Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Ludzie straszne rzeczy się dzieją!
http://www.siliconera.com/2010/03/07/cing-file-for-bankruptcy/

Jeszcze niech Level-5 ogłosi taki stan rzeczy to już w ogóle wesoło będzie...

No i czas na jeszcze lepsze i dłuższe gry!
http://www.siliconera.com/2010/03/05/nintendo-patent-application-hints-at-new-ds-cartridge-design/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2010 o 22:24, Ichibanboshi-kun napisał:


Nieeeeee. Kurczę ich przygodówki są po prostu zarąbiste. Kurka źle się dzieje.

Dnia 09.03.2010 o 22:24, Ichibanboshi-kun napisał:

Jeszcze niech Level-5 ogłosi taki stan rzeczy to już w ogóle wesoło będzie...


Fakt. To juz by była klapa.

Dnia 09.03.2010 o 22:24, Ichibanboshi-kun napisał:


No, no, no ciekawe co z tego będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 16:18, Piotrbov napisał:

Nieeeeee. Kurczę ich przygodówki są po prostu zarąbiste. Kurka źle się dzieje.

No właśnie :/ Jeszcze Last Window nie ma w eu a tu już mieliby bankruta strzelić :(

Dnia 10.03.2010 o 16:18, Piotrbov napisał:

Fakt. To juz by była klapa.

Wręcz tragedia, to aktualnie moje ulubione studio(w proukcji gier na DSa)

Dnia 10.03.2010 o 16:18, Piotrbov napisał:

No, no, no ciekawe co z tego będzie.

Niektórzy mówią, że to pod DS2 szykowane jest, al ja w to wątpię, DS jeszcze nie pokazał wszystkiego, co zresztą jest omówione na szczycie tej strony(w ustawieniu na max postów na stronę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2010 o 19:26, cypers napisał:

Po ponad roku użytkowania NDS L w kolorze zielonym nastąpił kryzys. Mianowicie zawias
ledwo się trzyma, a przy trzymaniu ekranu pod pewnym kątem pojawia się biały ekran. Nie
wiem co teraz zrobić. Na razie zaatakuje zawias kropelką, może się uda. Pozdrawiam.


I jak? U mnie naprawa zawiasu skonczyłą się... Źle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie właśnie białego DS lite i szukam jakiś ciekawych gier RPG (bez FF) ,czegoś kulkopodobnego do odstresowania i może grę akcji ,bo o tych na DS nie słyszałem za dużo oprócz Metroid Prime Hunters .Szukałem spolszczeń i znalazłem zaledwie dwa do FF III i Castelvanii są jeszcze jakieś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 08:17, Darnok_Rukia napisał:

Kupiłem sobie właśnie białego DS lite i szukam jakiś ciekawych gier RPG (bez FF)

Disgaea, Kingdom Hearts 358/2(to takze gra akcji), Fighting Fantasy Warlock of Firetop Mountain, Mario and Luigi Bowsers Inside Story, Sands of Destruction, Pokemony, nadchodzacy Golden Sun i w cholere jeszcze. Na DSa jest urodzaj erpegow

Dnia 14.03.2010 o 08:17, Darnok_Rukia napisał:

,czegoś kulkopodobnego do odstresowania i może grę akcji ,bo o tych na DS nie słyszałem za dużo oprócz Metroid Prime Hunters.

Call of Duty World at War, CoD Modern Warfare Moblized, CoD4 Modern Warfare, Dementium 1 i 2, C.O.R.E (nie polecam, wymieniam tylko dlatego, ze polska produkcja), Castlevanie, Assassins Creed Altair Chronicles (srednie, ale to moja pierwsza gra, ktora przeszedlem na DSa), Harry Potter and the Goblet of Fire (tylko ta czesc jest cokolwiek warta), Prince of Persie the Fallen King (calkiem fajny port - gra zostala przerobiona na sidescrollera), Super Mario 64 i troche jeszcze. Nie spodziewaj sie jakichs bardzo brutalnych tytulow na ta kieszonsolke. Troche zrecznosciowek i strzelanek jest, ale to wiosny nie czyni.

Dnia 14.03.2010 o 08:17, Darnok_Rukia napisał:

Szukałem spolszczeń i znalazłem zaledwie dwa do FF III i Castelvanii są jeszcze jakieś ?

Watpie - polska scena DSa nie jest specjalnie rozwinieta, wiec powinienes sie cieszyc, ze w ogole sa jakies spolszczenia. :X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainteresowałem się grą o tytule "Scribblenauts". Po obejrzeniu kilku filmików na YT stwierdzam, że to jest naprawdę świetne :D. Ciekawi mnie tylko jaka jest ilość tych przedmiotów, które możemy wpisać. Nigdzie nie mogę takiej informacji znaleźć, a widzę, że może być ich sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 22:08, Damianuss1 napisał:

Właśnie zainteresowałem się grą o tytule "Scribblenauts". Po obejrzeniu kilku filmików
na YT stwierdzam, że to jest naprawdę świetne :D. Ciekawi mnie tylko jaka jest ilość
tych przedmiotów, które możemy wpisać. Nigdzie nie mogę takiej informacji znaleźć, a
widzę, że może być ich sporo.


mocno przereklamowana z beznadziejnym sterowaniem... ta gra nie ma fabuly, a gdy rozgryziesz jakas przeszkode to tego schematu uzywasz potem w kolejnych planszach... niedopracowana, ale ambitna pozycja. Czekam na czesc druga i jakikolwiek scenariusz, bo sterowanie z tego co slyszalem maja poprawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie ma fabuły :p. To zwykła logiczna gierka. Złe sterowanie mówisz? Ja wiem, na tych filmikach wygląda to po prostu... prosto, normalny platformowy ludzik w 2d. Skacz, idź w lewo czy prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 22:24, Damianuss1 napisał:

Wiem, że nie ma fabuły :p. To zwykła logiczna gierka. Złe sterowanie mówisz? Ja wiem,
na tych filmikach wygląda to po prostu... prosto, normalny platformowy ludzik w 2d. Skacz,
idź w lewo czy prawo.

Gdyby sterowanie było za pomocą d-pada, to faktycznie by tak było, ale niestety sterowanie jest za pomocą rysika. Bardzo niewygodne cholerstwo, a gostek skacze we wszystkie strony, tylko nie w tą, w którą chcesz. Mi ogólnie gra podobała się bardziej niż EmperorKaligula, ale tu przyznaję mu stuprocentową rację - sterowanie ssie.

edit: kupuje ktoś nowe Poki? Mianowicie chodzi mi o to, jak wygląda sprawa z Pokewalkerem - warto czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to wygląda. Myślałem, że chodzi się normalnie krzyżaczkiem. Skoro tak, to rzeczywiście może być problem z tym sterowaniem. Tak czy siak muszę to mieć :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiedziano drugą część gry Scribblenauts. Innowacje to ponad 10k nowych przedmiotów, możliwość łączenia przymiotników z rzeczownikami, lepszy edytor i przede wszystkim lepsze sterowanie (pewnie d-padem). Miejmy nadzieję, że gra będzie lepsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2010 o 23:06, ibisz napisał:

edit: kupuje ktoś nowe Poki? Mianowicie chodzi mi o to, jak wygląda sprawa z Pokewalkerem
- warto czy nie?


Według opini ludzi którzy już grali, między innymi autora moonshella, jest kul. Też mam taką nadzieję, bo planuję jak trochę stanieją kupić, a motyw z pokewalkerem jest czadowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2010 o 08:17, Darnok_Rukia napisał:

Kupiłem sobie właśnie białego DS lite i szukam jakiś ciekawych gier RPG (bez FF) ,czegoś
kulkopodobnego do odstresowania i może grę akcji ,bo o tych na DS nie słyszałem za dużo
oprócz Metroid Prime Hunters .Szukałem spolszczeń i znalazłem zaledwie dwa do FF III
i Castelvanii są jeszcze jakieś ?


Na spolszczenia nie licz.
Polecam Shin Megami Tensei Devil Survivor i Strange Journey(premiera za 3 dni). The Worlds End With You, Laytona!!! - choć to nie rpg, ale polecić trzeba :D

Tytułów Ci jest pod dostatkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się tak zastanawiam, czy może właśnie poków z tym pokewalkiem nie kupić... Niedługo kasa będzie ;) Tylko takie pytanko, jak się ten pokewalk łączy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować