Zaloguj się, aby obserwować  
YOLOfddsfd

Nintendo DS oraz 3DS - temat ogólny [M]

5809 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2010 o 09:40, Piotrbov napisał:

Takie pytanko. Czy jak w Day-Care postawie Eevee i Ditto, to wtedy będę miał jajko Eevee,
czy też nie?

Wnioskując po informacjach zawartych w internetowych Pokedeksach - tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi nie, co to za gówno w ogóle? Najgorsze że nazwa wcale nie musi oznaczać 3Dual Screen, więc jako DS to to coś odpada jako nowa konsola okej, ale i tak.. Dajcie spokój, wygląda jak gówniany iphone w poprzek położony i z jakąś klapką. No i ten joystick nie pasuje.

Na szczęście nie wierzę, że niny daliby sobie tak przecieknąć fotce nowego DSa.


W ogóle to mój ds cały czas kasuje mi sejwy z poków....(gba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyluzuj - toz to fake i to dobry. Przyjrzyj sie uwaznie - to naprawde wysokiej jakosci render. :)
Komus sie naprawde chcialo wlozyc w to sporo wysilku.

Ale tak jak wspomniales - to daje do myslenia co do nazwy nowego DSa... 3 Dimension Screen? :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto powiedział, że DS znaczy dokładnie Dual Screen? To fani dorobili konsoli tą nazwę, bo wydawała się dosyć logiczna. Z tego co wiem Nintendo zawsze odcinało się od tego, że to akronim i że nazwa nie ma znaczenia, po prostu "NintendoDS". To już prędzej w 3DS można dopatrzyć się tej części "3D". To tak jak Xbox 360, choć to 360 nic nie znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem.... 5 generacja pokemonów zapowiada się na najbardziej debeściarską! Mam nadzieję, że te screeny oznaczają takie klimaty "niby-przyszłościowe" a''la FFXIII no i ta grafa, kurde, prawdziwe 3d :D

Zwłaszcza - moim zdaniem - tyłek urywa ten screen z wieżowcami.

20100411152016

20100411152031

20100411152039

20100411152044

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 15:20, Ichibanboshi-kun napisał:

Moim zdaniem.... 5 generacja pokemonów zapowiada się na najbardziej debeściarską!

Toś mnie zaskoczył tymi screenami :O. Ogólnie w żadne pokemony jeszcze na swoim DSsie nie grałem, ale w te pograłbym na 120%. Wiadomo o tym coś więcej? Jakaś nazwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 17:55, Damianuss1 napisał:

> Moim zdaniem.... 5 generacja pokemonów zapowiada się na najbardziej debeściarską!
Toś mnie zaskoczył tymi screenami :O. Ogólnie w żadne pokemony jeszcze na swoim DSsie
nie grałem, ale w te pograłbym na 120%. Wiadomo o tym coś więcej? Jakaś nazwa?


Tu - http://icziboszi.wordpress.com/ - spisałem wszystko co aktualnie wiadomo, czyli... niewiele xD
Widziałem jeszcze screena z walką gdzie w tle były - budynki, zresztą, walnę go.

20100411180054

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tą generację będę czekać. Wygląda naprawdę obiecująco, ale jeszcze tyle czasu + premiera europejska :(. Przez ten czas myślę czy by sobie nie umilić chwil z obecnymi nowymi pokimonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 18:43, Damianuss1 napisał:

Na tą generację będę czekać. Wygląda naprawdę obiecująco, ale jeszcze tyle czasu + premiera
europejska :(. Przez ten czas myślę czy by sobie nie umilić chwil z obecnymi nowymi pokimonami.


Ja rozważam ściagnięcie japońskiej :)

Pewnie że warto, w ogóle jak mogłeśjeszcze tego nie zrobić ;) osobiście najbardziej polecam Platinum oraz Silver Soul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 18:43, Damianuss1 napisał:

Na tą generację będę czekać. Wygląda naprawdę obiecująco, ale jeszcze tyle czasu + premiera
europejska :(. Przez ten czas myślę czy by sobie nie umilić chwil z obecnymi nowymi pokimonami.


Kupuj Soul Silver, lub Heart Gold bardzo dobra gra i konwersja z GBA. Ten motyw z PokeWalkerem jest odjazd. Na przykład teraz przez jakiś czas jest szansa, że z użyciem tego pokewalkera można złapać Pikachu co ma Surfa i Pikachu co ma Fly''a ;)

Co do tej piątej generacji to już od jakiegoś czasu wiadomo, że będzie owniła ;) Możliwe, że to będzie pierwsza gra, która będzie korzystała z 3DS.

BTW. Udało mi się ( dzisiaj ) pokonać Elite Four z Championem w równo 46 godzin i 0 minut. Fajnie się ułożyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na oficjalniej stronie Pokemon Black i White (tylko teaser) nic nie piszą o 3DS, najprawdopodobniej nie będzie wykorzystywała tej technologii. Ale zapowiada się niesamowicie, muszę w końcu przejść tego SS xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2010 o 20:19, ibisz napisał:

Na oficjalniej stronie Pokemon Black i White (tylko teaser) nic nie piszą o 3DS, najprawdopodobniej
nie będzie wykorzystywała tej technologii. Ale zapowiada się niesamowicie, muszę w końcu
przejść tego SS xD


Czemu nic nie mówiłeś, że masz SS. Daj mi Friend Code''a, to sobie powalczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować