?

chcesz sprzedac DSa i kupic iphona ? imo nie warto. DS to rasowa konsola do gier, na
iphonie najwyzej pograsz "w giereczki". Jesli chcesz miec konsole do gier to nie wymieniaj,
jesli chcesz wybajerzony telefon do szpanowania bierz iphona, ale nie licz na gry na
poziomie ;)


Z tymi grami na poziomie przesadziłeś... Sobie zobacz Quake 3 iPhone, Doom3, Red Alert... mnóstwo świetnych gier wychodzi ostatnio, ale co prawda to prawda, na DSie to komfort pełną klasą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 19:14, Piotr13PL napisał:

Z tymi grami na poziomie przesadziłeś... Sobie zobacz Quake 3 iPhone, Doom3, Red Alert...
mnóstwo świetnych gier wychodzi ostatnio, ale co prawda to prawda, na DSie to komfort
pełną klasą...


sorry, takich odgrzewanych kotletow nie wcinam - wszystkie te gry co podales mam na PC - nie widze sensu grac w ich ubozsze wersje na telefonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 19:33, EmperorKaligula napisał:


sorry, takich odgrzewanych kotletow nie wcinam - wszystkie te gry co podales mam na PC
- nie widze sensu grac w ich ubozsze wersje na telefonie ;)


Dobrze powiedziane. Na większość gier na iphone to kalki tytułów z PC/konsole, ze zmienionym tytułem i beznadziejnym sterowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 20:40, cypers napisał:

Dobrze powiedziane. Na większość gier na iphone to kalki tytułów z PC/konsole, ze zmienionym
tytułem i beznadziejnym sterowaniem.

Owszem, większość tak. Ale PC/konsoli nie weźmiesz do autobusu. Sterowanie - z tym jest bardzo różnie. Nie powiesz jednak że sterowanie w grach wyścigowych jest niewygodne.
No i na iPhona zaczęło wychodzić dużo starych fajnych gier (głównie przygodówki).
Jednak oczywiście jeśli głównym wyznacznikiem są gry to PSP/NDS będzie dużo lepszym wyborem.
btw na iPhona będzie GTA: CW, Driver (pierwszy!) i Phoenix Wright Ace Attorney.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A słyszał ktoś coś o pokemonach SS/HG? Ciekawi mnie czy w Europie [albo chociaż w USA, sprowadziłbym chyba] będę dodatki takie jak w Japonii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 20:59, krl_krl napisał:

> Dobrze powiedziane. Na większość gier na iphone to kalki tytułów z PC/konsole, ze
zmienionym
> tytułem i beznadziejnym sterowaniem.
Owszem, większość tak. Ale PC/konsoli nie weźmiesz do autobusu. Sterowanie - z tym jest
bardzo różnie. Nie powiesz jednak że sterowanie w grach wyścigowych jest niewygodne.
No i na iPhona zaczęło wychodzić dużo starych fajnych gier (głównie przygodówki).
Jednak oczywiście jeśli głównym wyznacznikiem są gry to PSP/NDS będzie dużo lepszym wyborem.
btw na iPhona będzie GTA: CW, Driver (pierwszy!) i Phoenix Wright Ace Attorney.


Przecież są handheldy. Poza tym driver najlepszy na PSX. Na PC jest inny, gorszy model jazdy. Wiem, bo mam obie, z czego PC to orginał, a wersja na PSX mam od kumpla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 21:39, cypers napisał:

Przecież są handheldy.

To była odpowiedź na zdanie "Na większość gier na iphone to kalki tytułów z PC/konsole, ze zmienionym tytułem i beznadziejnym sterowaniem"
btw z tego co wiem to Settlersy nie są okrojone. Tyle że nie grałem w wersję na PC więc nie mam porównania.

Dnia 07.12.2009 o 21:39, cypers napisał:

Poza tym driver najlepszy na PSX. Na PC jest inny, gorszy model
jazdy. Wiem, bo mam obie, z czego PC to orginał, a wersja na PSX mam od kumpla.

To będzie konwersja z PlayStation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 17:55, cypers napisał:

No w styczniu zaraz po nowym roku uzbrajam się w ostatnią konsolę tej generacji, czyli
wii. Zobaczymy jak losy się potoczą, ale raczej nie sprzedam. Tak samo jak PS2...


Ja jestem bardziej niż tylko zadowolony ;) a w przyszłym roku mnóstwo tłustych premier


@Piotrobov

A, bo zawsze żal mojego Kiby mi było XD TWEWY to świetna gra, każdemu ją bedę polecał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 20:59, krl_krl napisał:

btw na iPhona będzie GTA: CW, Driver (pierwszy!) i Phoenix Wright Ace Attorney.


Wow! Istnieje szanse na dalsze częsci? Akurat męcze Trials and Tribulations i to mnie odciąga od sprzedaży DS''a...

PS: Głównym odznacznikiem nie są gry... chodzi o to żebym nie żałował, bo jakieś świetne tytuły nie powtarzalne nigdzie niedługo wyjdą na DS''a..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2009 o 15:38, Piotr13PL napisał:

Wow! Istnieje szanse na dalsze częsci? Akurat męcze Trials and Tribulations i to mnie
odciąga od sprzedaży DS''a...

Nie znalazłem takiej informacji, zapewne tak jeśli gra okaże się sukcesem.

Dnia 08.12.2009 o 15:38, Piotr13PL napisał:

PS: Głównym odznacznikiem nie są gry... chodzi o to żebym nie żałował, bo jakieś świetne
tytuły nie powtarzalne nigdzie niedługo wyjdą na DS''a..

Kupna iPhona raczej nie będziesz żałował ale nie wiem czy warto dla niego porzucać DSa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 22:12, Ichibanboshi-kun napisał:

Na DSi jest regionalka nałożona?

Na zadnym DSie nie ma zadnych regionalek.
BTW - te "regionalki" sa zakladane nie na konsole, a na gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować